Waleczna Majówka w KKKT

2016-05-04

W długi majowy weekend nasze Dojo Kraków tętniło życiem. Karatecy z KKKT i goście z innych klubów mieli okazję uczestniczyć w seminarium prowadzonym przez senseia Damiana Stasiaka. Na naszej stronie nie trzeba chyba przedstawiać tego najlepszego w kraju mistrza kumite- ale dla porządku - przypomnimy- Sensei Damian z Aleksandrowa Łódzkiego, zaprzyjaźniony z KKKT jest nie tylko czołowym karateką w kraju, ale walczy także z powodzeniem w MMA dla UFC, najlepszej federacji na świecie. Niebawem na miesiąc wyjeżdża trenować do Tajlandii, tym bardziej miło, że zdążył jeszcze przyjechać do nas.

Trenowaliśmy w dwóch grupach - od pomarańczowych do niebieskich pasów i - w zestawie bardziej zaawansowanym - brązowo- czarnym. Tematem zajęć był czas reakcji, z uwzględnieniem oddechu i odpowiedniej pracy nóg. Sensei bacznie obserwował nasze postępy, poprawiał błędy, udzielał wskazówek, będziemy je pamiętać i systematycznie podnosić poziom. W seminarium uczestniczyli też karatecy z innych klubów, co nas bardzo cieszy, dojo Kraków zawsze gościnne.

Kadra - niemal w komplecie czynnie stawiała się co rano, ze świadomością, że niebawem czekają nas bardzo ważne sprawdziany - Mistrzostwa Polski w Sopocie i Puchar Polski Dzieci w Lublinie, a przed nimi jeszcze zawody w Bytomiu.

Tymczasem dziękujemy senseiowi Damianowi Stasiakowi za te dwa dni pełne wysiłku i radości. Oss.
Powered by RapidGoal
design: holinej.com