Podsumowanie i Podziękowanie -IV Puchar Krakowa

Pobiliśmy rekord. Takich zawodów jeszcze nie było! Ponad 1200 uczestników, 50 klubów, cały sztab wolontariuszy, trybuny pełne kibiców, hojni sponsorzy i fantastyczna atmosfera sportowej rywalizacji. Rozpoczęliśmy punktualnie o 10 i na ośmiu matach niemal do 19 toczyły się zacięte pojedynki. Głównym sędzią zawodów był sensei Józef Rączka, prezes Małopolskiego Związku Karate Tradycyjnego. Dla wielu dzieci były to pierwsze poważne zawody! Wszyscy dostali pamiątkowe medale, więc każdy zawodnik wyszedł jako zwycięzca z pięknie odnowionej hali Hutnika. I o to chodziło! Zwycięzcy otrzymali puchary, dyplomy i wiele nagród. 

Zapisy na VII Turniej Karate Tradycyjnego w Oleśnicy

Serdecznie zapraszamy na Turniej Karate Tradycyjnego, który odbędzie się w Oleśnicy.


Organizator: Klub Sportowy Hikari Oleśnica

Miejsce: Hala Sportowa OKR ATOL, ul. J. Kochanowskiego 2, 56-400 Oleśnica

Termin: 06.04.2019 


Osoba chcąca wystartować w turnieju musi posiadać min 8 kyu ( żółty pas)


Dzieci startują tylko w kata

Junior młodszy i junior – kata i kumite

Seniorzy (gr. rekreacyjna) – kata i kumite

Wratislavia Cup 2019

Już jesteśmy po pierwszych zawodach w tym roku. I to dużych! Startowało ponad 600 zawodników z różnych stron Polski. Na dokładkę byli również goście z Ukrainy i Litwy! Zawody rozpoczął pokaż tańca japońskiego, przynosząc nam dotyk japońskiej kultury. A potem pozostało już tylko walczyć! Przywieźliśmy że sobą 35 medali, z czego 7 złotych, 14 srebrnych i 14 brązowych. Należy też dodać, że po raz kolejny rozegrano konkurencję MIĘDZY POKOLENIAMI, dla rodziców startujących dzieci - każdy miał więc szansę zmierzyć się ze stresem i nerwami. Podczas zawodów wystartowała I edycja PLKT , gdzie nasi zawodnicy zdobyli kolejne miejsca: Klaudia Mleko trzecie, Karolina Wyporek piątek i Michał Kłosek szóste. A przed nami kolejne wyzwania! Do zobaczenia na treningu! Oss!

Sportowiec Małopolski 2018!

Miło jest Nam poinformować ,że zawodnik Kamil Rak w kategorii ‘’sportowiec junior roku’’ zajął pierwsze miejsce w etapie powiatowym a czwarte w etapie wojewódzkim w plebiscycie Dziennika Polskiego i Gazety Krakowskiej. Impreza z udziałem około 400 osób z całego województwa po raz pierwszy odbyła się w Karcher Hali Cracovii Centrum Sportu Niepełnosprawnych.


Gratulujemy!!!

ZAPISY NA OBOZY LETNIE z KKKT 2019

UWAGA‼️ Od poniedziałku ruszają bardzo oczekiwane :) zapisy na obozy letnie z KKKT 2019. Szczegóły w zakładce OBOZY.


Przypominamy również - zapisy tak jak jest podane w informacji o obozach odbywają się osobiście w DOJO KRAKÓW lub telefonicznie 727-712-000 w godzinach pracy recepcji (16.00 - 19.30). oss. sensei Rafał Wajda :)

KKKT Najlepszym Klubem w Polsce

Podsumowanie dokonań sportowych i organizacyjnych PZKT w 2018 roku


Uroczyste podsumowanie aktywności Polskiego Związku Karate Tradycyjnego w 2018 roku odbyło się 16 lutego 2019 r. w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo- Stara Wieś". Uroczystość składała się z części oficjalnej, podczas której przypomniano osoby, kluby i wydarzenia, które wywarły największy wpływ na rozwój karate tradycyjnego w 2018 roku. Po raz pierwszy Polski Związek Karate Tradycyjnego uhonorował osoby, które całokształtem swojej pracy wywarły istotny wpływ na funkcjonowanie karate tradycyjnego w Polsce, przez 40 i więcej lat wykazywały aktywność, zaangażowanie i działalność na rzecz rozwoju karate na różnych płaszczyznach, jako zawodnicy, trenerzy, sędziowie i działacze.

Zawoja 2019 podsumowanie

Jak zima to w Zawoi! Na obóz do Krakowianki zabraliśmy w pierwszym tygodniu ferii  120 osób, a najmłodsi karatecy mieli po 5 lat! Gratulujemy im- kochani, byliście WIELCY:)! Pogodę mieliśmy wymarzoną , lekki mróz poradził sobie z wszystkimi wirusami i oddychaliśmy świetnym, górskim powietrzem. Poza oddychaniem, spaniem i pysznym jedzeniem oczywiście - były treningi.

Powered by RapidGoal
design: holinej.com