Treningi w okresie świątecznym

W czasie przerwy świątecznej w KKKT trenujemy bez przerwy:)- to znaczy zajęcia w Dojo Kraków, Dojo Prądnik i Dojo Kłaj odbywają się według harmonogramu- z wyjątkiem poniedziałku, 26 grudnia. W poniedziałek świętujemy. Zachęcamy do przychodzenia na zajęcia, odpoczywamy od szkoły, ale treningi- to co innego! 

Koszulki dla wojowników

Zamawiamy klubowe RUSHGARDY, czyli specjalne koszulki do treningów - z długim rękawem (wersja dla dzieci jest z krótkim ) elastyczne i wytrzymałe. Nadają się do karate, Bjj, na siłownię, do biegania i do innych sportów. Są antybakteryjne, mają płaskie nieuciskające szwy i design specjalny dla KKKT.


Załączamy tabelki z rozmiarami, dla dzieci i dla dorosłych oraz projekt. Decydujcie i składajcie telefonicznie zamówienia, czekamy do 21 grudnia, można dzwonić tel. 727-712-000 do dojo Kraków codziennie w godzinach 16:00- 20:00. Koszulka kosztuje 110 zł, ale dla pierwszych 30 osób mamy klubowe dofinansowanie i promocyjną cenę - 90 zł.
 

 

Zawody Mikołajkowe W Rzeszowie

Wczoraj byliśmy w Rzeszowie, bo dostaliśmy cynk, że Św. Mikołaj pojawi się na turnieju organizowanym przez Akademię Sportu Chikara. I był! Oprócz prezentów przywieźliśmy 15 medali: Było super, dzięki!

Mikołajkowe Zawody w Lublinie

4 grudnia wybraliśmy się do Lublina na  XXV Jubileuszowy Mikołajkowy Turniej dla Dzieci w Karate Tradycyjnym. Wzięło w nim udział  300 zawodników, przyjechały  -  AKT Rzeszów, KKT Bushi Niemce, Janowski KKT, Zamojski KKT Renesans, ASW Zamość, KKT Tomaszów Lubelski, Lubelski KKT. Nasi zawodnicy wywalczyli 15 medali


Zawody zorganizował Lubelski Klub Karate Tradycyjnego


Święty Mikołaj przyniósł  dzieciom paczki ze słodyczami i owocami, widocznie ktoś dobrze (?) poinformowany doniósł mu, że wszyscy byli grzeczni;). 

Nasz pierwszy Puchar Krakowa

W Pucharze Krakowa zorganizowanym przez nas wzięło udział 578 zawodników z 21 klubów. Przyjechali do nas karatecy reprezentujący kluby:  KK 44 Łódź,  Dębicka AKT, Krakowską Szkołę Karate Do, Klub Sportowy Hikari Oleśnica, Zakopiański KKT, KKT Tomaszów Lubelski, Dolnośląska AKT Wrocław, Centrum karate Tradycyjnego Wrocław, AKT Niepołomice, Rzeszowski Klub Karate Chikara, Roztoczański KKT, TS Sokół Aleksandrów Łódzki, MUKS Bytom, KKT Nowy Sącz, Ozorkowski Klub Karate, KKT Biłgoraj, UKKT Praga Południe, Warszawska AKT, Łódzka AKT i Lubelski KKT. Zawodom patronował Polski Związek Karate Tradycyjnego. Sędzią głównym zawodów był sensei Józek Rączka 5 dan.

KKKT bezkonkurencyjny w Drużynowym Pucharze Polski w Kumite!

12 listopada w Pruszkowie rozegrano XIV Mazovia Cup czyli Puchar Polski w Kumite Drużynowym. Jest to największa w kraju impreza kumite, czyli  walka trzyosobowymi drużynami (plus jeden rezerwowy). Zawody rozgrywane były w czterech kategoriach: seniorów, juniorów, juniorów młodszych i dziewcząt. W dwóch ZŁOTO  zdobyliśmy MY! Drużyna w składzie Natalia Firlit, Pola Madej, Klaudia Mleko i Magda Mielnik odniosła  historyczne zwycięstwo - bo konkurencja  dziewcząt była rozgrywana pierwszy raz. 

Zapisy Na Obóz Zimowy 2017

Zapraszamy do spędzenia z nami pierwszego tygodnia ferii zimowych w jednej z najładniej położonych polskich wsi - Zawoi pod Babią Górą.


MIEJSCE: Ośrodek Wypoczynkowy Krakowianka, ZAWOJA 1559

TERMIN: 28.01-03.02.2017

ORGANIZATOR: Krakowski Klub Karate Tradycyjnego


Pobierz kartę obozową...

Powered by RapidGoal
design: holinej.com