Relacja z naszego Pikniku Klubowego 2017

2017-06-27

W pierwszą niedzielę wakacji w Krzyworzece bawiliśmy się w dużym gronie - ponad dwieście osób na naszym tradycyjnym klubowym pikniku. Był to prawdziwie gorący, piękny, letni dzień. Basen cieszył się dużym powodzeniem, ale równie popularna była trampolina i boisko piłkarskie. Kiedy upał po południu delikatnie zelżał (zaczęliśmy piknik o 13) - podjęliśmy już bardziej intensywne działania - przeciągaliśmy linę w różnych konfiguracjach drużynowych, ale zawsze z wybuchami śmiechu i sportowym zacięciem, graliśmy w badmintona. Był też oczywiście wyścig w workach, szczególnie emocjonujący w kategorii dorosłych. Odbył się także turniej siatkówki. Wystartowały w nim 4 drużyny - Rodzice 1, Rodzice 2, Senseiowie i Juniorzy. Po zaciętych meczach zwyciężyli Rodzice 2, w składzie: Renata Zaba, Kamila Sułowicz, Anna Słodkowicz, Paweł Słodkowicz, Jacek Rzeszutek, Mateusz Taranczewski i Marek Biesaga. Marek Biesaga, który organizował te siatkarskie zmagania ufundował dwa puchary - dla zwycięskiej drużyny i najlepszego zawodnika. Ten ostatni otrzymała Anna Słodkowicz.
Wśród atrakcji nie mogło zabraknąć pokazu karate. Wszyscy prezentowali podstawowe techniki, nasi mali medaliści pokazali kata i bunkai, instruktorzy dali efektowny show samoobrony, a sensei Klaudia pokonała atakujące ją deski.
Cały czas można było wpłacać pieniądze na wyjazd do Japonii w 2018 roku (finał akcji Kilometry Dobra) i zebraliśmy 1023 zł. Dziękujemy ofiarodawcom! Prosimy o więcej. Musimy mieć 48 000 zł. I wiemy, że się uda.
Jedzenia było masę, dziękujemy Ani Czechowskiej i Katarzynie Maciejowskiej za koordynację kulinarną, a państwu Wiecheciom za całą zamrażarkę lodów!
Bartkowi Siedlikowi dziękujemy za super zdjęcia.
Mamy nadzieję, że wszyscy wyjechali zadowoleni, tych, którzy nie dotarli zapraszamy do Krzyworzeki za rok do pięknego ogrodu Katarzyny i Jacka Sitarskich (dziadziów Leona i Karola Chłopickich). Jesteśmy im bardzo wdzięczni za gościnę.
Powered by RapidGoal
design: holinej.com