Mazovia Cup- Puchar Polski w Kumite drużynowym

2 x brąz, podczas XV Pucharu Polski w Kumite Drużynowym. Seniorki w składzie : Klaudia Mleko, Magda Mielnik, Karolina Wyporek oraz drużyna juniorów : Sebastian Romaniak, Arek Wilkosz, Jakub Piszczek, Bartłomiej Chojnacki. Był to dobry  sprawdzian przed Klubowymi Mistrzostwami Europy

Ubezpieczenie Sportowe -obowiązkowe !!

Przypominamy o konieczności posiadania ubezpieczenia sportowego obowiązującego wszystkich trenujących w naszym klubie. Można skorzystać z naszej oferty -  grupowej polisy PZU. To całodobowa polisa, która działa na terenie Polski i całego świata, a obejmuje nie tylko treningi, ale również zawody i – co bardzo ważne - obozy. (Ubezpieczenia NNW zawierane w szkołach nie obejmują treningów w klubach, zawodów, obozów sportowych i w ogóle żadnych sportów uprawianych w sposób zorganizowany poza szkołą.)


Ubezpieczenie oferujemy w dwóch wariantach:
I - obejmuje tylko treningi, zawody i obozy - 20 zł

II - obejmuje treningi, zawody, obozy, dom i szkołę - 40 zł i w tym przypadku rodzice nie muszą już kupować ubezpieczenia w szkołach!


Powyższą kwotę wpłacamy na konto klubu lub w recepcji DOJO KRAKÓW – koniecznie wpisując w tytule: imię, nazwisko ubezpieczenie 2017/2018.!


Szczegółowymi informacjami służy -  Dariusz Romaniak - tel. 509531350 

Obóz Dojo Stara Wieś - II Turnus

Na II obozie w Dojo w Starej Wsi są już tylko same dzieci, bez rodziców. No, oczywiście z silną obsadą instruktorską w osobach senseiów- Rafała Wajdy, Mateusza Bąka, Ewy Latos, Katarzyny Wierzbickiej oraz wspierających ich Hubertem i Sebastianem Romaniakami i Polą Madej. Większość młodych karateków jest pierwszy raz na obozie. Wszyscy zdrowi, jedzenie pyszne, pogoda na razie dobra (a ma być bardzo dobra). Rekordzistką obozów KKKT jest ośmioletnia Wercia Zapała, która nie rozstaje się z nami, była nad morzem, była z mamą na rodzinnym wyjeździe i została jeszcze teraz.

Obóz Rodzinny Stara Wieś 2017

Rodzinny obóz w Starej Wsi to nasza klubowa tradycja, sportowy czas, który spędzamy wspólnie w najpiękniejszym dojo świecie. Ponad stu uczestników tegorocznego wyjazdu to w tym roku w większości rodzice! Jesteśmy tu z zaprzyjaźnionym klubem z Aleksandrowa Łódzkiego. Sensei Damian Stasiak, mistrz MMA i czołowy polski karateka  prowadzi świetne treningi kumite oraz brazylijskiego ju-jitsu. Dzień zaczyna się rozruchem, ci bardziej rozbiegani pędzą po lesie pewnie z kilkanaście kilometrów, a bardziej ustatkowani gimnastykują się na boisku. Potem śniadanie - i korzystając z okazji, że poruszyliśmy temat jedzenia - należy nadmienić, że starowiejska kuchnia jest absolutnie wybitna. 

Łeba 2017 :)

W ośrodku "Ania" w Łebie jesteśmy pierwszy raz i był to dobry wybór. Mamy do dyspozycji boiska: do siatkówki, piłki nożnej i plażowej, koszykówki, badmintona jest też tenis, kręgle, ping-pong i plac zabaw. Ze wszystkiego korzystamy! Jest nas sporo- 240 osób, połowa z KKKT, a połowa z Aleksandrowa i Konstantynowa Łódzkiego i czuwa nad nami 10 opiekunów. Wsród kadry instruktorskiej  są takie sławy, jak sensei Radek Olczyk, trener mistrzów świata  w karate, bjj i MMA, czołowy światowy zawodnik MMA Damian Stasiak i oczywiście sensei Rafał Wajda. Blisko ośrodka znajduje się rodzinny park rozrywki "Łeba Park" oraz jezioro Sarbsko.

Relacja z naszego Pikniku Klubowego 2017

W pierwszą niedzielę wakacji w Krzyworzece bawiliśmy się w dużym gronie - ponad dwieście osób na naszym tradycyjnym klubowym pikniku. Był to prawdziwie gorący, piękny, letni dzień. Basen cieszył się dużym powodzeniem, ale równie popularna była trampolina i boisko piłkarskie. Kiedy upał po południu delikatnie zelżał (zaczęliśmy piknik o 13) - podjęliśmy już  bardziej intensywne działania - przeciągaliśmy linę w różnych konfiguracjach drużynowych, ale zawsze z wybuchami śmiechu i sportowym zacięciem, graliśmy w badmintona. Był też oczywiście wyścig w workach, szczególnie emocjonujący w kategorii dorosłych. Odbył się także turniej siatkówki...

zdjęcia... Bartosz Siedlik

 

15 medali naszych zawodników na MP w Zamościu

W rozegranych w Zamościu w dniach 17–18 czerwca 2017 r. XXVIII Mistrzostwach Polski Seniorów, Młodzieżowców, Juniorów i Juniorów Młodszych w Karate Tradycyjnym ORLEN 2017 rywalizowało blisko 400 zawodników i zawodniczek z 56 klubów z całego kraju. Sympatycy karate mogli zobaczyć w akcji reprezentantów Polski, którzy mają w swoim dorobku medale i tytuły mistrzów świata, Europy, a także pierwsze miejsca oraz czołowe lokaty wywalczone podczas Pucharu Świata i Europy.

Seniorzy :

Rafał Wajda 2m. kata ind.

Młodzieżowcy:
Klaudia Mleko 1m. fukugo, 1m. kata ind. 2m. kumite ind.
Karolina Wyporek 2m. fukugo

Juniorzy:
Wiktoria Zachariasz 1m. kata ind.
Sebastian Romaniak 2m. kata ind.

Juniorzy Młodsi:
Natalia Firlit 1m. kata ind.
Arkadiusz Wilkosz 1m. kumite ind.
Bartosz Kozioł 3m. kumite ind.
Powered by RapidGoal
design: holinej.com