Świąteczna gra w bowling zawodników Krakowskiego KKT

2013-12-23

PINK bowling & club w Plazie w Krakowie podarował nam wspaniały prezent świąteczny! Zawodnicy Krakowskiego Karate Tradycyjnego wraz z rodzicami i trenerami w poniedziałkowe przedpołudnie spędzili pełne emocji i radości chwile grając w bowling (zwany popularnie, chociaż niesłusznie kręglami).

Mieliśmy do dyspozycji aż 7 torów, na których ostro rywalizowaliśmy. Świetna zabawa! Nie mamy pewności, czy te najlepsze wyniki - dziesięć zbitych kręgli za pierwszym rzutem - nie były przypadkiem dziełem przypadku, ale i tak uciechy było co niemiara. Czy karate i bowling mają cos wspólnego? Hmmm... Przydaje się chwila koncentracji, wyrobiony, mocny nadgarstek i prawidłowa ocena położenia przeciwnika, nawet jeśli jest nim 10 kręgli. No i cel jest podobny - sprowadzić do parteru....

Jeszcze raz bardzo dziękujemy sponsorowi za ten przemiły gest i tyle usmiechu na dziecięcych buziach (nie mówiąc już o szczęśliwych mamach oderwanych na ten czas od przedświątecznej krzątaniny w domu). Ukłony ślemy też pani Magdzie Rys, bez której nie byłoby tego miłego spotkania.

Na cześć PINK bowling & club - hip hip hurra!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć
Powered by RapidGoal
design: holinej.com