Rafał Wajda 4 DAN

Gorący news‼️ Sensei Rafał Wajda promowany na 4 DAN
Zakończył się właśnie grudniowy Kurs Mistrzowski w Starej Wsi, w którym brała udział liczna ekipa Krakowskiego KKT. Gratulujemy naszemu trenerowi. Oss 

Turniej Mikołajkowy w Nowym Sączu 2017

Święty Mikołaj jest jak wiadomo wszędzie! Wczoraj był w Nowym Sączu na turnieju organizowanym przez nasz zaprzyjaźniony klub. Pojechaliśmy i ... zdobyliśmy 29 medali, 12 złotych, 10 srebrnych i 7 brązowych! Każdy z dostał prezent, więc wszyscy byli bardzo zadowoleni.
To były już ostatnie zawody w tym roku, dobre podsumowanie ostatnich 12 miesięcy ciężkiej pracy i treningów.

Mikołajkowy wyjazd do Rzeszowa

6 grudnia na zaproszenie AKT Rzeszów startowaliśmy w turnieju mikołajkowym. Nasza 12 osobowa ekipa zawodników spisała się wspaniale przywożąc ze sobą 9 medali. Nie obeszło się również bez św. Mikołaja od którego każdy dostał drobny upominek a zwycięzcy mogli poszczycić się większymi paczkami. Wszyscy wracamy szczęśliwi i pełni nowych doświadczeń. Ćwiczymy dalej. Oss! 

Zapraszamy do pomocy!!!

Drodzy Ochotnicy,


ruszamy do boju! Naszym celem jest zorganizowanie najlepszych w kraju zawodów dzieci. Już 3 marca 2018 odbędzie się III Ogólnopolski Puchar Krakowa. Ci, którzy byli z nami podczas pierwszego i drugiego wiedzą, co to oznacza. Masę roboty, dużo satysfakcji i ogromnie dużo przyjemności z bycia razem. Zapraszamy wszystkich do włączenia się w organizację Pucharu. Każdy jest potrzebny. Pracy starczy dla wszystkich, a nawet zostanie:). Mam nadzieję, że spotkamy się w dużym gronie, zrobimy burzę mózgów i .....


Termin: 10 grudnia 2017, godz. 16:00 w Dojo Kraków


Obowiązkowe badania Sportowe - zapisy !!!

9 i 10 grudnia (sobota, niedziela) w DOJO KRAKÓW ul. Racławicka 26,  odbędą się obowiązkowe sportowe badania lekarskie.  Prosimy zapisywać się na konkretną godzinę, zapraszamy wszystkich ćwiczących – dzieci i dorosłych.
ZAPISY - w Dojo Kraków i pod nr telefonu: 727 712 000 w godzinach 16.00-20.00
Osoby posiadające jakiekolwiek dodatkowe badania (np. morfologia, mocz) proszone są o zabranie ich ze sobą.
Koszt: 40 zł (płatne przy zapisie)
Prosimy zabrać ze sobą paszporty karate (kto posiada), aby lekarz mógł wbić w nich pieczątkę poświadczającą aktualne badanie.

Zapisy na Turniej Mikołajkowy do Nowego Sącza 2017

Zachęcamy karateków (2004 i młodszych od białego do brązowego pasa) trenujących w naszym klubie do wzięcia udziału w nowosądeckim turnieju. Oprócz samego turnieju organizatorzy planują szereg atrakcji. Dla każdego uczestnika pamiątkowy medal oraz gadżety, a dla zwycięzców puchary i nagrody rzeczowe.


Data: 09 grudnia (sobota) 2017


Miejsce: Zespół Szkół w Świniarsku (ŚWINIARSKO 132, 33-395 CHEŁMIEC)

Szkolenie Sędziowskie

Uwaga! 3 grudnia (niedziela) w Dojo Kraków odbędzie się szkolenie sędziowskie organizowane przez Małopolski Związek Karate Tradycyjnego. Prowadzącym będzie sędzia klasy międzynarodowej sensei Józef Rączka 5 Dan. Sensei jest jednym z najbardziej charyzmatycznych i doświadczonych światowych sędziów, Prezesem MZKT. Dowiemy się wiele o kryteriach oceny wszystkich konkurencji na zawodach w teorii i praktyce. Dlatego prosimy o zabranie: notatnika, coś do pisania, gwizdka.


W kursie mogą i powinni !!! wziąć  udział zawodnicy – od juniora młodszego w górę (minimum 6 kyu, zielony pas) oraz kandydaci na sędziów, sędziowie i instruktorzy. Koszt 50 zł. W imieniu Małopolskiego Związku Karate Tradycyjnego zapraszam i zachęcam – sensei Rafał Wajda 

Powered by RapidGoal
design: holinej.com