Podsumowanie III Ogólnopolskiego Pucharu Krakowa

III Ogólnopolski Puchar Krakowa – nasza flagowa klubowa impreza niniejszym odchodzi do historii i jest to historia wspaniałych ludzi, ich pracy i dobrej energii. Pod światłym kierownictwem sensiea Rafała, który umie zdopingować do roboty, oj umie...


Pobiliśmy kilka rekordów, co nie znaczy, ze za rok nie będzie lepiej!


1051 zawodników z 48 klubów, 8 mat, 50 sędziów, kilkudziesięciu wolontariuszy, hojni sponsorzy, morze emocji i oceany dziecięcego szczęścia.

Relacja z obozu zimowego -Zawoja 2018

Obóz zleciał nam bardzo szybko . Każdy dzień był pełen zabaw i treningów. Zaczynaliśmy o 7.40 rozruchem i biegami. Mimo śniegu i niskiej temperatury wszyscy biegacze zawsze docierali na czas na śniadanie. Górka, łyżwy, lepienie bałwana, do wyboru do koloru. W samo południe swój trening miała najstarsza grupa-brązowe i czarne pasy, która wytrwale trenowała pod okiem senseia Damiana Stasiaka doskonaląc kumite. Na obiady nie narzekaliśmy, bo były przepyszne i dzięki temu wszyscy mieliśmy siłę do trenowania. Po południu bloki treningowe odbywały się z podziałem na stopnie, a brązowe i czarne pasy nie zwalniały tempa na ćwiczeniach motorycznych, które wzmacniały siłę i kondycję. 

ZAPISY NA OBOZY LETNIE z KKKT 2018

UWAGA!!!  Od dziś (środa) ruszają bardzo oczekiwane :) zapisy na obozy letnie z KKKT 2018. Szczegóły w zakładce OBOZY.

Przypominam również - zapisy tak jak jest podane w informacji o obozach odbywają sie osobiście w DOJO KRAKÓW lub telefonicznie 727-712-000 w godzinach pracy recepcji (16.00 - 19.30)  oss. sensei Rafał Wajda :)

Relacja-Spotkanie Noworoczne KKKT 2018

Spotkanie Noworoczne udało się wyśmienicie. Od 15 do Reduty zaczęły nadciągać tłumy, a wszyscy nieśli coś do położenia na stołach. Zaczęliśmy od podsumowania roku. Tym razem o poszczególnych wydarzeniach minionego sezonu opowiadały dzieci i rodzice. Przypomnieliśmy sobie obozy, dzięki energetycznemu występowi dziewczynek-Kasi Pudełko, Zuzi Czapanik,Werci Zapały, Ewki Czechowskiej,Oli Kosydar i Emilki Krzyworzeki. Mateusz Taranczewski z Zośką i Natalią Firlit opowiedzieli o zawodach, Marek Biesaga z Michałem o pokazach i pikniku, Ania Romańska z Natalią Zapałą mówiły o tym, co dzieje się w dojo (gimnastyka taneczna, kursy masażu japońskiego i samoobrony, jujitsu, karate dla seniorów). Darek Romaniak i Kaśka Wierzbicka zdali sprawozdanie z akcji 1% i działalności Funduszu Rozwoju Klubu. 

Sportowiec Małopolski 2017!

Miło jest Nam poinformować ,że sensei Klaudia Mleko została wybrana  ''Sportowcem Małopolski 2017'' w plebiscycie Dziennika Polskiego i Gazety Krakowskiej. Gratulujemy!!!

Indywidualne licencje członkowskie PZKT na rok 2018

Przypominamy o konieczności posiadania indywidualnej licencji członkowskiej Polskiego Związku Karate Tradycyjnego na rok 2018 . Obowiązuje ona WSZYSTKICH trenujących karate (zgodnie z zarządzeniem PZKT).
Wykupienie licencji jest warunkiem udziału w treningach w klubach macierzystych, przystąpienia do egzaminu na stopnie uczniowskie i mistrzowskie, rejestracji egzaminu w PZKT, udziału w zawodach itd.
Informujemy, że wpłat za licencję w wysokości 40 zł rocznie, dokonują ćwiczący w recepcji Dojo Kraków, na konto klubu lub u swojego instruktora . Koniecznie należy podać następujące dane: imię i nazwisko, data urodzenia. 

Kalendarze KKKT 2018

Są! Nasze najpiękniejsze kalendarze, a w nich my wszyscy, rok 2018 i 12 miesięcy. Do odbioru w Dojo Kraków, Dojo Prądnik, Dojo Kłaj i u instruktorów.
Powered by RapidGoal
design: holinej.com