Rok 2016 krakowscy karatecy mogą streścić trzema słowami- praca, sukces, rozwój

Krakowski Klub Karate Tradycyjnego, w którym trenuje już 800 osób ma silną młodą kadrę, która startuje w krajowych i międzynarodowych zawodach. W zeszłym roku zawodnicy KKKT zdobyli 395 medali,  nie ma w tej dyscyplinie klubu, który zbliżyłby się do tego wyniku. Dwóch młodych reprezentantów klubu  - Karol Chłopicki i Karol Rak wystartowało z powodzeniem w Tokio na Mistrzostwach Świata. W Polskiej Lidze Karate Tradycyjnego doskonale zadebiutowały Klaudia Mleko i Magdalena Mielnik. Rafał Wajda – egzaminator PZKT przeprowadził pond 700 egzaminów na stopnie uczniowskie. 9 osób z KKKT zdało egzaminy na stopnie mistrzowskie – Mateusz Bąk 2 Dan, Krzysztof Buczek 2 Dan, Damian Latos 2 Dan, Klaudia Mleko 2 Dan, Hubert Romaniak 1 Dan, Arkadiusz Wilkosz 1 Dan, Sebastian Romaniak 1 Dan, Ewa Latos 1 Dan, Katarzyna Wierzbicka 1 Dan.

Indywidualne licencje członkowskie PZKT

Przypominamy o konieczności posiadania indywidualnej licencji członkowskiej Polskiego Związku Karate Tradycyjnego na rok 2017 . Obowiązuje ona WSZYSTKICH trenujących karate (zgodnie z zarządzeniem PZKT).


Wykupienie licencji jest warunkiem udziału w treningach w klubach macierzystych, przystąpienia do egzaminu na stopnie uczniowskie i mistrzowskie, rejestracji egzaminu w PZKT, udziału w zawodach itd.


Informujemy, że wpłat za licencję w wysokości 40 zł (opłata roczna), dokonują ćwiczący w recepcji Dojo Kraków, na konto klubu lub u swojego instruktora . Koniecznie należy podać następujące dane: imię i nazwisko, data urodzenia.

Treningi z Mistrzem Świata Damianem Stasiakiem!

W sobotę i niedzielę 7-8 stycznia zapraszamy wszystkich ćwiczących (także z innych klubów) do Krakowa na treningi z Mistrzem Świata i Europy w kumite Damianem Stasiakiem. Damian jest jednym z najbardziej utytułowanych zawodników karate tradycyjnego na świecie i zarazem doskonałym instruktorem a obecnie zawodnikiem największej federacji MMA na świecie UFC.


Treningi odbędą się w Dojo Kraków ul. Racławicka 26

Nadzieja Małopolski- Klaudia Mleko

Nadzieja Małopolski- Klaudia Mleko (wiadomo!), Super As Małopolski i As Czytelników- Rafał Majka (kolarstwo) oraz Małopolski As Sportu - Bartosz Kapustka (piłka nożna) i wielu innych wybitnych sportowców z naszego regiony odebrało właśnie nagrody Dziennika Polskiego i marszałka województwa podczas uroczystej gali. Dziękujemy wszystkim za głosy, a sensei Klaudii serdecznie gratulujemy!

Kurs Mistrzowski i nowe czarne pasy w KKKT

205 karateków z całego kraju wzięło udział w corocznym zimowym spotkaniu w Centrum Sportów Walki Dojo Stara Wieś. Wśród nich nie zabrakło przedstawicieli Krakowskiego Klubu Karate Tradycyjnego. Kurs Mistrzowski prowadził prezes Polskiego Związku Karate Tradycyjnego, sensei Włodzimierz Kwieciński, 8 Dan, który zapowiedział, że następnym celem polskich karateków jest powrót do korzeni i w 2018 roku wzięcie udziału w zawodach na japońskiej wyspie Okinawa - skąd wywodzi się ta szlachetna sztuka walki. Oprócz szkolenia, którego przewodnim tematem były kata teki sandan i egzaminów dla sędziów w Dojo Stara Wieś odbyły się także egzaminy na stopnie mistrzowskie Dan. Przystąpiły do nich nasze dwie karateczki - Ewa Latos i Katarzyna Wierzbicka. Zaliczyły trudny sprawdzian z dobrym wynikiem i tak KKKT wzbogacił się o dwa nowe czarne pasy. Duża radość. Gratulujemy!

Treningi w okresie świątecznym

W czasie przerwy świątecznej w KKKT trenujemy bez przerwy:)- to znaczy zajęcia w Dojo Kraków, Dojo Prądnik i Dojo Kłaj odbywają się według harmonogramu- z wyjątkiem poniedziałku, 26 grudnia. W poniedziałek świętujemy. Zachęcamy do przychodzenia na zajęcia, odpoczywamy od szkoły, ale treningi- to co innego! 

Koszulki dla wojowników

Zamawiamy klubowe RUSHGARDY, czyli specjalne koszulki do treningów - z długim rękawem (wersja dla dzieci jest z krótkim ) elastyczne i wytrzymałe. Nadają się do karate, Bjj, na siłownię, do biegania i do innych sportów. Są antybakteryjne, mają płaskie nieuciskające szwy i design specjalny dla KKKT.


Załączamy tabelki z rozmiarami, dla dzieci i dla dorosłych oraz projekt. Decydujcie i składajcie telefonicznie zamówienia, czekamy do 21 grudnia, można dzwonić tel. 727-712-000 do dojo Kraków codziennie w godzinach 16:00- 20:00. Koszulka kosztuje 110 zł, ale dla pierwszych 30 osób mamy klubowe dofinansowanie i promocyjną cenę - 90 zł.
 

 
Powered by RapidGoal
design: holinej.com