Relacja Puchar Polski Dzieci -Łódz 2017

Ogólnopolski Puchar Dzieci w Karate Tradycyjnym to (obok odbywającego się w październiku Pucharu Europy) najważniejsze zawody w sezonie. Tegoroczny odbył się w Łodzi w Atlas Arenie. Wystartowało w nim 1000 dzieci, wśród nich  48  osobowa reprezentacja Krakowskiego KKT. Klub mieści się przy ul. Racławickiej i jest aktywnym uczestnikiem i animatorem sportowego życia naszej dzielnicy. Najmłodsi zawodnicy mieli 6 lat i doskonale poradzili sobie z debiutem na macie. Zmagania trwały cały dzień w trzech konkurencjach- kata indywidualnym, kata drużynowym oraz en-bu, czyli reżyserowanej walce składającej się z kilku akcji, których prezentacja musi zawierać się w czasie 55-65 sekund. Krakowscy karatecy wywalczyli  31 medali, w tym 12 złotych, 7 srebrnych 

i 12 brązowych.
zdjęcia... Bartosz Siedlik

Sukces w Bytomiu

Bytom-Silesia Cup 2017, 38 medali- 10 złotych, 12 srebrnych i 16 brązowych:). Ponadto - Klaudia Mleko została najlepszą zawodniczką turnieju i dostała w nagrodę ręcznie kutą włócznię, jak przystało na prawdziwą wojowniczkę. Jesteśmy dumni z naszych karateków, odbyli ważny test przed Pucharem Polski Dzieci w Łodzi.

Finał PLKT

Finał tegorocznej edycji ligi rozegrany został w Gdańsku, w Hali Widowiskowo-Sportowej AWFiS, tuż po zakończeniu Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Między Wschodem i Zachodem – tradycyjne dalekowschodnie sztuki walki jako tekst kultury, filozofia, sztuka i sport”. Trzecie miejsce w tych rozgrywkach wywalczyła Klaudia Mleko a na 5 miejscu uplasowała się Magdalena Mielnik. Gratulacje

Relacja z egzaminów w Dojo Kraków

20 karateków z KKKT jest o krok dalej na drodze do mistrzostwa...W niedziele w Dojo Kraków sensei Rafał Wajda przeprowadził egzamin na kolejne stopnie uczniowskie, było dużo emocji, zobaczcie relację Bartka Siedlika. Gratulujemy wszystkim!


link do zdjeć www.facebook.com/pg/Krakowski.KKT

Relacja z Turnieju w Łodzi i Oleśnicy

Super treningowo - startowa sobota. Przywieźliśmy aż 41 medali! Mniejszą połowę:)- 20 z III Wiosennego Pucharu Łodzi, a większą z V Wiosennego Turnieju w Oleśnicy. No, teraz tu już wiosna musi przyjść, będzie się bała wygłupiać z tym śniegiem.

Dziękujemy obu klubom - United Gym i Hikari za zaproszenia! Oss.

II Turniej PLKT i Warsa i Sava

Wieści z Polskiej Ligi Karate - Klaudia Mleko trzecia, a Magda Mielnik szósta. Równolegle wczoraj w Mysiadle odbywał się turniej Warsa i Sawy, gdzie wystartowali nasi juniorzy i kadeci. Arek Wilkosz i Natalia Firlit przywieźli po dwa złota, Sebastian Romaniak był pierwszy w kata, a Leon Chłopicki zdobył brąz w kumite. Gratulujemy! Finał ligi czeka nas 29 kwietnia w Gdańsku, a kolejne turnieje w Oleśnicy,Łodzi i Bytomiu. Karatecy - do roboty! Trening jest najważniejszy. Oss

Akcja JAPONIA!

Plan jest taki – w 2018 roku jedziemy do Japonii. Zabierzemy grupę małych zawodników, wystartujemy w zawodach, zwiedzimy Tokio i okolice. To ma być podróż życia, niesamowita i cudowna, ale także kosztowna. Klub musi dofinansować ten wyjazd, dlatego już zaczynamy zbierać fundusze. Zaczynamy ostro! Bierzemy udział w akcji Kilometry Dobra. Układamy ze złotówek drogę w kierunku Kraju Kwitnącej Wiśni.
WPŁACAM.
Kilometry Dobra to ogólnopolska akcja charytatywna pomagająca organizacjom zbierać pieniądze na dobroczynne cele.  Dzięki niej przybliżymy się do naszego marzenia.
Powered by RapidGoal
design: holinej.com