Wyniki zawodów w Oleśnicy!

Kolejny sukces‼️Wracamy z Oleśnicy dźwigając worek 52 medali‼️ i Puchar dla najlepszego klubu. Wszyscy dzielnie stawali do walki w kilku konkurencjach - kata, kumite, en-bu i kata drużynowym. Turniej w Oleśnicy należy do nielicznych, w których można sprawdzić się konkurencjach drużynowych, w sam raz przed zbliżającym się Pucharem Polski Dzieci. Były medale, puchary, słodycze i kolejne doświadczenia. I to nie tylko dla dzieci... Coraz więcej naszych VIP-ów podejmuje rekawicę i walczy. I to z sukcesami‼️ A juz za tydzień startujemy w Łodzi - do zobaczenia na treningu‼️Oss.

Wyniki zawodników KKKT w Warszawie

20 osobowa ekipa karateków z KKKT wywalczyła w stolicy 18 medali‼️ 11 razy KKKT triumfowało na najwyższym podium ‼️4 srebra, 3 brązy i 3 razy na czwartym miejscu. V Puchar Warsa i Sawy, 400 zawodników, 30 klubów, dobry trening z najlepszymi


Jeśli dodamy jeszcze świetny start Klaudii Mleko w lidze - 1 miejsce oraz 4 miejsce Magdy Mielnik - tą sobotę należy uznać za bardzo udany dzień ‼️Dziękujemy za zaproszenie

Szkolenie MZKT- kwiecień 2018

8 kwietnia 2018r.(niedziela)  odbędzie się szkolenie sędziowskie Małopolskiego Związku Karate Tradycyjnego prowadzone przez senseia Józefa Rączke, przeznaczone dla zawodników od juniora młodszego, min. 5 kyu oraz dla sędziów i kandydatów na sędziów.

Miejsce: Kraków ul. Racławicka 26. DOJO KRAKÓW

Koszt: 50 zł  płatne na miejscu

Bloki treningowe:w godz. 11.00-12.30 i 14.00-15.30

Bardzo dobre starty w Belgradzie zawodników KKKT

Polska reprezentacja, w której skład wchodzą zawodnicy naszego klubu: Klaudia Mleko, Arkadiusz Wilkosz, Bartosz Kozioł, Joanna Łyżwińska, Dominika Kmiecik i Natalia Firlit zakończyła wczoraj starty w Klubowych Mistrzostwach Świata i International Individual Karate Cup w Belgradzie ogromnym sukcesem. Ostatecznie w obu turniejach zdobyliśmy 19 medali, w tym 10 złotych, 5 srebrnych, 4 brązowe. Nasi zawodnicy spisali się znakomicie poraz kolejny pokazując dobrą formę i świetne przygotowanie do zawodów oraz że należą do czołówki najlepszych zawodników w Polsce i na świecie wygrywając między innymi z Serbią, Rumunią, Słowenią, Włochami i wieloma innymi państwami, które brały udział w zawodach.

PLKT I Turniej- marzec 2018

Bardzo dobry, początek sezonu startowego zawodniczek KKKT Klaudii Mleko i Magdaleny Mielnik podczas I turnieju Polskiej Ligi Karate Tradycyjnego w Dojo Stara Wieś. Klaudia zajęła 2, a Magda 5 miejsce. Gratulujemy!
Kolejny turniej w Warszawie 7 kwietnia.

Weekend majowy w Dojo Stara Wieś - Zapisy !!!

Zapraszamy wszystkich chętnych do spędzenia z nami majowego weekendu (1-3 maj) w najpiękniejszym na świecie DOJO STARA WIEŚ. To będzie czynny wypoczynek- treningi, piłka nożna, siatkówka, rower, jakuzzi (zabieramy stroje kąpielowe), sauna, fitness, spacery po cudownym lesie, integracja! Miejsca nie trzeba reklamować, ale na wszelki wypadek przypominamy o japońskich domkach, doskonałym jedzeniu i bajecznym położeniu...

Wratislavia Cup!

Bardzo udana sobota‼️ Turnieje to najlepszy trening, wiadomo. Z zawodów Wratislavia Cup (jak sama nazwa wskazuje - we Wrocławiu:) przywieźliśmy 39 medali‼️ Wszyscy dzielnie walczyli i dawali z siebie maxa na matach. Gratulujemy zwycięzcom i nie zapominamy o dalszym treningu. Na szczególną uwagę zasługuje nasza klubowa reprezentacja VIP(35+) Rodzice pokazali na co ich stać  i zawstydzali młodszych wspaniałym duchem walki.

Powered by RapidGoal
design: holinej.com