Klaudia Mleko stypendystką Sapere Auso!

Klaudia Mleko stypendystką Sapere Auso - Małopolskiej Fundacji Stypendialnej! Dyplom potwierdzający to wyróżnienie nasza zawodniczka odebrała 8 grudnia podczas uroczystej gali w auli Jana Pawła II w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia. Fundacja Sapere Auso powołana przez sejmik województwa od niemal 10 lat wspiera najzdolniejszych sportowców, naukowców i artystów- laureatów olimpiad, konkursów i zdobywców ważnych sportowych laurów. Klaudia zasłużyła na tę nagrodę, w tym sezonie zdobyła indywidualne mistrzostwo Polski i świata w kategorii juniorek. Jesteśmy dumni i gratulujemy! To stypendium pozwoli Jej rozwijać swój talent jeszcze lepiej. Na koniec edukacyjne wyjaśnienie: motto fundacji-to po łacinie...

Kalendarz 2015 już jest!

Mamy już kalendarze klubowe na 2015 rok. Poszczególne miesiące prezentują wszystkie nasze grupy treningowe, medalistów, kadrę klubu i grupę ćwiczących rodziców. Autorem zdjęć jest wybitny krakowski fotograf - Bogdan Krężel. Kalendarze są do odbioru na treningach, prosimy o przelewy lub gotówkę w kopertach. Cena : 20 zł. Każda większa kwota, jaką zechcą Państwo zapłacić za kalendarz  zostanie przeznaczona na Fundusz Rozwoju Klubu. To dzięki FRK możemy działać i pomagać!

Turniej Mikołajkowy-wyniki

Ponad dwudziestoosobowa reprezentacja KKKT wzięła udział w Turnieju Mikołajkowym, organizowanym od 10 lat przez AKT Niepołomice. Wszyscy dostali złote medale, słodycze i miłe upominki, bo w tej imprezie nie chodzi o wyniki, tylko o dobrą zabawę.  Ci, co bawili się najlepiej, bo mogli zobaczyć salę niepołomickiej szkoły z wysokości podium dostali piękne puchary.

Kurs Mistrzowski PZKT

6-7 grudnia w dojo Stara Wieś odbył się kurs mistrzowski PZKT, czyli coroczne spotkanie karateków ze wszystkich klubów w Polsce. W szkoleniu wzięli udział trenerzy i zawodnicy z KKKT. Zaproszonym gościem był doktor Vladimir Savchenko z Ukrainy (6 dan), prezydent Ukraińskiej Federacji Karate Tradycyjnego. Trudno powiedzieć, jaka jest średnia wieku polskich czarnych pasów, ale nie mamy się o co martwić. Vladimir Sawczenko pokazywał możliwości ludzkiego ciała, które dzięki codziennemu treningowi nawet w wieku 60 lat może jeszcze działać całkiem sprawnie. Prezentował specjalną metodę ćwiczeń, pozwalającą zachować zdrowie i dobrą ruchomość kręgosłupa i wszystkich stawów. I znów okazało się, że nasza dewiza - trening jest najważniejszy – to szczera prawda… Grupa VIP wprost nie może się doczekać….

Przedświąteczna porcja kultury i rozrywki!

20 grudnia od 11:00 cały Teatr Współczesny w Krakowie, ul. Starowiślna 21 jest nasz. Zobaczymy cudowną opowieść - „W Krainie Narnii” wg. C.S. Lewisa, a potem weźmiemy udział w warsztacie teatralnym. Podczas warsztatu poznamy aktorów, będziemy mogli pytać o ich pracę, o efekty specjalne, o kostiumy, a także spróbować sił w zawodzie  -wykonując np. ćwiczenia dykcyjne i improwizacyjne! Ciekawe, czy mistrzowie maty okażą się równie odważni na scenie;)? Spektakl i późniejsze atrakcje potrwają do godz. 12:40 Bilety kosztują 23 złote, ale dzięki Funduszowi Rozwoju Klubu – płacimy 15 zł od dziecka (dorośli 23zł).

Premiera! Zobaczcie jak było na PŚ Dzieci w Genewie.

Prezentujemy filmik z wyjazdu naszego klubu do Genewy na Puchar świata Dzieci. Autorem jest Maciek Chłopicki, któremu bardzo dziękujemy za taki prezent!

Podziękowania!

Zbierając fundusze na naszą szwajcarską wyprawę po złoto korzystaliśmy z pośrednictwa portalu społecznościowego Polakpotrafi. Wsparli nas między innymi: SuperNova Interactive, Łukasz Borowiec, Paulina Kasperska, Magdalena Pawlak, Krzysztof Jordan, Agnieszka Nowak, Marcin Biegała, Dorota Rusek, Janusz Gośliński i Anna Pukała. Obiecaliśmy Im podziękowania na naszej stronie - co niniejszym czynimy! Kochani! jesteście super! Dziękujemy!!! Niniejszym wysyłanie nagród zakończone. Kto nie podał adresu, a chciałby jeszcze otrzymać zasłużony upominek - prosimy o kontakt. (biuro@karatekrk.pl)

Powered by RapidGoal
design: holinej.com