Puchar Polski Dzieci we Wrocławiu 2019

Bardzo dobry wynik naszych karateków w Pucharze Polski Dzieci we Wrocławiu gdzie wystartowało ponad 870 zawodników z calej Polski. W sumie wywalczyliśmy 35 medali  (9 złotych, 9 srebrnych i 17 brązowych) Gratulujemy wszystkim zawodnikom nie tylko medalistom wspaniałej postawy podczas startu. Teraz czas na trochę lenistwa i zasłużony odpoczynek

Zaproszenie !

TRENINGI KARATE PODCZAS WAKACJI!

Przypominamy i zachęcamy do trenowania też w wakacje.

UWAGA!!! W lipcu treningi w Dojo Kraków nie odbywają się, ruszymy od sierpnia.

DOJO PRĄDNIK -LIPIEC i SIERPIEŃ
wtorki i czwartki
18:00-19:00 - białe, żółte i pomarańczowe pasy.

19:00-20:00 - zielone i wyższe stopnie plus grupa VIP.

DOJO KŁAJ - LIPIEC i SIERPIEŃ
wtorki i piątki
18:00-19:00 - białe, żółte, pomarańczowe i zielone pasy.

19:00-20:00 - niebieskie i wyższe stopnie plus grupa VIP.

DOJO KRAKÓW- SIERPIEŃ
poniedziałki i środy

Bytom - Wyniki!!!

"Silesia Cup" już z nami. Był to nasz ostatni sprawdzian przed najważniejszymi zawodami jakimi są Puchar Polski Dzieci i Mistrzostwa Polski. Zdobyliśmy 53 medale i tytuł najlepszego klubu turnieju.

Co nas czeka w Maju i Czerwcu!

26 maj – Szkolenie MZKT , które poprowadzi sensei Józef Rączka 6 Dan (osoby od niebieskiego pasa min. 13 lat)

01 czerwiec –Egzaminy DOJO KRAKÓW

11 czerwiec -Egzaminy DOJO KŁAJ (dorośli)

13 czerwiec- Egzaminy DOJO KŁAJ ( dzieci)

08 czerwiec –Badania Sportowe w DOJO KRAKÓW

23 czerwiec- Piknik Klubowy KKKT

I Mistrzostwa Województwa Małopolskiego

Za nami I Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Karate Tradycyjnym. Dla młodszych był to jeden z ostatnich sprawdzianów przed Pucharem Polski Dzieci, który już w czerwcu we Wrocławiu, a dla starszych zawodników odbyły się eliminacje do Mistrzostw Polski. Zawody możemy uznać za bardzo udane ! Zdobyliśmy 83 medale! 33 złote, 25 srebrnych, 25 brązowych.

Szkolenie Kluczbork!!

Za nami bardzo pracowity weekend. Krakowscy karatecy trenowali na Seminarium Mistrzowskim w Kluczborku, podczas którego odbył się Finał Polskiej Ligii Karate Tradycyjnego w którym wystartowało 3 naszych zawodników. Wśród pań 8 miejsce przypadło Karolinie Wyporek, 3 miejsce wywalczyła Klaudia Mleko, która również otrzymała powołanie na czerwcowe Mistrzostwa Europy w Rumunii🇷🇴. Michał Kłosek zajął miejsce 6.Oprócz tego nasz klubowy kolega Michał Biesaga zdał egzamin na czarny pas. Serdecznie gratulujemy‼️