Relacja-Spotkanie Noworoczne KKKT 2018

2018-01-23

Spotkanie Noworoczne udało się wyśmienicie. Od 15 do Reduty zaczęły nadciągać tłumy, a wszyscy nieśli coś do położenia na stołach. Zaczęliśmy od podsumowania roku. Tym razem o poszczególnych wydarzeniach minionego sezonu opowiadały dzieci i rodzice. Przypomnieliśmy sobie obozy, dzięki energetycznemu występowi dziewczynek-Kasi Pudełko, Zuzi Czapnik,Werci Zapały, Ewki Czechowskiej i Oli Kosydar oraz Emilki Krzyworzeki. Mateusz Taranczewski z Zośką i Natalią Firlit opowiedzieli o zawodach, Marek Biesaga z Michałem o pokazach i pikniku, Ania Romańska z Natalią Zapałą mówiły o tym, co dzieje się w dojo (gimnastyka taneczna, kursy masażu japońskiego i samoobrony, jujitsu, karate dla seniorów). Darek Romaniak i Kaśka Wierzbicka zdali sprawozdanie z akcji 1% i działalności Funduszu Rozwoju Klubu. O szkoleniach i kursach mówili Kamil Rak i Asia Łyżwińska. Potem przedstawialiśmy klubowe talenty z różnych dziedzin. Nasi zawodnicy to bardzo wszechstronne osoby! Jak twierdzą karate nie ogranicza, wręcz przeciwnie- dzięki nauce koncentracji i dyscypliny uczy dobrej organizacji czasu. Maksym i Leon to wybitni narciarze, Blanka gra na fortepianie i pisze wiersze (opublikujemy wkrótce na FB;), Wercia tańczy w balecie, Martynka jest utytułowaną gimnastyczką, a Karol i Mikołaj to matematycy wygrywający liczne konkursy. Na koniec sensei Rafał Wajda i Kinga Chłopicka opowiedzieli o II Pucharze Krakowa i zaprosili wszystkich do pomocy w organizacji III Pucharu. To już 3 marca! Zobaczyliśmy też premierę spotu reklamującego nasze zawody, zrealizowanego przez firmę Muwi.

Wspomnienia zabrały nam sporo czasu, ale było wesoło i ciekawie. Po prezentacji odbył się pokaz. Krótki wspólny trening, kata drużynowe, podstawowe techniki w wykonaniu młodszych dziewcząt i tzw ogródek w wykonaniu starszych chłopców oraz na koniec oczywiście łamanie desek przez sensei Klaudię Mleko. Po entuzjastycznie przyjętym pokazie nadeszła oczekiwana chwila nagrodzenia naszych zawodników, którzy w 2017 stali na podium dużych zawodów. Wręczyliśmy 52 statuetki i wspaniałe upominki. Jeszcze pamiątkowe zdjęcia - i można było oddać się jedzeniu i rozmowom towarzyskim. Wszystko uwiecznił nasz nieoceniony fotograf Bartek Siedlik, mamy pamiątkę:).
Szczególnie cieszyła nas obecność dużej grupy seniorów, którzy w każdy piątek o 11 trenują w Dojo Kraków z senseiem Rafałem.
 
Dziękujemy wszystkim za sobotnie popołudnie w Reducie i prosimy jeszcze raz:
- 1% dla KKKT
- zaangażowanie w organizację III Pucharu Krakowa
- Oss!
Powered by RapidGoal
design: holinej.com