Ubezpieczenie Sportowe -obowiązkowe !!

Przypominamy o konieczności posiadania ubezpieczenia sportowego obowiązującego wszystkich trenujących w naszym klubie. Można skorzystać z naszej oferty - grupowej polisy PZU. To całodobowa polisa, która działa na terenie Polski i całego świata, a obejmuje nie tylko treningi, ale również zawody i – co bardzo ważne - obozy. (Ubezpieczenia NNW zawierane w szkołach nie obejmują treningów w klubach, zawodów, obozów sportowych i w ogóle żadnych sportów uprawianych w sposób zorganizowany poza szkołą.)

Ubezpieczenie oferujemy w dwóch wariantach:
I - obejmuje tylko treningi, zawody i obozy - 30 zł
II - obejmuje treningi, zawody, obozy, dom i szkołę- 40 zł i w tym przypadku rodzice nie muszą już kupować ubezpieczenia w szkołach!

Powyższą kwotę wpłacamy na konto klubu lub w recepcji DOJO KRAKÓW – koniecznie wpisując w tytule: imię, nazwisko ubezpieczenie 2020/2021!

"Ubezpieczenie zawarte jest w PZU z sumą ubezpieczenia 10.000zł. Szczegóły ubezpieczenia: www.pzu.pl/dla-ciebie-i-rodziny/zycie-i-zdrowie/ochrona-dla-ciebie-i-twoich-bliskich/ubezpieczenie-nnw-dla-sportowcow"

Szczegółowe informacje Dariusz Romaniak - tel. 509531350 oraz mail do zaświadczeń centrum@polisowanie.pl

Sukces KKKT w Mistrzostwach Polski

XXXI Mistrzostwa Polski w Karate Tradycyjnym dobiegły końca. Juniorzy i juniorzy młodsi przysporzyli nam tyle samo emocji co młodzieżowcy i seniorzy. Kumite indywidualne oraz drużynowe chłopców obfitowały w efektowne i skutecze akcje, wzbudzając spontaniczny aplauz kibiców. A dziewczyny nie zostawały w tyle, o czym niech świadczą zdobyte medale. Po dwóch dniach rywalizacji zdobyliśmy łącznie 42 medale: 18 🥇złotych, 13 🥈srebrnych i 11 🥉brązowych

Zapisy na obozy zimowe 2021

Zapraszamy do zapoznaina się z ofertą na obozy zimowe - Zawoja i Łopuszna 2021, organizowane przez KKKT. szczegóły w zakładce OBOZY!
Zapisy ruszają 12 października (poniedziałek).

Zgrupowanie Kadry Narodowej PZKT

W dniach 18-20 września w COS-Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem . Liczna reprezentacja KKKT uczestniczyła w Zgrupowaniu Kadry Narodowej w Karate Tradycyjnym PZKT. Zawodnicy przygotowyja sie do startu w zbliżających sie Mistrzostwach Polski oraz Mistrzostwach Europy.
 

Świetny start naszych zawodników podczas PPDz- Lublin 2020

Za nami starty w XX Pucharze Polski Dzieci, który w tym roku odbył się w Lublinie. Bardzo się cieszymy, że w końcu mogliśmy się spotkać na macie, spędzić razem czas i poczuć ducha rywalizacji. Nowe dresy zdały egzamin na 6‼️Poziom zawodów był bardzo wysoki, ale nasza mocna ekipa z KKKT stanęła na wysokości zadania, do Krakowa wracamy z 43 medalami.Teraz czas na doszlifowanie formy na Puchar Europy Dzieci, będzie ogień.

Gasshuku Sopot 2020

W dniach 12-16.08 siedmioosobowa ekipa KKKT w składzie: sensei Rafał Wajda, Krzysztof Buczek, Magda Mielnik, Patryk Jarosz, Natalia Firlit, Zofia Taranczewska i Dominika Kmiecik, szkoliła się na Gasshuku w Sopocie.  W tym roku mieli przyjemność trenować pod okiem jednych z najlepszych instruktorów karate na świecie:  sensei Ilja Jorga (Serbia) , Cornel Musat(Rumunia), Santo Torre(Włochy), Toru Shimoji (USA), Avi Rokah(USA) i Krzysztof Neugebauer(Polska). Każde takie zgrupowanie jest świetną okazją do potrenowania z zawodnikami z innych krajów.


Oprócz tego dwójka naszych zawodników zdała egzamin na stopnie mistrzowskie dan: Dominika Kmiecik na 1 dan i Patryk Jarosz na 2 dan. Gratulacje!


W ostatni dzień Gasshuku miał również miejsce Indywidualny Puchar Polski w Karate Tradycyjnym, w którym wystartowali Klaudia Wajda, Karolina Wyporek i Patryk Jarosz. I tak Patryk uplasował się na miejscu 5-8 , Karolina na miejscu 4, a Klaudia Wajda była bezkonkurencyjna i tym samym to jej przypadł zaszczyt reprezentowania Polski na Pucharze Europy, który w tym roku odbędzie się w Lublinie. Serdecznie gratulujemy!

Treningi indywidualne !

Zapraszamy chętne osoby! Treningi personalne w Dojo Kraków i Dojo Prądnik z naszymi senseiami! Już od teraz możecie dzwonić i się umawiać: 

Koszt: 70 zł.

 

▪️Rafał Kamysz – tel. 502 092 548
▪️Karolina Wyporek- tel. 530 136 400
▪️Magdalena Mielnik – tel. 574 201 164 (od września)
▪️Klaudia Wajda- tel. 692 083 646
▪️Mateusz Bąk - tel. 502 100 052
▪️Patryk Jarosz- tel. 697 214 102
▪️Michał Kłosek- tel. 696 448 335
▪️Katarzyna Wierzbicka tel. 696 608 605
Powered by RapidGoal
design: holinej.com