Plebiscyt PZKT a w nim KKKT!

Podczas odbywającego sie w dniach 15-19.02.2017 zimowego Gasshuku w Starej Wsi  Sensei Rafał Wajda został wyrózniony trzema dyplomami-Najlepszym Klubowym Szkoleniowcem w kategorii Młodzieżowców, Wychowawcą Dan (za przygotowanie największej liczby osób, które uzyskały stopnie mistrzowskie oraz otrzymał podziękowanie za trenowanie kadry narodowej kadetów i juniorów w latach 2015 i 2016.Gratulujemy!

Dodatkowy turnus obozu w Starej Wsi

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem letnim sportowym wypoczynkiem w STAREJ WSI i długą listą rezerwową pojawia się możliwość zorganizowania drugiego obozu. Byłby to wyjazd w terminie 27.07-2.08.2017 WYŁĄCZNIE dla dzieci. Termin zgłoszeń - do 6 marca. Obóz dojdzie do skutku, jeśli zbierze się odpowiednia grupa. Szczegóły oferty-takie same, jak dla obozu rodzinnego.

Treningi z senseiem Jackiem Wierzbickim 5 Dan

W sobotę i niedzielę 25-26 luty zapraszamy wszystkich ćwiczących (także z innych klubów) do Krakowa na treningi z senseiem Jackiem Wierzbickim 5 Dan. Sensei jest doskonałym trenerem, mistrzem  świata (Montreal 1992), wielokrotnym medalistą mistrzostw Europy i Polski, a jako były policjant – także i instruktorem taktyki i techniki interwencji policyjnej i instruktorem  samoobrony.


Treningi odbędą się w Dojo Kraków ul. Racławicka 26


Udział we wszystkich treningach: 30 zł.
Udział w jednym treningu: 20zł


Zapisy odbędą się przed rozpoczęciem w recepcji klubu.

Wakacje z Karate - Zapisy

Przedstawiamy naszą letnią ofertę wakacji z karate. W zakładce OBOZY są wszelkie potrzebne informacje.

ZAPISY - pod nr telefonu: 727 712 000 w godz. 16.00-20.00 oraz w Dojo Kraków

II Mistrzostwa Aleksandrowa Łódzkiego

II Mistrzostwa Aleksandrowa Łódzkiego nie mogły się odbyć bez nas! Wiec pojechaliśmy i przywieźliśmy 7 medali- złote - Karol Chłopicki, Asia Łyżwińska i Daniel Łaskarzewski, srebrny- Antek Czechowski i brązowe - Arek Wilkosz, Natalia Firlit i Ewa Czechowska.


Zawody były rozgrywane w grupach, systemem - każdy z każdym i co ważne - w kata oraz w kumite. Solidna praca i obozowe treningi zaprocentowały wynikami na macie. Wszyscy dostali pamiątkowe koszulki, a ci, którzy stanęli na podium – puchary, medale i nagrody: powerbanki, pendrivy, torby i plecaki. Dziękujemy za zaproszenie na taką świetną imprezę:)

Wycieczka po Krakowie

Zaproszeni przez stowarzyszenie Lege Artis w sobotę ruszyliśmy na podbój Krakowa. Najpierw w małym, uroczym kinie Mikro, zobaczyliśmy film: "Biuro detektywistyczne Lassego i Mai” o  małych detektywach, którzy, dzięki swojemu sprytowi odzyskują skradziony rodzinny diament i godzą dwie zwaśnione ze sobą rody. 

Obóz zimowy Zawoja 2017-relacja dzień po dniu :)

Obóz zimowy w Zawoi w pierwszym tygodniu ferii to nasz tradycyjny wyjazd integracyjny, treningowy i oczywiście wypoczynkowy. Jest to czynny wypoczynek, bo karatecy innego nie znają! Wiele będzie się działo- planujemy wypady na naszą ulubioną górkę, na lodowisko, będziemy poprawiać techniki i kondycję na treningach, będziemy grać w różne gry, powalczymy w turnieju tenisa stołowego. Będzie kulig, dyskoteki, filmy i niespodzianka. Zdradzimy tylko, że związana z gimnastyką umysłu i doświadczeniami naukowymi:). Codziennie opowiemy Wam, jak spędzamy kolejne dni, a na FB pokażemy zdjęcia autorstwa senseia Mateusza Bąka. Bądźcie wirtualnie z nami i cieszmy się razem z tych wspaniałych dni pełnych przyjaźni, śniegu i karate!

Powered by RapidGoal
design: holinej.com