Gasshuku Sopot 2020

2020-08-18

W dniach 12-16.08 siedmioosobowa ekipa KKKT w składzie: sensei Rafał Wajda, Krzysztof Buczek, Magda Mielnik, Patryk Jarosz, Natalia Firlit, Zofia Taranczewska i Dominika Kmiecik, szkoliła się na Gasshuku w Sopocie. W tym roku mieli przyjemność trenować pod okiem jednych z najlepszych instruktorów karate na świecie: sensei Ilja Jorga (Serbia) , Cornel Musat(Rumunia), Santo Torre(Włochy), Toru Shimoji (USA), Avi Rokah(USA) i Krzysztof Neugebauer(Polska). Każde takie zgrupowanie jest świetną okazją do potrenowania z zawodnikami z innych krajów.

Oprócz tego dwójka naszych zawodników zdała egzamin na stopnie mistrzowskie dan: Dominika Kmiecik na 1 dan i Patryk Jarosz na 2 dan. Gratulacje!
W ostatni dzień Gasshuku miał również miejsce Indywidualny Puchar Polski w Karate Tradycyjnym, w którym wystartowali Klaudia Wajda, Karolina Wyporek i Patryk Jarosz. I tak Patryk uplasował się na miejscu 5-8 , Karolina na miejscu 4, a Klaudia Wajda była bezkonkurencyjna i tym samym to jej przypadł zaszczyt reprezentowania Polski na Pucharze Europy, który w tym roku odbędzie się w Lublinie. Serdecznie gratulujemy!
Powered by RapidGoal
design: holinej.com