Wakacje w Dojo Kraków

Od poniedziałku do piątku Dojo Kraków było drugim domem dla  grupy młodych karateków z KKKT.  Od wczesnego ranka do późnego popołudnia wspólnie bawili się, trenowali i odwiedzali różne ciekawe miejsca. Opiekę nad nimi sprawowali senseiowie: Michał Łach, Damian Latos , Krzysztof Buczek, Klaudia Mleko i Mateusz Bąk. Sensei Piotr Białas prowadził zajęcia z jujitsu, taka wszechstronność zawsze jest w sportach walki pożądana - żeby nic człowieka nie zaskoczyło:). Codziennie zamieszczaliśmy  relacje i zdjęcia na naszym profilu na FB, ale na tu stronie podsumujemy naszą półkolonię, która była, jak twierdzą jej uczestnicy fantastyczna!

Darłówek 2016 - codzienna porcja informacji;)

Kiedy dzieci zmęczone atrakcjami dnia, ale szczęśliwe zasypiają - my pracujemy z przyjemnością dalej  - tym razem dla kochanych Rodziców. Obiecujemy codziennie  zdawać Państwu relację, żebyście mogli choćby wirtualnie uczestniczyć w naszym obozie i zazdrościć nam wrażeń. Polecamy też nasz profil klubowy na Facebooku (wcale nie trzeba się rejestrować, żeby go przeglądać. Tam zamieszczamy sporo zdjęć z każdego dnia.

Krakowscy karatecy najlepsi w Japonii!

Nasi zawodnicy  - Karol Chłopicki i Kamil Rak polecieli do Tokio na zaproszenie  Światowej Federacji Karate Koschiki , żeby reprezentować Polskę na Mistrzostwach Świata Juniorów. Jest to nieco inna odmiana tradycyjnego karate niż ta uprawiana w Polsce, ale na tyle zbliżona, że możliwa jest sportowa rywalizacja. Podczas jesiennego Sportowego Talentu w Starej Wsi gościł sensei Masamidsu Kudaka i prowadził treningi kumite-koshiki (te w kaskach i ochraniaczach). Nasi chłopcy nie byli więc zaskoczeni – a starowali i w kata i w kumite. Kolejny raz – tym razem w kolebce karate – okazało się, jak wielką jesteśmy potęgą, a przede wszystkim, jak znakomicie sensei Rafał Wajda przygotowuje młodych karateków  do startów.  Kamil i Karol   pokazali się od najlepszej strony. Potwierdzili, że tytuł  mistrza Polski znaczy coś nawet w Tokio! 

Piknik KKKT 2016

Jak wszyscy urządzający plenerowe imprezy sprawdzaliśmy pogodę na bieżąco i z niepokojem widzieliśmy BURZE w tym dniu. No i była ulewa – w samo południe, nawet z gradem i piorunami. Ale odważni karatecy nie boją się byle czego i przyjechało do nas prawie 200 osób! Mieli rację i intuicje, bo o 13 wypogodziło się i już do wieczora była cudowna aura. Piknik udał się wspaniale. Nasze kulinarne koordynatorki – Kasia Kozioł i Ania Czechowska wspaniale wszystko zorganizowały, stół uginał się od ciast, sałatek, mięsa i inne grilowały się non stop, rozpaliliśmy ognisko, piekliśmy nasze tradycyjne ciasto na kijkach i  kiełbaski. Każdy  - mali i duzi mogli wykazać się sportowymi sprawnościami.

Mistrzowskie Mistrzostwa Polski – czyli sukces KKKT w Sopocie

Łącznie zdobyliśmy 19 medali, 9 w młodzieżowcach i seniorach i 10 w juniorach młodszych i juniorach, co sytuuje nas na pierwszym miejscu w klasyfikacji klubowej w kraju.  Nie zawiedli nasi doświadczeni zawodnicy - jak Klaudia Mleko, Krzysztof Buczek, Karolina Wyporek i Wiktoria Zachariasz. Bardzo dobrze  wypadli debiutanci.  Arkadiusz Wilkosz zdobył pierwsze miejsce w fuku-go, a walczył  ze starszymi i wyższymi od siebie zawodnikami.  Sebastian Romaniak zajął 2 miejsce w kumite. Sensei Rafał Wajda pechowo  w pierwszej walce w fuku-go doznał dość poważnej kontuzji  złamał kość śródręcza. Mimo to walczył  jeszcze w czterech pojedynkach i  ostatecznie zajął 3 miejsce. Nie mógł już jednak wystartować  w kata indywidualnym i w kogo-kumite

Zapraszamy na piknik klubowy z KKKT!

W niedzielę - 26 czerwca o godz. 13:00 zapraszamy wszystkich trenujących w KKKT wraz z Rodzinami na nasz tradycyjny ogrodowy piknik w Krzyworzece 38, koło Dobczyc. W programie zaplanowaliśmy wiele atrakcji – turniej siatkówki, basen, piłka nożna, pokaz karate, przeciąganie liny. Wspólnie przygotowujemy  poczęstunek, a na pytanie - co mamy przywieźć: mięso, sałatkę, ciasto czy napoje – najlepiej odpowiedzą Kasia Kozioł tel. 660 747 044  i Ania Czechowska tel. 504 939 084, które będą koordynować  jadłospis. Ze względów logistycznych proszę zgłaszać się do nich do 22 czerwca.  Zadbajmy też o wokalno-instrumentalną  oprawę ogniska – gitarzyści i muzycy  – bardzo mile widziani. Liczymy na dobrą pogodę i Państwa niezawodną obecność. 

Zdajemy egzaminy:

KRAKÓW (dojo):  24 czerwca, piątek


KŁAJ (dojo): 25 czerwca, sobota


Prosimy o zapoznanie się z warunkami przystąpienia do egzaminu na stopnie uczniowskie oraz godzinami dla poszczególnych stopni.


Zapisując się podajemy - imię i nazwisko, datę urodzenia i aktualny stopień.

Powered by RapidGoal
design: holinej.com