UBEZPIECZAMY SIĘ! obowiązkowo !

Udało nam się uzyskać bardzo korzystną dla wszystkich ofertę ubezpieczenia grupowego, specjalnego, przeznaczonego dla klubów sportowych. Jest to propozycja nie do odrzucenia dla wszystkich, którzy  należą do Krakowskiego KKT. To polisa całodobowa w Warcie, z sumą ubezpieczenia 10 000 zł. Ubezpieczenie działa na terenie Polski i całego świata i obejmuje nie tylko  treningi, ale  również zawody i – co bardzo ważne - obozy. Warto wiedzieć,  że  ubezpieczenia NNW zawierane w szkołach nie obejmują treningów w klubach, zawodów, obozów sportowych,  w ogóle żadnych sportów uprawianych w sposób zorganizowany poza szkołą.  Ubezpieczenie takiego typu zawierane indywidualnie dla sportowca kosztuje, w zależności od towarzystwa ubezpieczeniowego, od 70 - 90 zł.


Dzięki temu, że jesteśmy dużym klubem i jak zakładam wszyscy skorzystamy z tej możliwości – cena jest bardzo atrakcyjna, wynosi bowiem – 25 zł ROCZNIE od osoby.


Powyższą kwotę wpłacamy na konto klubu – koniecznie wpisując w tytule: imię, nazwisko i PESEL dziecka. (Ostatecznie w kopertę z wyliczoną kwotą i kartką z numerem pesel można podać po treningu instruktorowi)I Termin wpłat – do 5 października!
I Termin wpłat – do 5 października! 
II termin wpłat do 17 listopada!

szczegóły akcji KALENDARZ 2015!

Podajemy szczegóły akcji KALENDARZ 2015. Zdjęcia będziemy robić w niedzielę, 9 listopada, w STUDIO-DACH (budynek gazety krakowskiej i dziennika polskiego) , al. Pokoju 3 w wyznaczonych godzinach.


Prosimy wszystkich o zabranie wyprasowanych :) karateg i pasów. Kto nie ma karategi – niech weźmie naszą klubową  białą koszulkę i granatowe lub czarne krótkie spodenki. Kto nie ma koszulki, bo jeszcze nie dostał – otrzyma ją na miejscu. Puder i grzebień zapewniamy:)


Bardzo ważne jest punktualne przybycie na sesję, ponieważ mamy precyzyjnie zaplanowany czas pracy z poszczególnymi grupami. Jeśli ktoś nie może przyjść o wyznaczonej godzinie, a chciałby wystąpić w kalendarzu, może przyjść na inną grupę (z wyjątkiem grupy VIP i grupy medaliści).

Sesja fotograficzna do kalendarza karate na rok 2015

Zapraszamy wszystkich ćwiczących w Krakowskim KKT do udziału w sesji fotograficznej, której efektem będzie nasz klubowy kalendarz na 2015 rok. Sesja odbędzie się w STUDIO-DACH, przy Alei Pokoju 3 w niedzielę, 9 listopada.  Godziny zbiórek dla poszczególnych grup ćwiczących w naszych sekcjach zostaną podane w późniejszym terminie.


Prosimy o zarezerwowanie sobie tego terminu, żebyśmy byli w komplecie. Kalendarz będzie miłą pamiątką i świetnym świątecznym podarunkiem dla najbliższych.

Odprawa kadry klubu KKKT przed Pucharem Świata!

Orzełek na karatedze zobowiązuje i odtąd musicie się porządnie zachowywać, gdziekolwiek jesteście- powiedział dziś Sensei Rafał podczas odprawy przed Pucharem Świata. Zawodnicy dostali tez okolicznościowe, klubowe koszulki. Gromkie brawa rodziców powitały informacje o dużym dofinansowaniu Szwajcarii dla wszystkich zamiast 1300 zł płacimy tylko 600!), a w niektórych szczególnych przypadkach udało się znaleźć sponsorów na całość wyjazdu. A wszystko to dzięki darczyńcom, sponsorom i www.polakpotrafi.pl. Najbliższy tydzień Sensei Rafał spędza w Japonii, życzymy mu, żeby był to wspaniały wyjazd!

VII Puchar Mistrza we Wrocławiu. Puchar jest nasz.

Kto jest najlepszy? Krakowski KKT! Kto? Krakowski KKT! Kto? No, my.  My, czyli 55 osobowa reprezentacja klubu, która dzielnie walczyła o każdy medal w hali wrocławskiego AWF. Puchar Mistrza senseia Nishiyamy to trofeum, które przyznawane jest najlepszemu klubowi biorącemu udział w zawodach. Zdobyliśmy go w zeszłym roku i marzyliśmy o tym, żeby z powrotem przywieźć go do Krakowa. Zwłaszcza, że kto zdobędzie go trzy razy pod rząd – zatrzymuje go na zawsze. A było tak: wstaliśmy o 4 rano, bus, autobus, podróż i ruszyliśmy do pracy. A oto konkrety:

Kto do Szwajcarii, kto do Tokio i kto ma czarny pas;)?

Ostatnie już zgrupowanie narodowej kadry w Starej Wsi obfitowało w ważne dla nas wydarzenia. Po pierwsze przedstawiona została ścisła reprezentacja Polski na Mistrzostwa Świata w Genewie. Jest w niej 4 naszych zawodników: Wiktoria Zachariasz (kadet) która wystartuje w kata indywidualnym, Klaudia Mleko (junior) - startuje w kumite i kata indywidualnym, Krzysztof Buczek (młodzieżowiec)- powalczy w fukugo i Rafał Wajda (senior)- wystartuje w fukugo oraz w kata drużynowym. Po drugie- informujemy z radością, że podczas zgrupowania odbył się egzamin na stopień mistrzowski 1dan, przystąpiła do niego Wiktoria Zachariasz i zdała bardzo dobrze! Gratulacje. I po trzecie - za tydzień do Japonii wylatuje delegacja Polskiego Związku Karate Tradycyjnego...

Puchar Świata Dzieci w Genevie - pomagamy !!

Już 22 października jedziemy do Genewy na Puchar Świata Dzieci w karate Tradycyjnym. Nasza dziecięca reprezentacja liczy 28 osób. Staramy się, dużo trenujemy, cieszymy się bardzo tym wyjazdem, ale – teraz będzie o kasie. No, czasem trzeba… Koszt jednego zawodnika to 1300 zł, w skład tej sumy wchodzą: noclegi, wyżywienie, transport, opłata startowa, zwiedzanie, opieka, ubezpieczenie. Od kilku tygodni staramy się obniżyć tą opłatę dla naszych dzieci, bo zdajemy sobie sprawę, że jest to spory finansowy wysiłek – mniejszy, większy, czasem ogromny. Udaje nam się pozyskiwać fundusze, wiele osób pomaga. Udało się już obniżyć opłatę ...

Powered by RapidGoal
design: holinej.com