Relacja z zawodów w Bytomiu

Grad medali w Bytomiu! Z zawodów Silesia Cup przywieźliśmy ze sobą 53 sztuki- 22 złotych, 13 srebrnych i 18 brązowych. Startowaliśmy we wszystkich kategoriach wiekowych, poczynając od najmłodszych - aż po rodziców, którzy po raz kolejny pokazali mocnego ducha walki. Tytuł najlepszego klubu zawodów w klasyfikacji medalowej przypadł KKKT, a najlepszym zawodnikiem w kategorii dziecięcej został Wiktor Wolanin. Za tydzień najmłodszych czekają najważniejsze zawody w roku - Puchar Polski Dzieci. Starsi za trzy tygodnie będą walczyć w Opolu o tytuł Mistrza Polski. Życzymy powodzenia:)

Zapisy na zawody w Bytomiu!

W sobotę 26 maja w Bytomiu odbędzie się turniej Silesia Cup, w którym od lat bierzemy udział. Zachęcamy wszystkich karateków z KKKT  do udziału, zawody rozgrywane będą we wszystkich kategoriach wiekowych od dzieci 6 lat i mniej aż po seniorów .


Organizator: MUKS Ippon Bytom

Miejsce: „Na Skarpie", ul. Frycza-Modrzewskiego 5a, Bytom

Majówka KKKT 2018

Dziękujemy wszystkim za powitanie maja z KKKT w Dojo Stara Wieś! Byliście cudowni. Na treningach, na energetycznej jodze z Dagmara Misiura , podczas integracyjnego wieczoru przy ognisku, w jakuzzi i w saunie, na rowerach, na boisku, podczas leśnych biegów- przez te słoneczne dni solidnie naładowaliśmy akumulatory. Nasza kadra dzieci i juniorów cały czas trenowała pod okiem senseiów: Rafał Wajda, Damian Stasiak, Damian Karwacki, Mateusz Bąk, Magda Mielnik, Damian Latos, Ewa Latos, Klaudia Mleko, Było ponad 130 osób- dzieci z rodzicami, a nawet rodzice bez dzieci oraz była grupa karateków z Łodzi. Wrócimy tu w lipcu! Oss.

PLKT 2018

Nasze Senseiki walczyły 28 kwietnia w ostatnim finałowym Turnieju Polskiej Ligi Karate Tradycyjnego 2018 w Biłgoraju po trzech turniejach Magdalena Mielnik zajęła 6 miejsce,a Klaudia Mleko uplasowała sie na drugim miejscu zapewniając sobie tym samym udział w VIII Pucharze Europy który odbędzie się 1 czerwca w Gdańsku podczas Pucharu Polski Dzieci‼️

Wyniki zawodów w Łodzi!!

Turniej w Łodzi zakończony! Udało się zdobyć 22 medale - jest sie z czego cieszyc! Co ważniejsze, to konkurencje rozgrywane były jako dwubój - kata i kumite. We wszystkich kategoriach wiekowych! To był świetny trening, nie tylko fizyczny ale i psychiczny. Trzeba było wykazać się nie lada odpornością aby po przegranym kata wygrać kumite, żeby móc walczyć dalej. Przed nami turniej w Bytomiu, ostatni przed Pucharem Polski w Gdańsku. Do zobaczenia na treningu! Oss!

Wyniki zawodów w Oleśnicy!

Kolejny sukces‼️Wracamy z Oleśnicy dźwigając worek 52 medali‼️ i Puchar dla najlepszego klubu. Wszyscy dzielnie stawali do walki w kilku konkurencjach - kata, kumite, en-bu i kata drużynowym. Turniej w Oleśnicy należy do nielicznych, w których można sprawdzić się konkurencjach drużynowych, w sam raz przed zbliżającym się Pucharem Polski Dzieci. Były medale, puchary, słodycze i kolejne doświadczenia. I to nie tylko dla dzieci... Coraz więcej naszych VIP-ów podejmuje rekawicę i walczy. I to z sukcesami‼️ A juz za tydzień startujemy w Łodzi - do zobaczenia na treningu‼️Oss.

Wyniki zawodników KKKT w Warszawie

20 osobowa ekipa karateków z KKKT wywalczyła w stolicy 18 medali‼️ 11 razy KKKT triumfowało na najwyższym podium ‼️4 srebra, 3 brązy i 3 razy na czwartym miejscu. V Puchar Warsa i Sawy, 400 zawodników, 30 klubów, dobry trening z najlepszymi


Jeśli dodamy jeszcze świetny start Klaudii Mleko w lidze - 1 miejsce oraz 4 miejsce Magdy Mielnik - tą sobotę należy uznać za bardzo udany dzień ‼️Dziękujemy za zaproszenie

Powered by RapidGoal
design: holinej.com