Łeba 2017 :)

2017-07-10

W ośrodku "Ania" w Łebie jesteśmy pierwszy raz i był to dobry wybór. Mamy do dyspozycji boiska: do siatkówki, piłki nożnej i plażowej, koszykówki, badmintona jest też tenis, kręgle, ping-pong i plac zabaw. Ze wszystkiego korzystamy! Jest nas sporo- 240 osób, połowa z KKKT, a połowa z Aleksandrowa i Konstantynowa Łódzkiego i czuwa nad nami 10 opiekunów. Wsród kadry instruktorskiej  są takie sławy, jak sensei Radek Olczyk, trener mistrzów świata  w karate, bjj i MMA, czołowy światowy zawodnik MMA Damian Stasiak i oczywiście sensei Rafał Wajda. Blisko ośrodka znajduje się rodzinny park rozrywki "Łeba Park" oraz jezioro Sarbsko.

Plan dnia jest następujący: codziennie wstajemy o 7:15, a o 7:30 mamy już poranny rozruch. Po śniadaniu idziemy na pierwszy trening, trenujemy w 6 grupach karate i jednej grupie bjj. Potem oddajemy się zabawom, plażowaniu i morskim kąpielom. Po południu zwykle gramy w różne emocjonujące gry, mamy drugi trening, a po kolacji spędzamy czas oglądając bajki i bawiąc się na świeżym powietrzu. Starsi poprawiają formę na crossficie i biegają rano po Łebie. W czasie wolnym chodzimy na pyszne lody i gofry, bo spalamy tyle kalorii, że nas na to stać.

Wszyscy dostaliśmy worki na karategi z emblematami naszych bratnich klubów. Z miłych wydarzeń - obchodziliśmy urodziny czworga naszych obozowiczów, rozegraliśmy wiele świetnych meczów, a czeka nas jeszcze rejs statkiem, turniej obozowy, egzaminy, dyskoteka, karaoke i ognisko! .

Codziennie będziemy zamieszczać na Facebooku klubowym fotorelację z dnia i tam będziecie mogli zobaczyć dzielnych karateków, uczących się samodzielności, nawiązujących nowe przyjaźnie, uśmiechniętych i szczęśliwych. Wakacje z KKKT to najlepsza szkoła życia!
 
Pozdrawiamy z Łeby :)
Powered by RapidGoal
design: holinej.com