Puchar Polski Dzieci we Wrocławiu 2019

Bardzo dobry wynik naszych karateków w Pucharze Polski Dzieci we Wrocławiu gdzie wystartowało ponad 870 zawodników z calej Polski. W sumie wywalczyliśmy 35 medali  (9 złotych, 9 srebrnych i 17 brązowych) Gratulujemy wszystkim zawodnikom nie tylko medalistom wspaniałej postawy podczas startu. Teraz czas na trochę lenistwa i zasłużony odpoczynek

Bytom - Wyniki!!!

"Silesia Cup" już z nami. Był to nasz ostatni sprawdzian przed najważniejszymi zawodami jakimi są Puchar Polski Dzieci i Mistrzostwa Polski. Zdobyliśmy 53 medale i tytuł najlepszego klubu turnieju.

I Mistrzostwa Województwa Małopolskiego

Za nami I Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Karate Tradycyjnym. Dla młodszych był to jeden z ostatnich sprawdzianów przed Pucharem Polski Dzieci, który już w czerwcu we Wrocławiu, a dla starszych zawodników odbyły się eliminacje do Mistrzostw Polski. Zawody możemy uznać za bardzo udane ! Zdobyliśmy 83 medale! 33 złote, 25 srebrnych, 25 brązowych.

Szkolenie Kluczbork!!

Za nami bardzo pracowity weekend. Krakowscy karatecy trenowali na Seminarium Mistrzowskim w Kluczborku, podczas którego odbył się Finał Polskiej Ligii Karate Tradycyjnego w którym wystartowało 3 naszych zawodników. Wśród pań 8 miejsce przypadło Karolinie Wyporek, 3 miejsce wywalczyła Klaudia Mleko, która również otrzymała powołanie na czerwcowe Mistrzostwa Europy w Rumunii🇷🇴. Michał Kłosek zajął miejsce 6.Oprócz tego nasz klubowy kolega Michał Biesaga zdał egzamin na czarny pas. Serdecznie gratulujemy‼️

Wspiera NAS!
AVENHANSEN Szkolenia

Wywiad!

Zpraszamy do przeczytania wywiadu w Gazecie Wyborczej z senseiem Rafałem Wajdą!

Zapisy na zawody w Bytomiu!

W sobotę 25 maja w Bytomiu odbędzie się turniej Silesia Cup 2019, w którym od lat bierzemy udział. Zachęcamy wszystkich karateków z KKKT do udziału, zawody rozgrywane będą we wszystkich kategoriach wiekowych od dzieci 7 lat i mniej aż po seniorów .

Organizator: MUKS Ippon Bytom

Miejsce: „Na Skarpie", ul. Frycza-Modrzewskiego 5a, Bytom

Warsa i Sawa oraz PLKT

13 kwietnia w Warszawie odbył się VI Turniej o Puchar Warsa i Sawy. Wróciliśmy z 11 medalami : 3 złote , 3 srebrne i 5 brązowych. Równolegle rozgrywał się II Turniej Polskiej Ligii Karate, w którym wystartowały dwie nasze zawodniczki oraz zawodnik Michał Kłosek: Karolina Wyporek uplasowała się na miejscu piątym, a Klaudia Mleko na miejscu trzecim natomiast Michał Kłosek na miejscu szóstym . Serdecznie wszystkim gratulujemy oraz dziękujemy firmie Avenhansen za wsparcie naszych zawodników!