Obóz Zimowy 2018- ZAPISY !

Zapraszamy do spędzenia z nami pierwszego tygodnia ferii zimowych w jednej z najładniej położonych polskich wsi - Zawoi pod Babią Górą.

X Puchar Mistrza i MMM 2017

Klub Karate Tradycyjnego KOBU Wrocław : czyli X Puchar Mistrza i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Krakowscy karatecy zdobyli łącznie 36 medali . 5 złotych, 12 srebrnych i 18 brązowychJuż za tydzień kadra KKKT będzie walczyć w Lublinie na Pucharze Europy Dzieci. Gratulujemy i trzymamy kciuki dalej...

 
fotorelacja Bartek Siedlik

Mazovia Cup- Puchar Polski w Kumite drużynowym

2 x brąz, podczas XV Pucharu Polski w Kumite Drużynowym. Seniorki w składzie : Klaudia Mleko, Magda Mielnik, Karolina Wyporek oraz drużyna juniorów : Sebastian Romaniak, Arek Wilkosz, Jakub Piszczek, Bartłomiej Chojnacki. Był to dobry  sprawdzian przed Klubowymi Mistrzostwami Europy

Ubezpieczenie Sportowe -obowiązkowe !!

Przypominamy o konieczności posiadania ubezpieczenia sportowego obowiązującego wszystkich trenujących w naszym klubie. Można skorzystać z naszej oferty -  grupowej polisy PZU. To całodobowa polisa, która działa na terenie Polski i całego świata, a obejmuje nie tylko treningi, ale również zawody i – co bardzo ważne - obozy. (Ubezpieczenia NNW zawierane w szkołach nie obejmują treningów w klubach, zawodów, obozów sportowych i w ogóle żadnych sportów uprawianych w sposób zorganizowany poza szkołą.)


Ubezpieczenie oferujemy w dwóch wariantach:
I - obejmuje tylko treningi, zawody i obozy - 20 zł

II - obejmuje treningi, zawody, obozy, dom i szkołę - 40 zł i w tym przypadku rodzice nie muszą już kupować ubezpieczenia w szkołach!


Powyższą kwotę wpłacamy na konto klubu lub w recepcji DOJO KRAKÓW – koniecznie wpisując w tytule: imię, nazwisko ubezpieczenie 2017/2018.!


Szczegółowymi informacjami służy -  Dariusz Romaniak - tel. 509531350 

Obóz Dojo Stara Wieś - II Turnus

Na II obozie w Dojo w Starej Wsi są już tylko same dzieci, bez rodziców. No, oczywiście z silną obsadą instruktorską w osobach senseiów- Rafała Wajdy, Mateusza Bąka, Ewy Latos, Katarzyny Wierzbickiej oraz wspierających ich Hubertem i Sebastianem Romaniakami i Polą Madej. Większość młodych karateków jest pierwszy raz na obozie. Wszyscy zdrowi, jedzenie pyszne, pogoda na razie dobra (a ma być bardzo dobra). Rekordzistką obozów KKKT jest ośmioletnia Wercia Zapała, która nie rozstaje się z nami, była nad morzem, była z mamą na rodzinnym wyjeździe i została jeszcze teraz.

Obóz Rodzinny Stara Wieś 2017

Rodzinny obóz w Starej Wsi to nasza klubowa tradycja, sportowy czas, który spędzamy wspólnie w najpiękniejszym dojo świecie. Ponad stu uczestników tegorocznego wyjazdu to w tym roku w większości rodzice! Jesteśmy tu z zaprzyjaźnionym klubem z Aleksandrowa Łódzkiego. Sensei Damian Stasiak, mistrz MMA i czołowy polski karateka  prowadzi świetne treningi kumite oraz brazylijskiego ju-jitsu. Dzień zaczyna się rozruchem, ci bardziej rozbiegani pędzą po lesie pewnie z kilkanaście kilometrów, a bardziej ustatkowani gimnastykują się na boisku. Potem śniadanie - i korzystając z okazji, że poruszyliśmy temat jedzenia - należy nadmienić, że starowiejska kuchnia jest absolutnie wybitna. 

Łeba 2017 :)

W ośrodku "Ania" w Łebie jesteśmy pierwszy raz i był to dobry wybór. Mamy do dyspozycji boiska: do siatkówki, piłki nożnej i plażowej, koszykówki, badmintona jest też tenis, kręgle, ping-pong i plac zabaw. Ze wszystkiego korzystamy! Jest nas sporo- 240 osób, połowa z KKKT, a połowa z Aleksandrowa i Konstantynowa Łódzkiego i czuwa nad nami 10 opiekunów. Wsród kadry instruktorskiej  są takie sławy, jak sensei Radek Olczyk, trener mistrzów świata  w karate, bjj i MMA, czołowy światowy zawodnik MMA Damian Stasiak i oczywiście sensei Rafał Wajda. Blisko ośrodka znajduje się rodzinny park rozrywki "Łeba Park" oraz jezioro Sarbsko.

Powered by RapidGoal
design: holinej.com