1 % podatku dla KKKT !

Jeśli otworzyliście Państwo tę stronę, to znaczy, że jesteście Państwo naszymi dobrymi znajomymi. Wiecie, że warto nas wspomagać, bo w ten sposób przyczyniacie się Państwo nie tylko do naszych sukcesów, ale przede wszystkim do wychowywania młodego pokolenia na porządnych ludzi. Dziękujemy – i prosimy – tym razem o 1% Waszego podatku, czyli o wpisanie w odpowiednią rubrykę formularza PIT numeru KRS: 0000110034 i adnotacji w komórce - cel szczegółowy: KARATE KRAKÓW oraz opcji „wyrażam zgodę". Tak niewiele! A tak dużo dobrego możemy dzięki temu zrobić;)

Numer KRS należy do zaprzyjaźnionej z KKKT organizacji pożytku publicznego – Stowarzyszenia TZ Szczodrkowice. (TZ – to skrót od towarzystwo ziemskie, a ma ono w swoim statucie zobowiązanie do wspierania rozwoju kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży). Stowarzyszenie TZ Szczodrkowice zgodziło się NIEODPŁATNIE zebrać i przekazać nam 1% podatków dla klubu, za co bardzo dziękujemy.

Prosimy Państwa o przekazanie nam swojego 1% i – o rozpropagowanie tej wspaniałej możliwości zrobienia dobrego uczynku wśród swojej rodziny i znajomych. Można zacząć już w styczniu – np. przy PIT-28 (ryczałt).                        


sensei Rafał Wajda i zarząd klubu


Powered by RapidGoal
design: holinej.com