Skład reprezentacji na Mistrzostwa świata karate Fudokan i Mistrzostwa Europy ITKF

Znamy już skład reprezentacji Polski na najbliższe Mistrzostwa świata karate Fudokan i Mistrzostwa Europy ITKF! 
Krakowski Klub Karate Tradycyjnego oraz nasz kraj reprezentować będą:

- Klaudia Mleko
- Krzysztof Buczek 
- oraz trener naszego klubu Rafał Wajda 

Plebiscyt Asy Małopolski - głosujemy na senseia RAFAŁA !

 „10 Asów Małopolski” to plebiscyt wyłaniający najlepszych sportowców, organizowany co roku przez  „Dziennik Polski”. Wśród trzydziestu sześciu kandydatów po raz kolejny znalazł się karateka Rafał Wajda - aktualny srebrny medalista Pucharu Świata, Mistrz Polski w kata drużynowym i brązowy w kata indywidualnym, zdobywca drugiego miejsca w PLKT oraz trener i  założyciel Krakowskiego Klubu Karate Tradycyjnego.

Jak głosować?
1.
Wysyłając SMS o treści: AS.32 na numer 72355 ( koszt 2,46 z VAT)
2. Wysyłając wypełnione kupony wycięte z Dziennika Polskiego

Ostatnie zgrupowanie kadry narodowej w tym roku

Dzisiaj w Dojo-Stara Wieś rozpoczyna się ostatnie zgrupowanie kadry narodowej PZKT przed zbliżającymi się XXXI Mistrzostwami Europy w Karate Tradycyjnym, które odbędą się w Pradze w dniach 4-9 grudnia br. Podczas zgrupowania ogłoszony zostanie skład kadry na ME. Zgrupowanie zakończy się 24 listopada. Z naszego klubu na zgrupowaniu przebywają sensei Rafał, Klaudia i Krzysiek.

Puchar Europy Dzieci w Anglii - Relacja z ostatniego dnia w Anglii

Świętowaliśmy zwycięstwa w sobotni wieczór na dyskotece, którą zorganizowano dla nas w hotelu, a potem dłuuugo bawiliśmy się sami, bo sensei powiedział, że w TAKI dzień możemy iść później spać. W końcu mistrzostwa Europy są tylko raz w roku i nie zawsze jest tak, że każdy, absolutnie każdy z drużyny ma większy lub mniejszy  powód do radości.

Puchar Europy Dzieci w Anglii - Dzień startów i wyniki

Puchar Europy Dzieci 2013 zakończony. Powiedzieć, że przeszliśmy go  jak burza, to za mało. To była nawałnica z piorunami:) NIKT z naszej 14 osobowej ekipy nie wraca do Polski bez medalu, a rekordziści przywożą nawet cztery. Mamy 8 złotych, 6 srebrnych i 5 pięć brązowych.

Puchar Europy Dzieci w Anglii - Relacja dzień I, II i III

Podróż i Cambridge
W środę  o godzinie 12.00 reprezentanci naszego klubu stawili się punktualnie na zbiórkę pod AKT w Niepołomicach, gdzie rozpoczynała się ich długa podróż do Anglii. Cała polska reprezentacja młodych karateków  jechała łącznie w 3 autokarach, które zbierały zawodników z całego kraju, aby następnie spotkać się w Berlinie i dalszą część trasy jechać razem.

Odprawa przed Pucharem Europu Dzieci Anglia 2013

W niedzielę, 13 października zawodnicy Krakowskiego Klubu Karate Tradycyjnego spotkali się wieczorem w Kłaju na jednym z ostatnich treningów przed wyjazdem na Puchar Europy Dzieci do Anglii. Nie był to zwyczajny trening, bo trwał krótko, ale charakteryzował się większa niż zwykle surowością senseia Rafała. Podejrzewamy, że wpływ na jego dzisiejszą ostra krytykę naszych kata i enbu ma kilka czynników:

Powered by RapidGoal
design: holinej.com