Puchar Mistrza dla KKKT!

Tradycyjnie wrocławski klub Kobu zaprosił nas do hali wrocławskiego AWF do sportowej rywalizacji o Puchar Mistrza senseia Nishiyamy. To trofeum przyznawane jest najlepszemu klubowi biorącemu udział w zawodach. I to byliśmy MY!!! Zdobyliśmy 50 punktów, a na drugim miejscu uplasowały się Niepołomice z 43 punktami. Też doskonały wynik. To był długi dzień, zaczął się bardzo wcześnie, ale mimo pobudki o 4 rano nasi dzielni zawodnicy dali radę.


A oto konkrety....

Filmowe wspomnienie wakacyjnych treningów

Podczas obozu w Starej Wsi nagraliśmy pokazowe wykonania podstawowych kata w wykonaniu naszych zawodniczek i zawodników: Wiktorii Krawiec, Ewy Czechowskiej, Kamila Raka, Zosi Taranczewskiej i Karola Chłopickiego. Wszyscy należą do kadry KKKT i z sukcesami od lat startują w krajowych i zagranicznych zawodach. Mamy nadzieję, że filmiki okażą się pomocne przy np. przygotowywaniu się do egzaminów. Przy okazji- na facebooku urządziliśmy mini - plebiscyt- które kata podoba się Wam najbardziej? Nagrodą jeat indywidualny trening z senseiem Rafałem Wajdą w naszym nowym cudownym dojo przy ul. Raclawickiej 26 w Krakowie i pyszne lody. Głosujcie:)
Informujemy z przyjemnością, że nagrode zdobyła Wiktoria Krawiec- zdobywczyni Pucharu Polski Dzieci -czyli heian shodan.Gratulujemy !

Filmy mozna oglądać w zakładce - galeria/fimy.

Zapisy na treningi karate !!!

Zapraszamy do nowych grup treningowych w nowych miejscach i do kontynuowania treningów w naszych stałych lokalizacjach. 

utwór zespołu z domku nr 8 w Starej Wsi

Po obozie w Starej Wsi zostały już tylko wspomnienia, niesamowite mięśnie i żelazna kondycja. Dorzucamy do nich jeszcze piosenkę, której premiera odbyła się na ognisku. Z utworem wystąpił zespół "Domek nr 8", a drugie wykonanie nagraliśmy tuż przed wyjazdem, przed domkiem nr 8, na pamiątkę. Piosenka jest długa, bo opowiada o wszystkich senseiach prowadzących z nami treningi. Jest zarówno wyrazem niejakiej frustracji, jak i nadziei, że będzie lepiej. No i oczywiście jest naszym podziękowaniem dla całej kadry obozowej za ten świetny wyjazd. "Hej, jak ta lala" - proszę Państwa - zapraszamy do łaskawego wysłuchania.

Obóz Stara Wieś - Dzień 6

Tropikalna sobota była bardzo intensywna, w ostatni dzień nikt nie odpuszczał. Poranna biegoprzychadzka (nie bójmy się tego słowa) grupy senseia Rafała odbyła się znowu najdłuższą trasą. Dzieci rozruszał Sensei Olek. O 10 zaczęliśmy fitness i treningi. W samo południe rozpoczął się egzamin. Było mnóstwo emocji, ale doskonale wyszkoleni karatecy - mali i duzi - zdali wszyscy, choć niektórzy z poprawką. Sensei Rafał wyróżnił - Antka i Leona (szczególnie za kumite). Zwrócił też uwagę na wysiłki dorosłych zdających- Ognistego Konia i Geparda. Po obiedzie ( gorący żurek, bezcenna rzecz, żeby się rozgrzać i gulasz) - znowu kąpaliśmy się w stawie, Sensei Olek zabrał dzieci na rozśpiewany spacer, a od 16:00 zaczął się blok treningowy. Bez przesady można powiedzieć, że w wielu sercach narodziła się tu miłość do karate!

galeria zdjęć...

Obóz Stara Wieś - Dzień 5

Rano znów przekonywaliśmy się, jak piękny jest las. Żeby lepiej dostrzec wszystkie szczegóły - borówki, brusznice, mrowiska i pajęczyny grupa wrażliwych kobiet szła spacerkiem, zamiast, jak mężczyźni bez zwracania uwagi na przyrodę - pędzić na oślep. Szczególnie szybko i bez rozglądania się na boki biegł dziś Sensei Rafał, Hubert i pan Kamil (który jest maratończykiem i przebiegł kiedyś 120 km w Alpach). Dzieci tymczasem rozruszała gimnastyka w cieniu sosen koło stawu. Po śniadaniu niektórzy pojechali do pobliskiego kościoła, bo jest pierwszy piątek miesiąca. Inni odkryli urok ogrodowej podlewaczki trawnika, która została nazwana "moczydłem". Zabawa pod moczydłem była wspaniała. W południe przyjechały do ośrodka dwie eleganckie panie - jedna z Sanepidu, druga z kuratorium (podobno kontrolują tego lata wszystkie przyjeżdzające do Starej Wsi grupy, bo bardzo im się tu podoba i lubią). Wypadliśmy na 6.
galeria zdjęć...

Obóz Stara Wieś - Dzień 4

Rekordowe upały przetrwaliśmy dzięki hektolitrom wypijanej wody, moczeniu się w naszym chłodnym stawie i dlatego, że lubimy słońce, bo smarujemy się kremami, nosimy czapki i ładujemy akumulatory na zimę. Rano wprawdzie trochę energii poszło na bieganie pod górę po lesie i gimnastykę z ceremonią powitania słońca, ale pyszne śniadanie uzupełniło braki. Przed południem trenowaliśmy z zapałem i (z może nawet trochę większym zapałem) baraszkowaliśmy w ośrodkowych akwenach. W stawie oprócz nas pływają (lepszym stylem) prześliczne zielone żabki, ale najczęściej chowają się pod pomostem. Z zaprzyjaźnionych zwierzątek są jeszcze konie za płotem i małe jaszczurki na kamieniach;). Po dawce ruchu, słońca i wody zjedliśmy obiad. Potem były treningi i zajęcia fitness. Kiedy dorosła grupa początkujących miała zajęcia z podstaw karate - młodsze dzieci tańczyły i śpiewały z panią Asią- naszą fitnesową instruktorką.
galeria zdjęć...

Powered by RapidGoal
design: holinej.com