Zapisy na zawody do Wrocławia- „Wratislavia Cup 2017"

Międzynarodowy Turniej dla Dzieci i Młodzieży w Karate Tradycyjnym. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w zawodach!


DATA: 11 marca 2017r.. ( sobota,)
MIEJSCE: Hala ul .Sportowa AWF Wrocław, Paderewskiego 35

Pracowity weekend krakowskich karateków

W Dojo Kraków, siedzibie Krakowskiego Klubu Karate Tradycyjnego odbyło się treningowe seminarium, które poprowadził Jacek Wierzbicki. Doskonały szkoleniowiec, który w 1992 zdobył mistrzostwa świata w Montrealu pierwszy raz prowadził treningi w Krakowie. W trzech spotkaniach z senseiem wzięła udział przede wszystkim  

klubowa kadra, rozpoczynająca przygotowania do sezonu startowego. Tematem seminarium było sen – czyli odpowiednie wyprzedzenie przeciwnika i kontynuacja. Nie zabrakło też technik samoobrony, Jacek Wierzbicki jest bowiem nie tylko utytułowanym karateków, ale doskonałym instruktorem samoobrony , od lat szkolącym interwencyjne oddziały policyjne.

Plebiscyt PZKT a w nim KKKT!

Podczas odbywającego sie w dniach 15-19.02.2017 zimowego Gasshuku w Starej Wsi  Sensei Rafał Wajda został wyrózniony trzema dyplomami-Najlepszym Klubowym Szkoleniowcem w kategorii Młodzieżowców, Wychowawcą Dan (za przygotowanie największej liczby osób, które uzyskały stopnie mistrzowskie oraz otrzymał podziękowanie za trenowanie kadry narodowej kadetów i juniorów w latach 2015 i 2016.Gratulujemy!

Dodatkowy turnus obozu w Starej Wsi

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem letnim sportowym wypoczynkiem w STAREJ WSI i długą listą rezerwową pojawia się możliwość zorganizowania drugiego obozu. Byłby to wyjazd w terminie 27.07-2.08.2017 WYŁĄCZNIE dla dzieci. Termin zgłoszeń - do 6 marca. Obóz dojdzie do skutku, jeśli zbierze się odpowiednia grupa. Szczegóły oferty-takie same, jak dla obozu rodzinnego.

Treningi z senseiem Jackiem Wierzbickim 5 Dan

W sobotę i niedzielę 25-26 luty zapraszamy wszystkich ćwiczących (także z innych klubów) do Krakowa na treningi z senseiem Jackiem Wierzbickim 5 Dan. Sensei jest doskonałym trenerem, mistrzem  świata (Montreal 1992), wielokrotnym medalistą mistrzostw Europy i Polski, a jako były policjant – także i instruktorem taktyki i techniki interwencji policyjnej i instruktorem  samoobrony.


Treningi odbędą się w Dojo Kraków ul. Racławicka 26


Udział we wszystkich treningach: 30 zł.
Udział w jednym treningu: 20zł


Zapisy odbędą się przed rozpoczęciem w recepcji klubu.

Wakacje z Karate - Zapisy

Przedstawiamy naszą letnią ofertę wakacji z karate. W zakładce OBOZY są wszelkie potrzebne informacje.

ZAPISY - pod nr telefonu: 727 712 000 w godz. 16.00-20.00 oraz w Dojo Kraków

II Mistrzostwa Aleksandrowa Łódzkiego

II Mistrzostwa Aleksandrowa Łódzkiego nie mogły się odbyć bez nas! Wiec pojechaliśmy i przywieźliśmy 7 medali- złote - Karol Chłopicki, Asia Łyżwińska i Daniel Łaskarzewski, srebrny- Antek Czechowski i brązowe - Arek Wilkosz, Natalia Firlit i Ewa Czechowska.


Zawody były rozgrywane w grupach, systemem - każdy z każdym i co ważne - w kata oraz w kumite. Solidna praca i obozowe treningi zaprocentowały wynikami na macie. Wszyscy dostali pamiątkowe koszulki, a ci, którzy stanęli na podium – puchary, medale i nagrody: powerbanki, pendrivy, torby i plecaki. Dziękujemy za zaproszenie na taką świetną imprezę:)

Powered by RapidGoal
design: holinej.com