Indywidualne licencje członkowskie PZKT

Przypominamy o konieczności posiadania indywidualnej licencji członkowskiej Polskiego Związku Karate Tradycyjnego na rok 2019. Obowiązuje ona WSZYSTKICH trenujących karate (zgodnie z zarządzeniem PZKT).


Wykupienie licencji jest warunkiem udziału w treningach w klubach macierzystych, przystąpienia do egzaminu na stopnie uczniowskie i mistrzowskie, rejestracji egzaminu w PZKT, udziału w zawodach itd.

Informujemy, że wpłat za licencję w wysokości 40 zł rocznie, dokonują ćwiczący w recepcji Dojo Kraków i Dojo Prądnik lub na konto klubu. Koniecznie należy podać następujące dane: imię i nazwisko, data urodzenia.
Termin: do końca stycznia.

Korzyści dla osób posiadających licencję PZKT:

1. Każda osoba posiadająca licencję PZKT otrzyma bezpłatny paszport PZKT (dotyczy osób, które nie posiadają paszportu). Wystarczy przynieść instruktorowi opisane zdjęcie legitymacyjne .

2. Osoby z aktualną licencją PZKT otrzymują zniżkę na pobyt w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo-Stara Wieś" podczas aktywności z kalendarza PZKT. Koszt noclegu z pełnym wyżywieniem 130 zł/doba.

Powered by RapidGoal
design: holinej.com