V Mistrzostwa świata w Karate Fudokan - medalowe sukcesy KKKT!

2013-12-05

Znów okazało się, że ciężkie treningi przynoszą efekty. I znów cieszymy się, że możemy liczyć na naszych utalentowanych juniorów Klaudię Mleko i Krzysztofa Buczka oraz ich trenera Rafała Wajdę. Federacja Karate Fudokan pierwszy raz od wielu lat zaprosiła na swoje mistrzostwa zawodników karate tradycyjnego, co nas bardzo ucieszyło i pojechaliśmy się sprawdzić w nowym gronie, na nowym terenie. A wyniki, po staremu – górna strefa stanów wysokiej formy, zobaczcie:

Klaudia Mleko:
• srebrny medal w konkurencji kata drużynowe
• brązowy medal w konkurencji en-bu Kobieta/Mężczyzna
• brązowy medal w konkurencji kumite drużynowe

Krzysztof Buczek:
• brązowy medal w konkurencji fukugo,
• brązowy medal w konkurencji en-bu Kobieta/Mężczyzna
• brązowy medal w konkurencji kumite drużynowe

Rafał Wajda (trener Krakowskiego KKT) wywalczył wraz ze swoimi kolegami z drużyny Pawłem Januszem i Michałem Januszem srebro w kata drużynowym.

Każdy taki wyjazd jest okazją do poznania nowych miejsc i zwiedzania pięknych miast. Tym razem spędziliśmy miły weekend w stolicy Czech, mieście setek wież, wpisanym na listę UNESCO – z pewnością w jednym z najpiękniejszych miast świata. Tym bardziej cieszymy się, że już niedługo tu wrócimy...
Bo....

w najbliższy weekend – 7-8 grudnia odbędą się w Pradze XXXI Mistrzostwa Europy w Karate Tradycyjnym ETKF. Niech moc będzie z nami!

Zapraszamy do galerii zdjęć z Mistrzostw Świata w Karate Fudokan i obiecujemy wkrótce kolejne fotorelacje.

Powered by RapidGoal
design: holinej.com