Wyniki z Mistrzostw - Kraków 2016

39 medali - czyli zdobywamy Arenę na Pucharze Świata, Mistrzostwach Świata i Mistrzostwach Europy Fudokan 2016!


Najważniejsze zawody roku, do których przygotowywaliśmy się długo i wytrwale już przeszły do historii. W kronice naszego klubu zapisały się w rozdziale - wielkie sukcesy! (Istnieje też oczywiście miejsce na rozdziały "bardzo wielkie sukcesy" i "naprawdę bardzo wielkie sukcesy").


64 - osobowa reprezentacja KKKT zdobyła 38 medali, w tym 18 złotych, co jest bardzo dobrym wynikiem. Było kilka potknięć i trochę niespodzianek, ale przede wszystkim przyjemność bycia razem i weryfikacji swojej formy i odporności na stres podczas publicznego występu

Krakowscy karatecy najlepsi we Wrocławiu

41 medali w tym 13 złotych zdobyli zawodnicy Krakowskiego Klubu Karate Tradycyjnego w IX Pucharze Mistrza, który odbył się 1 października we Wrocławiu. Zawody były sprawdzianem formy przed Pucharem Świata , Mistrzostwami Świata i Mistrzostwami Europy Fudokan, które już za 2 tygodnie zostaną rozegrane w Tauron Arenie. Test wypadł doskonale i bez większych niespodzianek.

Złoto: 
Krzysztof Buczek, Karolina Wyporek (kumite), Klaudia Mleko (kumite), Wiktoria Zachariasz, Sabina Miętka, Dominika Kmiecik, Kamil Rak, Karol Chłopicki, Natalia Bieszczad, Wiktoria Krawiec, Martyna Świątek, Teresa Klimowicz, Nina Zięba.

Mistrzostwa Świata i Europy - Reprezentanci Polski z KKKT

W Dojo Stara Wieś zakończyło się  ostatnie zgrupowanie zawodników przed Mistrzostwami Świata w karate tradycyjnym oraz do Mistrzostwami Europy Fudokan. Został na nim ogłoszony skład reprezentacji Polski, w której znalazło się  10 zawodników z Krakowskiego Klubu Karate Tradycyjnego.


Mistrzostwa Świata w Karate Tradycyjnym:


Młodzieżowiec :
Klaudia Mleko - kata i fuku-go

Krzysiek Buczek - kata

Junior:
Wiktoria Zachariasz - kata

Karolina Wyporek - kumite

Relacja z naszego obozu w Starej Wsi :)

Szybko minął ten tydzień, bo tyle się działo! Od rana do wieczora program był zapełniony atrakcjami i obowiązkami. Zaczynaliśmy o 7 rano rozruchem i biegami po lesie. Skład biegających, trasy i tempo zmieniały się nieznacznie, a las kusił grzybami i borówkami, ale zawsze wszyscy wracali na doskonałe śniadanie. Przed południem były treningi karate w kilku grupach z podziałem na stopnie. Są takie grupy, gdzie rodzice z grupy VIP (ćwiczącej przez cały rok w Dojo Kraków i Dojo Prądnik) ćwiczą razem ze swoim dziećmi i to jest bardzo miłe. Dzieciom lepiej idzie- może dlatego, że trenują dłużej, z reguły to za ich przykładem rodzice zaczęli też chodzić na karate. Wiele mam uczestniczyło też w zajęciach fitnessu i stretchingu. 

Obóz rodzinny w Dojo Stara Wieś 2016

Rodzinny letni obóz KKKT cieszy się tak wielkim powodzeniem, że w tym roku lista chętnych do spędzenia z nami tygodnia w Starej Wsi zapełniła się po dwóch dniach! Kto raz odwiedził to magiczne miejsce wie, że nigdzie tak fantastycznie nie ładuje się akumulatorów! Obóz rozpoczął się w niedzielę, 23 lipca - przyjechaliśmy na obiad. Kucharz w Dojo Stara Wieś zna się na swoim fachu, krążą wieści, że został kiedyś mistrzem Polski w przyrządzaniu kurczaka. Tym razem jedliśmy jednak wyborny gulasz z kaszą gryczaną. Całe szczęście plan dnia pozwala, a nawet wymusza spalanie wszystkich kalorii wchłoniętych podczas tych uczt. Po obiedzie w kimonach stawiliśmy się na trening. Zanim się rozpoczął - odbyliśmy krótki kurs robienia żurawi origami. 

TRENINGI w WAKACJE

W sekcjach szkolnych zajęcia kończymy w czwartek 23 czerwca. W Dojo Kraków, Dojo Prądnik i w Dojo Kłaj treningi trwają według normalnego grafiku do poniedziałku 27 czerwca.Dodatkowo zapraszamy brązowe i czarne pasy do parku Jordana na godzine 17.30. 

Wakacje w Dojo Kraków

Od poniedziałku do piątku Dojo Kraków było drugim domem dla  grupy młodych karateków z KKKT.  Od wczesnego ranka do późnego popołudnia wspólnie bawili się, trenowali i odwiedzali różne ciekawe miejsca. Opiekę nad nimi sprawowali senseiowie: Michał Łach, Damian Latos , Krzysztof Buczek, Klaudia Mleko i Mateusz Bąk. Sensei Piotr Białas prowadził zajęcia z jujitsu, taka wszechstronność zawsze jest w sportach walki pożądana - żeby nic człowieka nie zaskoczyło:). Codziennie zamieszczaliśmy  relacje i zdjęcia na naszym profilu na FB, ale na tu stronie podsumujemy naszą półkolonię, która była, jak twierdzą jej uczestnicy fantastyczna!

Powered by RapidGoal
design: holinej.com