szczegóły akcji KALENDARZ 2015!

Podajemy szczegóły akcji KALENDARZ 2015. Zdjęcia będziemy robić w niedzielę, 9 listopada, w STUDIO-DACH (budynek gazety krakowskiej i dziennika polskiego) , al. Pokoju 3 w wyznaczonych godzinach.


Prosimy wszystkich o zabranie wyprasowanych :) karateg i pasów. Kto nie ma karategi – niech weźmie naszą klubową  białą koszulkę i granatowe lub czarne krótkie spodenki. Kto nie ma koszulki, bo jeszcze nie dostał – otrzyma ją na miejscu. Puder i grzebień zapewniamy:)


Bardzo ważne jest punktualne przybycie na sesję, ponieważ mamy precyzyjnie zaplanowany czas pracy z poszczególnymi grupami. Jeśli ktoś nie może przyjść o wyznaczonej godzinie, a chciałby wystąpić w kalendarzu, może przyjść na inną grupę (z wyjątkiem grupy VIP i grupy medaliści).

Sesja fotograficzna do kalendarza karate na rok 2015

Zapraszamy wszystkich ćwiczących w Krakowskim KKT do udziału w sesji fotograficznej, której efektem będzie nasz klubowy kalendarz na 2015 rok. Sesja odbędzie się w STUDIO-DACH, przy Alei Pokoju 3 w niedzielę, 9 listopada.  Godziny zbiórek dla poszczególnych grup ćwiczących w naszych sekcjach zostaną podane w późniejszym terminie.


Prosimy o zarezerwowanie sobie tego terminu, żebyśmy byli w komplecie. Kalendarz będzie miłą pamiątką i świetnym świątecznym podarunkiem dla najbliższych.

Odprawa kadry klubu KKKT przed Pucharem Świata!

Orzełek na karatedze zobowiązuje i odtąd musicie się porządnie zachowywać, gdziekolwiek jesteście- powiedział dziś Sensei Rafał podczas odprawy przed Pucharem Świata. Zawodnicy dostali tez okolicznościowe, klubowe koszulki. Gromkie brawa rodziców powitały informacje o dużym dofinansowaniu Szwajcarii dla wszystkich zamiast 1300 zł płacimy tylko 600!), a w niektórych szczególnych przypadkach udało się znaleźć sponsorów na całość wyjazdu. A wszystko to dzięki darczyńcom, sponsorom i www.polakpotrafi.pl. Najbliższy tydzień Sensei Rafał spędza w Japonii, życzymy mu, żeby był to wspaniały wyjazd!

VII Puchar Mistrza we Wrocławiu. Puchar jest nasz.

Kto jest najlepszy? Krakowski KKT! Kto? Krakowski KKT! Kto? No, my.  My, czyli 55 osobowa reprezentacja klubu, która dzielnie walczyła o każdy medal w hali wrocławskiego AWF. Puchar Mistrza senseia Nishiyamy to trofeum, które przyznawane jest najlepszemu klubowi biorącemu udział w zawodach. Zdobyliśmy go w zeszłym roku i marzyliśmy o tym, żeby z powrotem przywieźć go do Krakowa. Zwłaszcza, że kto zdobędzie go trzy razy pod rząd – zatrzymuje go na zawsze. A było tak: wstaliśmy o 4 rano, bus, autobus, podróż i ruszyliśmy do pracy. A oto konkrety:

Kto do Szwajcarii, kto do Tokio i kto ma czarny pas;)?

Ostatnie już zgrupowanie narodowej kadry w Starej Wsi obfitowało w ważne dla nas wydarzenia. Po pierwsze przedstawiona została ścisła reprezentacja Polski na Mistrzostwa Świata w Genewie. Jest w niej 4 naszych zawodników: Wiktoria Zachariasz (kadet) która wystartuje w kata indywidualnym, Klaudia Mleko (junior) - startuje w kumite i kata indywidualnym, Krzysztof Buczek (młodzieżowiec)- powalczy w fukugo i Rafał Wajda (senior)- wystartuje w fukugo oraz w kata drużynowym. Po drugie- informujemy z radością, że podczas zgrupowania odbył się egzamin na stopień mistrzowski 1dan, przystąpiła do niego Wiktoria Zachariasz i zdała bardzo dobrze! Gratulacje. I po trzecie - za tydzień do Japonii wylatuje delegacja Polskiego Związku Karate Tradycyjnego...

Puchar Świata Dzieci w Genevie - pomagamy !!

Już 22 października jedziemy do Genewy na Puchar Świata Dzieci w karate Tradycyjnym. Nasza dziecięca reprezentacja liczy 28 osób. Staramy się, dużo trenujemy, cieszymy się bardzo tym wyjazdem, ale – teraz będzie o kasie. No, czasem trzeba… Koszt jednego zawodnika to 1300 zł, w skład tej sumy wchodzą: noclegi, wyżywienie, transport, opłata startowa, zwiedzanie, opieka, ubezpieczenie. Od kilku tygodni staramy się obniżyć tą opłatę dla naszych dzieci, bo zdajemy sobie sprawę, że jest to spory finansowy wysiłek – mniejszy, większy, czasem ogromny. Udaje nam się pozyskiwać fundusze, wiele osób pomaga. Udało się już obniżyć opłatę ...

Po złoto do Szwajcarii !!!

Robimy akcję crowdfundingową, czyli zbieramy pieniądze od tłumu;). 26 października czekają nas najważniejsze w roku zawody , Puchar Świata Dzieci w Karate Tradycyjnym w Genewie. Nasi zawodnicy, 28 osób muszą być tam w komplecie, bo nie może być inaczej. Wszyscy za jednego, jeden za wszystkich. Koszt wyjazdu jednej osoby to 1300 zł. Nie wszystkich stać na opłacenie całości, więc – prosimy o pomoc. Wyliczyliśmy, że brakuje nam 5 800 zł. Jeśli uda się nam zebrać więcej, deklarujemy dalszą pomoc, w opłacie za obóz zimowy.
Akcję prowadzimy na portalu Polakpotrafi, który pomaga finansować obywatelskie projekty...
www.polakpotrafi/karate-dzieci
Jeśli czytacie Państwo te słowa na naszej stronie , to znaczy, że jesteśmy już dobrymi znajomymi. Prosimy więc o pomoc. Oprócz wsparcia finansowego będziemy wdzięczni za rozesłanie tej informacji do swoich znajomych- prywatnych i służbowych. Na tym właśnie polega ta idea – na dotarciu do dużej ilości osób. To zapewni nam sukces.
Jeśli czytacie Państwo te słowa, to znaczy, że możecie tez wpłacić od razu na nasze konto, używając przycisku „WPŁAĆ" po prawej stronie poprzez Fundusz Rozwoju Klubu.
Bardzo dziękujemy.
Powered by RapidGoal
design: holinej.com