Obóz Zawoja - 2016

Reklama - codziennie na Facebooku nasze obozowe FILMOWE wiadomości!


Od niedzieli 150 małych i większych karateków z KKKT cieszy się zimą, towarzystwem przyjaciół i przede wszystkim codziennymi  treningami w Zawoi. Położona tuż pod Babią Górą Zawoja jest najdłuższą i jedną z najbardziej malowniczych górskich wsi. Mieszkamy w Zawojance-sympatycznym, stylowym ośrodku. Tuż obok jest górka saneczkowo - spacerowa, niedaleko lodowisko i mamy zamiar to wykorzystywać ! Mieszkamy w 3 i 4 osobowych pokojach, jesteśmy podzieleni na 5 grup treningowych. Obok starych wyg, które są z nami kilkunasty już raz mamy sporo debiutantów, co bardzo cieszy! 


Nasze kroniki filmowe :)

Dzień 1. Dzień 2. Dzień 3. Dzień 4. Dzień 5. Dzień 6.   


foto galeria... 

Indywidualne licencje członkowskie PZKT

Przypominamy o konieczności posiadania indywidualnej licencji członkowskiej Polskiego Związku Karate Tradycyjnego na rok 2016. Obowiązuje ona WSZYSTKICH trenujących karate (zgodnie z zarządzeniem PZKT).


Wykupienie licencji jest warunkiem udziału w treningach w klubach macierzystych, przystąpienia do egzaminu na stopnie uczniowskie i mistrzowskie, rejestracji egzaminu w PZKT, udziału w zawodach itd.


Informujemy, że wpłat za licencję w wysokości 40 zł rocznie, dokonują ćwiczący w recepcji Dojo Kraków, na konto klubu lub u swojego instruktora . Koniecznie należy podać następujące dane: imię i nazwisko, data urodzenia. Termin: do końca stycznia.

Nasz spotkanie Noworoczne!

Nasze noworoczne spotkanie to najlepsza okazja spotkania się w tak licznym gronie. W niedzielę, 10 stycznia do Reduty przyszło ponad 400 osób i to bardzo, bardzo cieszy. Mamy nadzieję, że wszyscy się dobrze bawili! W tym roku bohaterami imprezy byli nasi stali darczyńcy – osoby, które regularnie wspierają nasz Fundusz Rozwoju Klubu swoimi wpłatami. Zachęcaliśmy, żeby dołączyć do tego zacnego grona (przycisk obok, na stronie).


Ale zacznijmy od początku – sensei Rafał witając gości powiedział, że miniony rok był bardzo ważny i pozytywny dla KKKT. Przede wszystkim dlatego, że zostaliśmy  najlepszym klubem w Polsce w szkoleniu dzieci (znowu;) i dlatego, że mamy 2 nowe miejsca treningowe: Dojo Prądnik na Dobrego Pasterza i stałą siedzibę klubu – DOJO KRAKÓW na Racławickiej. Dzięki temu, oprócz dzieci -  wszyscy chętni rodzice mogą trenować karate w grupie VIP i ćwiczenia joga-pilates w grupie Endorfiny.

Zapraszamy do galerii zdjęć - foto Bartek Siedlik

Ferie z Karate 2016!

Drugi tydzień zimowych ferii z KKKT organizujemy dla naszych młodych karateków w Krakowie – stacjonarnie, ale bardzo ruchliwie i atrakcyjnie Pod opieką naszych instruktorów- medalistów Mistrzostw Świata gwarantujemy dobrą zabawę, codzienne spacery, treningi, egzaminy i kilka wycieczek w ciekawe miejsca. Zapraszamy  dzieci w wieku – od 7 do 13 lat.

Szlachetna Paczka!

21 paczek i pralka! Hojność członków i przyjaciół KKKT była tak wielka, że solidnie obdarowaliśmy dwie duże rodziny. Zaczęliśmy o 6 rano - zapakowaliśmy żywność, ubrania, kosmetyki, środki czystości i kartki z życzeniami od klubu- do pudeł, opisaliśmy i zawieźliśmy do magazynu przy hali Wisły. Wykaz wszystkich zebranych darów prześlemy mailami. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszej akcji, wpłacali, przynosili rzeczy, pakowali i transportowali nasze bożonarodzeniowe prezenty. Była to dla nas wielka radość, bo miło jest móc pomagać.

Seminarium z Damianem Stasiakiem

Nasz program na weekend? Kopnięcia, podcięcia i wyłapywanie technik nożnych! Zakończyliśmy właśnie szkolenie z senseiem Damianem Stasiakiem. . Niektórzy nawet spędzili noc w Dojo Kraków na macie, w śpiworach - było kino z rzutnika na ścianie i pizza, ale wszyscy się wyspali i w niedzielę po wspólnym śniadaniu znów dawali z siebie wszystko na treningach. Sensei Damian pierwszy raz był na Racławickiej i bardzo mu się podobało. A my jesteśmy bardzo zadowoleni z seminarium, dziękujemy;)

Drogie karate-Mamy!

W naszym pięknym nowym Dojo-Kraków rozpoczynamy poranne  treningi dla Was! Nazwaliśmy je ENDORFINY, bo chodzi o to, żeby po zajęciach wszystkie Panie czuły się szczęśliwe, zdrowsze i pełne energii. Osiągamy ten stan dzięki godzinnym ćwiczeniom wzmacniającym, rozciągającym, mniej i bardziej dynamicznym, przy miłej muzyce,  w doborowym towarzystwie, z profesjonalną instruktorką.  Nieważne, czy ćwiczyłyście już wcześniej, czy dopiero teraz postanowiłyście zrobić coś dla swojego zdrowia i kondycji zajęcia są indywidualnie dostosowywane do Waszej formy.


Zajęcia odbywają się w poniedziałki i w piątki o 9:15 .

Powered by RapidGoal
design: holinej.com