II Turniej PLKT i Warsa i Sava

Wieści z Polskiej Ligi Karate - Klaudia Mleko trzecia, a Magda Mielnik szósta. Równolegle wczoraj w Mysiadle odbywał się turniej Warsa i Sawy, gdzie wystartowali nasi juniorzy i kadeci. Arek Wilkosz i Natalia Firlit przywieźli po dwa złota, Sebastian Romaniak był pierwszy w kata, a Leon Chłopicki zdobył brąz w kumite. Gratulujemy! Finał ligi czeka nas 29 kwietnia w Gdańsku, a kolejne turnieje w Oleśnicy,Łodzi i Bytomiu. Karatecy - do roboty! Trening jest najważniejszy. Oss

Akcja JAPONIA!

Plan jest taki – w 2018 roku jedziemy do Japonii. Zabierzemy grupę małych zawodników, wystartujemy w zawodach, zwiedzimy Tokio i okolice. To ma być podróż życia, niesamowita i cudowna, ale także kosztowna. Klub musi dofinansować ten wyjazd, dlatego już zaczynamy zbierać fundusze. Zaczynamy ostro! Bierzemy udział w akcji Kilometry Dobra. Układamy ze złotówek drogę w kierunku Kraju Kwitnącej Wiśni.
WPŁACAM.
Kilometry Dobra to ogólnopolska akcja charytatywna pomagająca organizacjom zbierać pieniądze na dobroczynne cele.  Dzięki niej przybliżymy się do naszego marzenia.

Zielona Góra - Wyniki!

Nasi zawodnicy wystartowali dzisiaj w V Ogólnopolskim Turnieju Sztuk Walki o Puchar Prezydenta Miasta Zielonej Góry a oto wyniki:

Michał Łach 1 miejsce w kumite i kata
Natalia Firlit
  1miejsce w kata, 2 miejsce w kumite
Pola Madej
 2 miejsce w kumite i kata
Sebastian Romaniak 1 miejsce w kumite i kata

Bank Zachodni WBK jest z Nami !

Wiadomość wielkiej wagi z ostatniej chwili!!! Sponsorem i głównym ofiarodawcą finansowym Pucharu Krakowa został Bank Zachodni WBK, Grupa Santander. Naszą wdzięczność ma na bank, bankowo i jak w banku:)! Dziękujemy

Wyniki Wratyslavia Cup 2017

X Wratislavia Cup – zawody w stolicy Dolnego Śląska otworzyły nasz sezon startowy 2017 w dobrym stylu. Było wiele radości, były łzy, było zdumienie i – mamy nadzieję postanowienia poprawy. Wyjechaliśmy, jak zwykle o świcie, bo o 9.30 trzeba było stawić się w hali AWF. Przejechaliśmy tuż obok pięknej, przedwojennej hali gimnastycznej, na której widnieje napis – Citius Altius Fortius, co szybko przy pomocy nowoczesnych technologii i własnej wiedzy przetłumaczyliśmy – Szybciej, Wyżej, Mocniej! Wzięliśmy sobie do serca tę olimpijską maksymę i staraliśmy się tak właśnie wystąpić, co prawie się udało. Prawie – bo pewne rozczarowania jednak się wydarzyły. Ale – do rzeczy:

Zapisy na zawody do Wrocławia- „Wratislavia Cup 2017"

Międzynarodowy Turniej dla Dzieci i Młodzieży w Karate Tradycyjnym. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w zawodach!


DATA: 11 marca 2017r.. ( sobota,)
MIEJSCE: Hala ul .Sportowa AWF Wrocław, Paderewskiego 35

Pracowity weekend krakowskich karateków

W Dojo Kraków, siedzibie Krakowskiego Klubu Karate Tradycyjnego odbyło się treningowe seminarium, które poprowadził Jacek Wierzbicki. Doskonały szkoleniowiec, który w 1992 zdobył mistrzostwa świata w Montrealu pierwszy raz prowadził treningi w Krakowie. W trzech spotkaniach z senseiem wzięła udział przede wszystkim  

klubowa kadra, rozpoczynająca przygotowania do sezonu startowego. Tematem seminarium było sen – czyli odpowiednie wyprzedzenie przeciwnika i kontynuacja. Nie zabrakło też technik samoobrony, Jacek Wierzbicki jest bowiem nie tylko utytułowanym karateków, ale doskonałym instruktorem samoobrony , od lat szkolącym interwencyjne oddziały policyjne.
Powered by RapidGoal
design: holinej.com