Treningi z senseiem Jackiem Wierzbickim 5 Dan

W sobotę i niedzielę 18-19 listopada zapraszamy wszystkich ćwiczących (także z innych klubów) do Krakowa na treningi z senseiem Jackiem Wierzbickim 5 Dan. Sensei jest doskonałym trenerem, mistrzem świata (Montreal 1992), wielokrotnym medalistą mistrzostw Europy i Polski, a jako były policjant – także i instruktorem taktyki i techniki interwencji policyjnej i instruktorem samoobrony.


Treningi odbędą się w Dojo Kraków ul. Racławicka 26

Udział: 30 zł.

Zapisy odbędą się przed rozpoczęciem w recepcji klubu.

Mistrzostwa w Rumuni- wyniki

4-5 listopada w Kluż Napoca w Rumunii odbyły się XXXIII Mistrzostwa Europy w Karate Tradycyjnym oraz VII Mistrzostwach Świata Karate Fudokan. Nasi zawodnicy  odnotowali kolejny sukces -  reprezentanci Krakowskiego Klubu Karate Tradycyjnego przywieźli w sumie 13 medali! W Mistrzostwach Europy w  Karate Tradycyjnym i Mistrzostwach Świata Karate Fudokanu startowało ponad 1000 karateków z 56 krajów. Dało to możliwość sprawdzenia się na macie z najlepszymi zawodnikami zarówno w karate tradycyjnym, jak i w fudokanie, niewiele różniącym się od naszego stylu. Wielka satysfakcja i nagroda za całoroczną ciężką pracę. Gratulujemy!

Klubowy kalendarz – 2018, czyli fotoweekend w Dojo Kraków:

Zapraszamy wszystkich ćwiczących w KKKT do wzięcia udziału w sesji fotograficznej, która odbędzie się w DOJO KRAKÓW przy ulicy Racławickiej 26 – w sobotę i w niedzielę - 11 i 12 listopada. Kalendarz 2018 jest nie tylko pamiątką, ale także miłym świątecznym podarunkiem dla rodziny i przyjaciół.

Rodzinny Weekend KKKT w Starej Wsi

Jesienny weekend 24-26  października kilkanaście rodzin trenujących w naszym klubie spędziło w Dojo Stara Wieś. To miejsce znane wszystkim karatekom. Centrum Dalekowschodnich Sztuk Walki! Cudowny, luksusowy ośrodek w środku lasu, domki urządzone po japońsku, wspaniałe jedzenie, sauna, jacuzzi i piękne dojo do treningów. To wszystko to tylko ( i aż) wyposażenie, które byłby niczym, gdyby nie ludzie. Gdyby nie energia, chęć wspólnej zabawy, śmiech i radość ze wspólnych ćwiczeń. Rodzinne treningi to niezwykle miłe doświadczenie- dzieci uczyły rodziców podstawowych pozycji, razem ćwiczyli refleks i szybkość. Sensei  Rafał sprawił, że wszyscy - ci bardzo sprawni i ci dopiero co oderwani od biurek - czuli się fantastycznie. 


zdjęcia:

Bartek Siedlik

Adam Latos

Relacja V Puchar Europy Dzieci -Lublin 2017

V Puchar Europy Dzieci i Klubowe Mistrzostwa Europy w Lublinie zgromadziły w hali Globus ponad 600 małych i młodych karateków. Przyjechali z 11 krajów, m.in z Czech, Anglii, Rosji, Izraela, Armenii, Mołdawii, żeby rywalizować na matach, poznawać się  i wspólnie przez 2 dni zanurzyć się w pięknym świecie karate. Najmłodsi mieli 6 lat i dla wielu był to pierwszy sportowy występ. Towarzyszyły nam ogromne emocje, radość, czasem łzy rozczarowania, rodzicielska duma i wreszcie postanowienia - zaczynam trenować więcej! Nasza kadra liczyła 47 osób i ten doborowy skład wywalczył w sumie 24 medale! Ich rozkład sugeruje pewną zasadę- ale- uwierzcie nam to przypadek:) Mamy:

7x 1 miejsce

8x 2 miejsce

9x 3 miejsce

10 x 4 miejsce


Dobrze spisali się także juniorzy i seniorzy, zdobywając 3 medale na Klubowych Mistrzostwach Europy.

zdjęcia...  Bartek Siedlik.

Obóz Zimowy 2018- ZAPISY !

Zapraszamy do spędzenia z nami pierwszego tygodnia ferii zimowych w jednej z najładniej położonych polskich wsi - Zawoi pod Babią Górą.

X Puchar Mistrza i MMM 2017

Klub Karate Tradycyjnego KOBU Wrocław : czyli X Puchar Mistrza i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Krakowscy karatecy zdobyli łącznie 36 medali . 5 złotych, 12 srebrnych i 18 brązowychJuż za tydzień kadra KKKT będzie walczyć w Lublinie na Pucharze Europy Dzieci. Gratulujemy i trzymamy kciuki dalej...

 
fotorelacja Bartek Siedlik
Powered by RapidGoal
design: holinej.com