Perła Klaudia Mleko!

Klaudia Mleko została wyróżniona tytułem Perły Powiatu Wielickiego! Statuetki wręczono laureatom w piątek 29 stycznia w Kampusie w Wieliczce podczas gali, która zgromadziła 800 osób. Publiczność zabawił występem Artur Andrus, więc było nie tylko uroczyście, ale także wesoło. Nagroda przyznawana jest od 7 lat przez kapitułę w pięciu dziedzinach – gospodarce, sporcie, kulturze, za pracę społeczną  i za całokształt działalności. Nasza zawodniczka została doceniona za dotychczasowe osiągnięcia sportowe,  jest aktualną Mistrzynią Świata i Europy. Znalazła się w doborowym towarzystwie – w tym roku do grona 39 dotychczas wyróżnionych dołączyli – Zamek Królewski w Niepołomicach, wybitny muzyk Marek Stryszowski, Władysław Ćwierz – trener Artura Szpilki, wielicki Caritas i zespół Mietniowiacy. 

Foto: Bogdan Pasek, Mateusz Bąk 

Ferie z karate w Dojo Kraków!

Ferie z karate dobiegły końca. Było wiele atrakcji, treningi i wycieczki. Oddajemy głos niektórym uczestnikom, oni najlepiej opowiedzą o swoich wrażeniach –
Eliza: 
Zaprzyjaźniłam się najbardziej z Nataliami, Nataszą i Mają. Najfajniej było na wspinaczce, bo jak wszyscy poszli na huśtawkę, to poprosiłyśmy pana, żeby nam pokazał inną wspinaczkę – kamienną i pożyczył nam buty. Nikt nie doszedł do czerwonej linii, tylko ja i Natalia. Byliśmy na świetnym, śmiesznym filmie, ale można było się też popłakać i słyszałam, jak płakali głośno z tyłu. Pyszne były obiady np. dziś – naleśniki z serem i polewą malinową i cukrem pudrem, smakował mi krupnik, moja ulubiona zupa.
foto galeria... 

Obóz Zawoja - 2016

Reklama - codziennie na Facebooku nasze obozowe FILMOWE wiadomości!


Od niedzieli 150 małych i większych karateków z KKKT cieszy się zimą, towarzystwem przyjaciół i przede wszystkim codziennymi  treningami w Zawoi. Położona tuż pod Babią Górą Zawoja jest najdłuższą i jedną z najbardziej malowniczych górskich wsi. Mieszkamy w Zawojance-sympatycznym, stylowym ośrodku. Tuż obok jest górka saneczkowo - spacerowa, niedaleko lodowisko i mamy zamiar to wykorzystywać ! Mieszkamy w 3 i 4 osobowych pokojach, jesteśmy podzieleni na 5 grup treningowych. Obok starych wyg, które są z nami kilkunasty już raz mamy sporo debiutantów, co bardzo cieszy! 


Nasze kroniki filmowe :)

Dzień 1. Dzień 2. Dzień 3. Dzień 4. Dzień 5. Dzień 6.   


foto galeria... 

Indywidualne licencje członkowskie PZKT

Przypominamy o konieczności posiadania indywidualnej licencji członkowskiej Polskiego Związku Karate Tradycyjnego na rok 2016. Obowiązuje ona WSZYSTKICH trenujących karate (zgodnie z zarządzeniem PZKT).


Wykupienie licencji jest warunkiem udziału w treningach w klubach macierzystych, przystąpienia do egzaminu na stopnie uczniowskie i mistrzowskie, rejestracji egzaminu w PZKT, udziału w zawodach itd.


Informujemy, że wpłat za licencję w wysokości 40 zł rocznie, dokonują ćwiczący w recepcji Dojo Kraków, na konto klubu lub u swojego instruktora . Koniecznie należy podać następujące dane: imię i nazwisko, data urodzenia. Termin: do końca stycznia.

Nasz spotkanie Noworoczne!

Nasze noworoczne spotkanie to najlepsza okazja spotkania się w tak licznym gronie. W niedzielę, 10 stycznia do Reduty przyszło ponad 400 osób i to bardzo, bardzo cieszy. Mamy nadzieję, że wszyscy się dobrze bawili! W tym roku bohaterami imprezy byli nasi stali darczyńcy – osoby, które regularnie wspierają nasz Fundusz Rozwoju Klubu swoimi wpłatami. Zachęcaliśmy, żeby dołączyć do tego zacnego grona (przycisk obok, na stronie).


Ale zacznijmy od początku – sensei Rafał witając gości powiedział, że miniony rok był bardzo ważny i pozytywny dla KKKT. Przede wszystkim dlatego, że zostaliśmy  najlepszym klubem w Polsce w szkoleniu dzieci (znowu;) i dlatego, że mamy 2 nowe miejsca treningowe: Dojo Prądnik na Dobrego Pasterza i stałą siedzibę klubu – DOJO KRAKÓW na Racławickiej. Dzięki temu, oprócz dzieci -  wszyscy chętni rodzice mogą trenować karate w grupie VIP i ćwiczenia joga-pilates w grupie Endorfiny.

Zapraszamy do galerii zdjęć - foto Bartek Siedlik

Ferie z Karate 2016!

Drugi tydzień zimowych ferii z KKKT organizujemy dla naszych młodych karateków w Krakowie – stacjonarnie, ale bardzo ruchliwie i atrakcyjnie Pod opieką naszych instruktorów- medalistów Mistrzostw Świata gwarantujemy dobrą zabawę, codzienne spacery, treningi, egzaminy i kilka wycieczek w ciekawe miejsca. Zapraszamy  dzieci w wieku – od 7 do 13 lat.

Szlachetna Paczka!

21 paczek i pralka! Hojność członków i przyjaciół KKKT była tak wielka, że solidnie obdarowaliśmy dwie duże rodziny. Zaczęliśmy o 6 rano - zapakowaliśmy żywność, ubrania, kosmetyki, środki czystości i kartki z życzeniami od klubu- do pudeł, opisaliśmy i zawieźliśmy do magazynu przy hali Wisły. Wykaz wszystkich zebranych darów prześlemy mailami. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszej akcji, wpłacali, przynosili rzeczy, pakowali i transportowali nasze bożonarodzeniowe prezenty. Była to dla nas wielka radość, bo miło jest móc pomagać.

Powered by RapidGoal
design: holinej.com