28 medali dla KKKT w Wilnie na IV Pucharze Europy Dzieci i XXXII Mistrzostwach Europy

Puchar Europy Dzieci i Mistrzostwa Europy Juniorów i Seniorów to dla nas najważniejsze imprezy w roku, ukoronowanie i podsumowanie sezonu. Z przyjemnością zawiadamiamy, że ten sprawdzian wypadł bardzo dobrze. Do Siemens Areny w Wilnie z 14 krajów przybyło 670 zawodników, a Polacy stali na podium najczęściej. Jednak oprócz tego najważniejszego – startów na macie – sporo zobaczyliśmy i zakończyliśmy naszą akcję zbierania książek dla Polaków mieszkających na Litwie. Opowiemy więc dokładnie i po kolei;)

foto relacja...

Ubezpieczenie Sportowe -obowiązkowe !!!

Udało nam się uzyskać w Warcie bardzo korzystną dla wszystkich ofertę specjalnego  ubezpieczenia grupowego –  przeznaczonego dla klubów sportowych. Jest to propozycja dla wszystkich członków Krakowskiego KKT. To całodobowa polisa, która działa na terenie Polski i całego świata, a obejmuje nie tylko treningi, ale również zawody i – co bardzo ważne - obozy. Warto wiedzieć, że ubezpieczenia NNW zawierane w szkołach nie obejmują treningów w klubach, zawodów, obozów sportowych i w ogóle żadnych sportów uprawianych w sposób zorganizowany poza szkołą. Ubezpieczenie takiego typu zawierane indywidualnie dla sportowca kosztuje, w zależności od towarzystwa ubezpieczeniowego, od 70 - 90 zł.

Dla nas natomiast, dzięki temu, że jesteśmy dużym klubem– cena jest bardzo atrakcyjna, wynosi bowiem – 20 zł ROCZNIE od osoby.


Ubezpieczenie oferujemy  w dwóch wariantach:

I - obejmuje tylko treningi w klubie, zawody i obozy - 20 zł

II - obejmuje treningi, zawody, obozy i szkołę - 30 zł i w tym przypadku rodzice nie muszą już kupować ubezpieczenia w szkołach!


Powyższą kwotę wpłacamy na konto klubu – koniecznie wpisując w tytule: imię, nazwisko. ubezpieczenie 2015/2016.

I Termin wpłat – do 30 września! 
II termin wpłat  -do 30 października!
Więcej informacji udzielić może  Pan Dariusz Romaniak -  tel. 509531350 

Puchar Mistrza dla KKKT!

Tradycyjnie wrocławski klub Kobu zaprosił nas do hali wrocławskiego AWF do sportowej rywalizacji o Puchar Mistrza senseia Nishiyamy. To trofeum przyznawane jest najlepszemu klubowi biorącemu udział w zawodach. I to byliśmy MY!!! Zdobyliśmy 50 punktów, a na drugim miejscu uplasowały się Niepołomice z 43 punktami. Też doskonały wynik. To był długi dzień, zaczął się bardzo wcześnie, ale mimo pobudki o 4 rano nasi dzielni zawodnicy dali radę.


A oto konkrety....

Filmowe wspomnienie wakacyjnych treningów

Podczas obozu w Starej Wsi nagraliśmy pokazowe wykonania podstawowych kata w wykonaniu naszych zawodniczek i zawodników: Wiktorii Krawiec, Ewy Czechowskiej, Kamila Raka, Zosi Taranczewskiej i Karola Chłopickiego. Wszyscy należą do kadry KKKT i z sukcesami od lat startują w krajowych i zagranicznych zawodach. Mamy nadzieję, że filmiki okażą się pomocne przy np. przygotowywaniu się do egzaminów. Przy okazji- na facebooku urządziliśmy mini - plebiscyt- które kata podoba się Wam najbardziej? Nagrodą jeat indywidualny trening z senseiem Rafałem Wajdą w naszym nowym cudownym dojo przy ul. Raclawickiej 26 w Krakowie i pyszne lody. Głosujcie:)
Informujemy z przyjemnością, że nagrode zdobyła Wiktoria Krawiec- zdobywczyni Pucharu Polski Dzieci -czyli heian shodan.Gratulujemy !

Filmy mozna oglądać w zakładce - galeria/fimy.

Zapisy na treningi karate !!!

Zapraszamy do nowych grup treningowych w nowych miejscach i do kontynuowania treningów w naszych stałych lokalizacjach. 

utwór zespołu z domku nr 8 w Starej Wsi

Po obozie w Starej Wsi zostały już tylko wspomnienia, niesamowite mięśnie i żelazna kondycja. Dorzucamy do nich jeszcze piosenkę, której premiera odbyła się na ognisku. Z utworem wystąpił zespół "Domek nr 8", a drugie wykonanie nagraliśmy tuż przed wyjazdem, przed domkiem nr 8, na pamiątkę. Piosenka jest długa, bo opowiada o wszystkich senseiach prowadzących z nami treningi. Jest zarówno wyrazem niejakiej frustracji, jak i nadziei, że będzie lepiej. No i oczywiście jest naszym podziękowaniem dla całej kadry obozowej za ten świetny wyjazd. "Hej, jak ta lala" - proszę Państwa - zapraszamy do łaskawego wysłuchania.

Obóz Stara Wieś - Dzień 6

Tropikalna sobota była bardzo intensywna, w ostatni dzień nikt nie odpuszczał. Poranna biegoprzychadzka (nie bójmy się tego słowa) grupy senseia Rafała odbyła się znowu najdłuższą trasą. Dzieci rozruszał Sensei Olek. O 10 zaczęliśmy fitness i treningi. W samo południe rozpoczął się egzamin. Było mnóstwo emocji, ale doskonale wyszkoleni karatecy - mali i duzi - zdali wszyscy, choć niektórzy z poprawką. Sensei Rafał wyróżnił - Antka i Leona (szczególnie za kumite). Zwrócił też uwagę na wysiłki dorosłych zdających- Ognistego Konia i Geparda. Po obiedzie ( gorący żurek, bezcenna rzecz, żeby się rozgrzać i gulasz) - znowu kąpaliśmy się w stawie, Sensei Olek zabrał dzieci na rozśpiewany spacer, a od 16:00 zaczął się blok treningowy. Bez przesady można powiedzieć, że w wielu sercach narodziła się tu miłość do karate!

galeria zdjęć...
Powered by RapidGoal
design: holinej.com