1% podatku dla KKKT!

2016-01-03

Jeśli otworzyliście Państwo tę stronę, to znaczy, że jesteście Państwo naszymi dobrymi znajomymi. Wiecie, że warto nas wspomagać, bo w ten sposób przyczyniacie się Państwo nie tylko do naszych sukcesów, ale przede wszystkim do wychowywania młodego pokolenia na porządnych ludzi. Dziękujemy – i prosimy – tym razem o 1% Waszego podatku, czyli o wpisanie w odpowiednią rubrykę formularza PIT numeru KRS: 0000110034 i adnotacji w komórce - cel szczegółowy: KARATE KRAKÓW oraz opcji „wyrażam zgodę". Tak niewiele! A tak dużo dobrego możemy dzięki temu zrobić;)

Prosimy Państwa o przekazanie nam swojego 1% i – o rozpropagowanie tej wspaniałej możliwości zrobienia dobrego uczynku wśród swojej rodziny i znajomych. Można zacząć już w styczniu – np. przy PIT-28 (ryczałt).

Okazuje się, że co drugi obywatel nie korzysta z możliwości wskazania na formularzu PIT organizacji, której można własną decyzją przekazać pieniądze!!! W ten sposób pieniądze te trafiają do Skarbu Państwa, gdzie może będą dobrze wykorzystane, ale może – niekoniecznie AŻ tak dobrze, jak zrobimy to my! Co w ciągu 2016 udowodnimy.

sensei Rafał Wajda i zarząd klubu

Powered by RapidGoal
design: holinej.com