Puchar Polski Dzieci- Gdańsk 2018

Dzień Dziecka dla młodych karateków był bardzo pracowity i to dzieci zrobiły cudowne prezenty swoim najbliższym. W najważniejszych zawodach sezonu- Pucharze Polski kadra KKKT zdobyła najwięcej w kraju złotych medali- aż 18. Ponadto - 3 srebrne i 12 brązowych. Zmagania na 8 matach trwały od 10 do 19.30, karatecka kondycja przydała się wszystkim. Startowało blisko 1000 dzieci z ponad 60 klubów, ostra konkurencja, bardzo wysoki poziom. Były chwile wielkiej radości, były małe smutki i wspaniale uczucie klubowego przeżywania wszystkich startów.

Egzaminy na stopnie uczniowskie !

Prosimy o zapoznanie się z warunkami przystąpienia do egzaminu na stopnie uczniowskie oraz terminami i godzinami dla poszczególnych stopni.


DOJO KŁAJ 
13 czerwca (środa) dorośli

21 czerwca (czwartek) dzieci


DOJO KRAKÓW – ul, Racławicka 26.  
14 czerwca (czwartek) dorośli

19 czerwca (wtorek) dzieci

Relacja z zawodów w Bytomiu

Grad medali w Bytomiu! Z zawodów Silesia Cup przywieźliśmy ze sobą 53 sztuki- 22 złotych, 13 srebrnych i 18 brązowych. Startowaliśmy we wszystkich kategoriach wiekowych, poczynając od najmłodszych - aż po rodziców, którzy po raz kolejny pokazali mocnego ducha walki. Tytuł najlepszego klubu zawodów w klasyfikacji medalowej przypadł KKKT, a najlepszym zawodnikiem w kategorii dziecięcej został Wiktor Wolanin. Za tydzień najmłodszych czekają najważniejsze zawody w roku - Puchar Polski Dzieci. Starsi za trzy tygodnie będą walczyć w Opolu o tytuł Mistrza Polski. Życzymy powodzenia:)

Zapisy na zawody w Bytomiu!

W sobotę 26 maja w Bytomiu odbędzie się turniej Silesia Cup, w którym od lat bierzemy udział. Zachęcamy wszystkich karateków z KKKT  do udziału, zawody rozgrywane będą we wszystkich kategoriach wiekowych od dzieci 6 lat i mniej aż po seniorów .


Organizator: MUKS Ippon Bytom

Miejsce: „Na Skarpie", ul. Frycza-Modrzewskiego 5a, Bytom

Majówka KKKT 2018

Dziękujemy wszystkim za powitanie maja z KKKT w Dojo Stara Wieś! Byliście cudowni. Na treningach, na energetycznej jodze z Dagmara Misiura , podczas integracyjnego wieczoru przy ognisku, w jakuzzi i w saunie, na rowerach, na boisku, podczas leśnych biegów- przez te słoneczne dni solidnie naładowaliśmy akumulatory. Nasza kadra dzieci i juniorów cały czas trenowała pod okiem senseiów: Rafał Wajda, Damian Stasiak, Damian Karwacki, Mateusz Bąk, Magda Mielnik, Damian Latos, Ewa Latos, Klaudia Mleko, Było ponad 130 osób- dzieci z rodzicami, a nawet rodzice bez dzieci oraz była grupa karateków z Łodzi. Wrócimy tu w lipcu! Oss.

PLKT 2018

Nasze Senseiki walczyły 28 kwietnia w ostatnim finałowym Turnieju Polskiej Ligi Karate Tradycyjnego 2018 w Biłgoraju po trzech turniejach Magdalena Mielnik zajęła 6 miejsce,a Klaudia Mleko uplasowała sie na drugim miejscu zapewniając sobie tym samym udział w VIII Pucharze Europy który odbędzie się 1 czerwca w Gdańsku podczas Pucharu Polski Dzieci‼️

Wyniki zawodów w Łodzi!!

Turniej w Łodzi zakończony! Udało się zdobyć 22 medale - jest sie z czego cieszyc! Co ważniejsze, to konkurencje rozgrywane były jako dwubój - kata i kumite. We wszystkich kategoriach wiekowych! To był świetny trening, nie tylko fizyczny ale i psychiczny. Trzeba było wykazać się nie lada odpornością aby po przegranym kata wygrać kumite, żeby móc walczyć dalej. Przed nami turniej w Bytomiu, ostatni przed Pucharem Polski w Gdańsku. Do zobaczenia na treningu! Oss!
Powered by RapidGoal
design: holinej.com