Obóz karate nad morzem Mikoszewo 2014 rozpoczęty

Dzień I

Był środek nocy i niektórym mogło się wydawać, że to sen – ale to się działo naprawdę: wyjechaliśmy nad morze. O 4 rano. Droga minęła szybko i przyjemnie przy następujących filmach: Krudowie, Madagaskar 3, Odlot i Eragon. O 16.00 byliśmy w "Grzesiu", który przyjął nas gościnnie łazankami i szwedzkim bufetem. Jest nas 150 – z Krakowa i Aleksandrowa Łódzkiego. Zostaliśmy rozdzieleni do pokoi, rozpoznaliśmy teren – a o 20:00 zaczął się trening, żeby rozprostować kości po podróży.

Wyniki Głosowania

Miło nam poinformować, że nasza zawodniczka - Wikusia Zachariasz wygrała w plebiscycie na Młodzieżowego Sportowca Roku w Krakowie. Dziękujemy wszystkim, którzy się do tego przyczynili!


W pierwszej szóstce najlepszych znaleźli się też Klaudia Mleko (3 miejsce), Krzysiek Buczek (5 miejsce) i Karol Chłopicki (6 miejsce).


Wikusia dostanie pamiątkową statuetkę i udzieli wywiadu Gazecie Krakowskiej. Nie możemy się doczekać, co też tam przeczytamy...

Informacje obozowe KKKT

Informacje dla osób wyjeżdżających na letnie obozy z Krakowskim KKT

To nie był taki zwykły piknik

To nie był taki zwykły piknik. Dlaczego? Wyjaśnimy na końcu, najpierw krótka relacja, głównie dla tych pewnie, co nie mogli przyjechać do Krzyworzeki. Bo Ci, co byli – to na pewno jeszcze pamiętają – że cały dzień NIE spadła ani kropla deszczu, a po 18 nawet wyszło słońce. I te przepyszne ciasta, a zwłaszcza tort z naszym logo – tak dobry, jak nasz klub… I pamiętają też te wyśmienite kiełbasy, kiszki i mięsa, a zwłaszcza marynowane w pietruszce polędwiczki. I ogniskowe ciasto (poszło 9 kilo mąki) z masłem czosnkowym, pieczone na patykach. No i sałatki, zwłaszcza taką jedną z soczewicą...

Statystyka Medalowa PPDz - Warszawa 2014

Klasyfikacja medalowa XIV Pucharu Polski Dzieci - Warszawa 31 maja 2014.

Oficjalna statystyka.

WAKACJE Z KARATE - LATO 2014

Nie ma to, jak sobie w lutym pomarzyć o letnich wakacjach....Żeby marzenia były jeszcze bardziej kolorowe, konkretne i całkiem realne - przedstawiamy naszą letnią ofertę.


1. OFERTA nr 1 - MIKOSZEWO
12 - 22 lipca 2014 r. (11 dni)
Karta obozowa-do pobrania pobierz

2.OFERTA nr 2 - STARA WIEŚ (obóz dla dzieci i rodziców)
23 - 28 lipca 2014 r.
Karta obozowa-do pobrania pobierz

Piosenka - Puchar Polski Dzieci Warszawa 2014

Hej, wracamy ze stolicy! Piosenka typu łubu-dubu- niech nam żyje prezes naszego klubu. To śpiewaliśmy my zawodnicy i rodzice z KKKT. Melodia jest powszechnie znana, a słowa też będą. Tekst narodził się sam na trybunach, a duży w tym udział miała Zosia Taranczewska. Prezentujemy prapremierę utworu wykonanego już po wszystkich startach na podium, po około 12 godzinach spędzonych na hali Areny. I okazało się, że po dopingu ludzie rzeczywiście są zdolni do przekraczania własnych możliwości. Wokalnych też. Sensei wzruszony twierdzi cały czas, że mu się podoba. Nie ma wyjścia.

Powered by RapidGoal
design: holinej.com