Rodzinny Weekend KKKT w Starej Wsi

Jesienny weekend 24-26  października kilkanaście rodzin trenujących w naszym klubie spędziło w Dojo Stara Wieś. To miejsce znane wszystkim karatekom. Centrum Dalekowschodnich Sztuk Walki! Cudowny, luksusowy ośrodek w środku lasu, domki urządzone po japońsku, wspaniałe jedzenie, sauna, jacuzzi i piękne dojo do treningów. To wszystko to tylko ( i aż) wyposażenie, które byłby niczym, gdyby nie ludzie. Gdyby nie energia, chęć wspólnej zabawy, śmiech i radość ze wspólnych ćwiczeń. Rodzinne treningi to niezwykle miłe doświadczenie- dzieci uczyły rodziców podstawowych pozycji, razem ćwiczyli refleks i szybkość. Sensei  Rafał sprawił, że wszyscy - ci bardzo sprawni i ci dopiero co oderwani od biurek - czuli się fantastycznie. 


zdjęcia:

Bartek Siedlik

Adam Latos

Relacja V Puchar Europy Dzieci -Lublin 2017

V Puchar Europy Dzieci i Klubowe Mistrzostwa Europy w Lublinie zgromadziły w hali Globus ponad 600 małych i młodych karateków. Przyjechali z 11 krajów, m.in z Czech, Anglii, Rosji, Izraela, Armenii, Mołdawii, żeby rywalizować na matach, poznawać się  i wspólnie przez 2 dni zanurzyć się w pięknym świecie karate. Najmłodsi mieli 6 lat i dla wielu był to pierwszy sportowy występ. Towarzyszyły nam ogromne emocje, radość, czasem łzy rozczarowania, rodzicielska duma i wreszcie postanowienia - zaczynam trenować więcej! Nasza kadra liczyła 47 osób i ten doborowy skład wywalczył w sumie 24 medale! Ich rozkład sugeruje pewną zasadę- ale- uwierzcie nam to przypadek:) Mamy:

7x 1 miejsce

8x 2 miejsce

9x 3 miejsce

10 x 4 miejsce


Dobrze spisali się także juniorzy i seniorzy, zdobywając 3 medale na Klubowych Mistrzostwach Europy.

zdjęcia...  Bartek Siedlik.

Obóz Zimowy 2018- ZAPISY !

Zapraszamy do spędzenia z nami pierwszego tygodnia ferii zimowych w jednej z najładniej położonych polskich wsi - Zawoi pod Babią Górą.

X Puchar Mistrza i MMM 2017

Klub Karate Tradycyjnego KOBU Wrocław : czyli X Puchar Mistrza i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Krakowscy karatecy zdobyli łącznie 36 medali . 5 złotych, 12 srebrnych i 18 brązowychJuż za tydzień kadra KKKT będzie walczyć w Lublinie na Pucharze Europy Dzieci. Gratulujemy i trzymamy kciuki dalej...

 
fotorelacja Bartek Siedlik

Mazovia Cup- Puchar Polski w Kumite drużynowym

2 x brąz, podczas XV Pucharu Polski w Kumite Drużynowym. Seniorki w składzie : Klaudia Mleko, Magda Mielnik, Karolina Wyporek oraz drużyna juniorów : Sebastian Romaniak, Arek Wilkosz, Jakub Piszczek, Bartłomiej Chojnacki. Był to dobry  sprawdzian przed Klubowymi Mistrzostwami Europy

Ubezpieczenie Sportowe -obowiązkowe !!

Przypominamy o konieczności posiadania ubezpieczenia sportowego obowiązującego wszystkich trenujących w naszym klubie. Można skorzystać z naszej oferty -  grupowej polisy PZU. To całodobowa polisa, która działa na terenie Polski i całego świata, a obejmuje nie tylko treningi, ale również zawody i – co bardzo ważne - obozy. (Ubezpieczenia NNW zawierane w szkołach nie obejmują treningów w klubach, zawodów, obozów sportowych i w ogóle żadnych sportów uprawianych w sposób zorganizowany poza szkołą.)


Ubezpieczenie oferujemy w dwóch wariantach:
I - obejmuje tylko treningi, zawody i obozy - 20 zł

II - obejmuje treningi, zawody, obozy, dom i szkołę - 40 zł i w tym przypadku rodzice nie muszą już kupować ubezpieczenia w szkołach!


Powyższą kwotę wpłacamy na konto klubu lub w recepcji DOJO KRAKÓW – koniecznie wpisując w tytule: imię, nazwisko ubezpieczenie 2017/2018.!


Szczegółowymi informacjami służy -  Dariusz Romaniak - tel. 509531350 

Obóz Dojo Stara Wieś - II Turnus

Na II obozie w Dojo w Starej Wsi są już tylko same dzieci, bez rodziców. No, oczywiście z silną obsadą instruktorską w osobach senseiów- Rafała Wajdy, Mateusza Bąka, Ewy Latos, Katarzyny Wierzbickiej oraz wspierających ich Hubertem i Sebastianem Romaniakami i Polą Madej. Większość młodych karateków jest pierwszy raz na obozie. Wszyscy zdrowi, jedzenie pyszne, pogoda na razie dobra (a ma być bardzo dobra). Rekordzistką obozów KKKT jest ośmioletnia Wercia Zapała, która nie rozstaje się z nami, była nad morzem, była z mamą na rodzinnym wyjeździe i została jeszcze teraz.
Powered by RapidGoal
design: holinej.com