1% podatku dla KKKT!

Wiecie, że warto nas wspomagać, bo w ten sposób przyczyniacie się Państwo nie tylko do naszych sukcesów, ale przede wszystkim do wychowywania młodego pokolenia na porządnych ludzi. Dziękujemy – i prosimy – tym razem o 1% Waszego podatku, czyli o wpisanie w odpowiednią rubrykę formularza PIT numeru KRS: 0000110034 i adnotacji w komórce - cel szczegółowy: KARATE KRAKÓW oraz opcji „wyrażam zgodę". Tak niewiele! A tak dużo dobrego możemy dzięki temu zrobić;)

Indywidualne licencje członkowskie PZKT

W związku z wprowadzeniem przez Walne Zgromadzenie PZKT indywidualnych licencji członkowskich PZKT dla wszystkich członków PZKT od dnia 1 stycznia 2015 r. informujemy, że Zarząd PZKT ustalił roczną wysokość składki na kwotę 40 zł/os.
Wykupienie licencji jest warunkiem udziału we wszelkich aktywnościach związanych z uprawianiem karate tradycyjnego w ramach PZKT, m.in. udziału w treningach w klubach macierzystych, przystąpienia do egzaminu na stopnie uczniowskie i mistrzowskie, rejestracji egzaminu w PZKT, udziału w zawodach itd.


Informujemy, że wpłat za licencję w wysokości 40 zł , dokonują ćwiczący u swojego instruktora. Koniecznie podać następujące dane: imię i nazwisko, data urodzenia.

ZAPISY NA OBÓZ ZIMOWY Z KKKT - ZAWOJA – FERIE 2015 !!!

W programie obozu :
-kulig z ogniskiem ,łyżwy (kto ma – niech zabierze plus kask na głowę), sanki i inne jeżdżące z góry przedmioty – wieczorek z iluzjonistą, wieczór zajęć rękodzielniczych, projekcje filmowe, dyskoteki i wspólne gry oraz …

-treningi  na 100%, egzamin na kolejne stopnie i przygotowanie do nowego sezonu startowego


MIEJSCE: Ośrodek Wypoczynkowy Zawojanka,  34–223 ZAWOJA 981

TERMIN: 15.02-21.02.2015 (7 dni)

ORGANIZATOR: Krakowski Klub Karate Tradycyjnego


Pobierz kartę obozową

a tak było na ostatnim obozie zimowym :)

Miejsca i godziny wyjazdu i powrotu

WYJAZD: 15.02.2015 (niedziela) – obiad w Zawoi
KŁAJ: godz. 10:00 – DOJO KŁAJ

KRAKÓW: godz. 10.45 - Rondo Mateczny (parking przy ul. Rydlówka - mapa)

POWRÓT:  21.02.2015 (sobota) – wyjeżdżamy po obiedzie
KRAKÓW: przyjazd ok. godz. 14:30 - Rondo Mateczny (parking przy ul. Rydlówka - mapa)

KŁAJ: przyjazd ok. godz. 15:00 – DOJO KŁAJ

Noworoczne spotkanie KKKT 2015

Noworoczne spotkanie KKKT 2015 zgromadziło w Reducie ponad trzystu naszych dorosłych i bardzo małych przyjaciół. To był nasze wspólne święto – i wszyscy przyczynili się do tego, że udało się fantastycznie. Bardzo wiele osób przyniosło – sałatki, ciasta, kanapki, rozmaite słone przekąski, soki i owoce. Dzięki Kasi Kozioł i Ani Czechowskiej wspomaganych przed oddział mam błyskawicznie rozkładających te masy jedzenia na stołach – poczęstunek był na piątkę. Dziękujemy! Zaczęliśmy punktualnie, bo program był bogaty, a wyżej wymieniony bufet kusił. Sensei Rafał Wajda powitał wszystkich gości, w tym naszego sponsora generalnego – firmę Quality Oil, czyli państwa Ewelinę i Marcina Różalskich i… oddał głos zawodnikom. Bo to oni właśnie sami przygotowali prezentację opowiadającą o całym bogatym w wydarzenia roku 2014.

Relacja z Egzaminu w Krakowie

W sobotę 20 grudnia w sali lustrzanej gościnnego II LO im. Króla Jana III Sobieskiego odbył się egzamin na kolejne - 9, 8 i 7 kyu. Wszyscy zdający wykazali się dobrym przygotowaniem, byli też bardzo dzielni w opanowaniu stresu, choć czasem emocje brały górę... Zdobycie wyższego stopnia w karate to nie była wcale formalność, tylko jeden z pierwszych, a może nawet pierwszy sprawdzian w życiu. Tym bardziej gratulujemy i życzymy Wam wytrwałości w treningach. Nagrodą będzie sprawność, grupa świetnych kumpli i sami się przekonacie, że warto.

W Krainie Narnii

Nasz pierwszy teatralny wypad udał się wspaniale. Byliśmy w Teatrze Współczesnym na " W Krainie Narnii". 70 minut skupienia, śmiechu, wzruszenia i radości- że wszystko się dobrze skończyło. Nastrój był niesamowity, padał śnieg, a pokonać Białą Czarownicę walczącą laserem wcale nie było tak łatwo. Po przedstawieniu Szymon Grzybek (Piotr) opowiadał nam o warsztacie aktora - o gestach, roli słowa na scenie i zaufaniu, które musi towarzyszyć pracy w zespole. Niektórzy mogli sami spróbować swoich sił! Wszystkim się bardzo podobało i postanowiliśmy zdecydowanie kontynuować wspólne teatralne wyjścia.

Klaudia Mleko stypendystką Sapere Auso!

Klaudia Mleko stypendystką Sapere Auso - Małopolskiej Fundacji Stypendialnej! Dyplom potwierdzający to wyróżnienie nasza zawodniczka odebrała 8 grudnia podczas uroczystej gali w auli Jana Pawła II w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia. Fundacja Sapere Auso powołana przez sejmik województwa od niemal 10 lat wspiera najzdolniejszych sportowców, naukowców i artystów- laureatów olimpiad, konkursów i zdobywców ważnych sportowych laurów. Klaudia zasłużyła na tę nagrodę, w tym sezonie zdobyła indywidualne mistrzostwo Polski i świata w kategorii juniorek. Jesteśmy dumni i gratulujemy! To stypendium pozwoli Jej rozwijać swój talent jeszcze lepiej. Na koniec edukacyjne wyjaśnienie: motto fundacji-to po łacinie...

Powered by RapidGoal
design: holinej.com