Szkolenie MZKT- kwiecień 2018

8 kwietnia 2018r.(niedziela)  odbędzie się szkolenie sędziowskie Małopolskiego Związku Karate Tradycyjnego prowadzone przez senseia Józefa Rączke, przeznaczone dla zawodników od juniora młodszego, min. 5 kyu oraz dla sędziów i kandydatów na sędziów.

Miejsce: Kraków ul. Racławicka 26. DOJO KRAKÓW

Koszt: 50 zł  płatne na miejscu

Bloki treningowe:w godz. 11.00-12.30 i 14.00-15.30

Bardzo dobre starty w Belgradzie zawodników KKKT

Polska reprezentacja, w której skład wchodzą zawodnicy naszego klubu: Klaudia Mleko, Arkadiusz Wilkosz, Bartosz Kozioł, Joanna Łyżwińska, Dominika Kmiecik i Natalia Firlit zakończyła wczoraj starty w Klubowych Mistrzostwach Świata i International Individual Karate Cup w Belgradzie ogromnym sukcesem. Ostatecznie w obu turniejach zdobyliśmy 19 medali, w tym 10 złotych, 5 srebrnych, 4 brązowe. Nasi zawodnicy spisali się znakomicie poraz kolejny pokazując dobrą formę i świetne przygotowanie do zawodów oraz że należą do czołówki najlepszych zawodników w Polsce i na świecie wygrywając między innymi z Serbią, Rumunią, Słowenią, Włochami i wieloma innymi państwami, które brały udział w zawodach.

PLKT I Turniej- marzec 2018

Bardzo dobry, początek sezonu startowego zawodniczek KKKT Klaudii Mleko i Magdaleny Mielnik podczas I turnieju Polskiej Ligi Karate Tradycyjnego w Dojo Stara Wieś. Klaudia zajęła 2, a Magda 5 miejsce. Gratulujemy!
Kolejny turniej w Warszawie 7 kwietnia.

Weekend majowy w Dojo Stara Wieś - Zapisy !!!

Zapraszamy wszystkich chętnych do spędzenia z nami majowego weekendu (1-3 maj) w najpiękniejszym na świecie DOJO STARA WIEŚ. To będzie czynny wypoczynek- treningi, piłka nożna, siatkówka, rower, jakuzzi (zabieramy stroje kąpielowe), sauna, fitness, spacery po cudownym lesie, integracja! Miejsca nie trzeba reklamować, ale na wszelki wypadek przypominamy o japońskich domkach, doskonałym jedzeniu i bajecznym położeniu...

Wratislavia Cup!

Bardzo udana sobota‼️ Turnieje to najlepszy trening, wiadomo. Z zawodów Wratislavia Cup (jak sama nazwa wskazuje - we Wrocławiu:) przywieźliśmy 39 medali‼️ Wszyscy dzielnie walczyli i dawali z siebie maxa na matach. Gratulujemy zwycięzcom i nie zapominamy o dalszym treningu. Na szczególną uwagę zasługuje nasza klubowa reprezentacja VIP(35+) Rodzice pokazali na co ich stać  i zawstydzali młodszych wspaniałym duchem walki.

Podsumowanie III Ogólnopolskiego Pucharu Krakowa

III Ogólnopolski Puchar Krakowa – nasza flagowa klubowa impreza niniejszym odchodzi do historii i jest to historia wspaniałych ludzi, ich pracy i dobrej energii. Pod światłym kierownictwem sensiea Rafała, który umie zdopingować do roboty, oj umie...


Pobiliśmy kilka rekordów, co nie znaczy, ze za rok nie będzie lepiej!


1051 zawodników z 48 klubów, 8 mat, 50 sędziów, kilkudziesięciu wolontariuszy, hojni sponsorzy, morze emocji i oceany dziecięcego szczęścia.

Relacja z obozu zimowego -Zawoja 2018

Obóz zleciał nam bardzo szybko . Każdy dzień był pełen zabaw i treningów. Zaczynaliśmy o 7.40 rozruchem i biegami. Mimo śniegu i niskiej temperatury wszyscy biegacze zawsze docierali na czas na śniadanie. Górka, łyżwy, lepienie bałwana, do wyboru do koloru. W samo południe swój trening miała najstarsza grupa-brązowe i czarne pasy, która wytrwale trenowała pod okiem senseia Damiana Stasiaka doskonaląc kumite. Na obiady nie narzekaliśmy, bo były przepyszne i dzięki temu wszyscy mieliśmy siłę do trenowania. Po południu bloki treningowe odbywały się z podziałem na stopnie, a brązowe i czarne pasy nie zwalniały tempa na ćwiczeniach motorycznych, które wzmacniały siłę i kondycję. 

Powered by RapidGoal
design: holinej.com