KKKT bezkonkurencyjny w Drużynowym Pucharze Polski w Kumite!

12 listopada w Pruszkowie rozegrano XIV Mazovia Cup czyli Puchar Polski w Kumite Drużynowym. Jest to największa w kraju impreza kumite, czyli  walka trzyosobowymi drużynami (plus jeden rezerwowy). Zawody rozgrywane były w czterech kategoriach: seniorów, juniorów, juniorów młodszych i dziewcząt. W dwóch ZŁOTO  zdobyliśmy MY! Drużyna w składzie Natalia Firlit, Pola Madej, Klaudia Mleko i Magda Mielnik odniosła  historyczne zwycięstwo - bo konkurencja  dziewcząt była rozgrywana pierwszy raz. 

Zapisy Na Obóz Zimowy 2017

Zapraszamy do spędzenia z nami pierwszego tygodnia ferii zimowych w jednej z najładniej położonych polskich wsi - Zawoi pod Babią Górą.


MIEJSCE: Ośrodek Wypoczynkowy Krakowianka, ZAWOJA 1559

TERMIN: 28.01-03.02.2017

ORGANIZATOR: Krakowski Klub Karate Tradycyjnego


Pobierz kartę obozową...

Ubezpieczenie Sportowe -obowiązkowe !!

Przypominamy o konieczności posiadania ubezpieczenia sportowego obowiązującego wszystkich trenujących w naszym klubie. Można skorzystać z naszej oferty -  grupowej polisy PZU. To całodobowa polisa, która działa na terenie Polski i całego świata, a obejmuje nie tylko treningi, ale również zawody i obozy. (Ubezpieczenia NNW zawierane w szkołach nie obejmują treningów w klubach, zawodów, obozów sportowych i w ogóle żadnych sportów uprawianych w sposób zorganizowany poza szkołą.)


Ubezpieczenie oferujemy w dwóch wariantach:

I - obejmuje tylko treningi, zawody i obozy - 20 zł

II - obejmuje treningi, zawody, obozy, dom i szkołę - 40 zł i w tym przypadku rodzice nie muszą już kupować ubezpieczenia w szkołach!


Powyższą kwotę wpłacamy na konto klubu lub w recepcji DOJO KRAKÓW – koniecznie wpisując w tytule: imię, nazwisko ubezpieczenie 2016/2017.

 

Szczegółowymi informacjami służy -  Dariusz Romaniak - tel. 509531350 

Wyniki z Mistrzostw - Kraków 2016

39 medali - czyli zdobywamy Arenę na Pucharze Świata, Mistrzostwach Świata i Mistrzostwach Europy Fudokan 2016!


Najważniejsze zawody roku, do których przygotowywaliśmy się długo i wytrwale już przeszły do historii. W kronice naszego klubu zapisały się w rozdziale - wielkie sukcesy! (Istnieje też oczywiście miejsce na rozdziały "bardzo wielkie sukcesy" i "naprawdę bardzo wielkie sukcesy").


64 - osobowa reprezentacja KKKT zdobyła 38 medali, w tym 18 złotych, co jest bardzo dobrym wynikiem. Było kilka potknięć i trochę niespodzianek, ale przede wszystkim przyjemność bycia razem i weryfikacji swojej formy i odporności na stres podczas publicznego występu

Krakowscy karatecy najlepsi we Wrocławiu

41 medali w tym 13 złotych zdobyli zawodnicy Krakowskiego Klubu Karate Tradycyjnego w IX Pucharze Mistrza, który odbył się 1 października we Wrocławiu. Zawody były sprawdzianem formy przed Pucharem Świata , Mistrzostwami Świata i Mistrzostwami Europy Fudokan, które już za 2 tygodnie zostaną rozegrane w Tauron Arenie. Test wypadł doskonale i bez większych niespodzianek.

Złoto: 
Krzysztof Buczek, Karolina Wyporek (kumite), Klaudia Mleko (kumite), Wiktoria Zachariasz, Sabina Miętka, Dominika Kmiecik, Kamil Rak, Karol Chłopicki, Natalia Bieszczad, Wiktoria Krawiec, Martyna Świątek, Teresa Klimowicz, Nina Zięba.

Mistrzostwa Świata i Europy - Reprezentanci Polski z KKKT

W Dojo Stara Wieś zakończyło się  ostatnie zgrupowanie zawodników przed Mistrzostwami Świata w karate tradycyjnym oraz do Mistrzostwami Europy Fudokan. Został na nim ogłoszony skład reprezentacji Polski, w której znalazło się  10 zawodników z Krakowskiego Klubu Karate Tradycyjnego.


Mistrzostwa Świata w Karate Tradycyjnym:


Młodzieżowiec :
Klaudia Mleko - kata i fuku-go

Krzysiek Buczek - kata

Junior:
Wiktoria Zachariasz - kata

Karolina Wyporek - kumite

Relacja z naszego obozu w Starej Wsi :)

Szybko minął ten tydzień, bo tyle się działo! Od rana do wieczora program był zapełniony atrakcjami i obowiązkami. Zaczynaliśmy o 7 rano rozruchem i biegami po lesie. Skład biegających, trasy i tempo zmieniały się nieznacznie, a las kusił grzybami i borówkami, ale zawsze wszyscy wracali na doskonałe śniadanie. Przed południem były treningi karate w kilku grupach z podziałem na stopnie. Są takie grupy, gdzie rodzice z grupy VIP (ćwiczącej przez cały rok w Dojo Kraków i Dojo Prądnik) ćwiczą razem ze swoim dziećmi i to jest bardzo miłe. Dzieciom lepiej idzie- może dlatego, że trenują dłużej, z reguły to za ich przykładem rodzice zaczęli też chodzić na karate. Wiele mam uczestniczyło też w zajęciach fitnessu i stretchingu. 

Powered by RapidGoal
design: holinej.com