Kurs Mistrzowski PZKT

6-7 grudnia w dojo Stara Wieś odbył się kurs mistrzowski PZKT, czyli coroczne spotkanie karateków ze wszystkich klubów w Polsce. W szkoleniu wzięli udział trenerzy i zawodnicy z KKKT. Zaproszonym gościem był doktor Vladimir Savchenko z Ukrainy (6 dan), prezydent Ukraińskiej Federacji Karate Tradycyjnego. Trudno powiedzieć, jaka jest średnia wieku polskich czarnych pasów, ale nie mamy się o co martwić. Vladimir Sawczenko pokazywał możliwości ludzkiego ciała, które dzięki codziennemu treningowi nawet w wieku 60 lat może jeszcze działać całkiem sprawnie. Prezentował specjalną metodę ćwiczeń, pozwalającą zachować zdrowie i dobrą ruchomość kręgosłupa i wszystkich stawów. I znów okazało się, że nasza dewiza - trening jest najważniejszy – to szczera prawda… Grupa VIP wprost nie może się doczekać….

Przedświąteczna porcja kultury i rozrywki!

20 grudnia od 11:00 cały Teatr Współczesny w Krakowie, ul. Starowiślna 21 jest nasz. Zobaczymy cudowną opowieść - „W Krainie Narnii” wg. C.S. Lewisa, a potem weźmiemy udział w warsztacie teatralnym. Podczas warsztatu poznamy aktorów, będziemy mogli pytać o ich pracę, o efekty specjalne, o kostiumy, a także spróbować sił w zawodzie  -wykonując np. ćwiczenia dykcyjne i improwizacyjne! Ciekawe, czy mistrzowie maty okażą się równie odważni na scenie;)? Spektakl i późniejsze atrakcje potrwają do godz. 12:40 Bilety kosztują 23 złote, ale dzięki Funduszowi Rozwoju Klubu – płacimy 15 zł od dziecka (dorośli 23zł).

Premiera! Zobaczcie jak było na PŚ Dzieci w Genewie.

Prezentujemy filmik z wyjazdu naszego klubu do Genewy na Puchar świata Dzieci. Autorem jest Maciek Chłopicki, któremu bardzo dziękujemy za taki prezent!

Podziękowania!

Zbierając fundusze na naszą szwajcarską wyprawę po złoto korzystaliśmy z pośrednictwa portalu społecznościowego Polakpotrafi. Wsparli nas między innymi: SuperNova Interactive, Łukasz Borowiec, Paulina Kasperska, Magdalena Pawlak, Krzysztof Jordan, Agnieszka Nowak, Marcin Biegała, Dorota Rusek, Janusz Gośliński i Anna Pukała. Obiecaliśmy Im podziękowania na naszej stronie - co niniejszym czynimy! Kochani! jesteście super! Dziękujemy!!! Niniejszym wysyłanie nagród zakończone. Kto nie podał adresu, a chciałby jeszcze otrzymać zasłużony upominek - prosimy o kontakt. (biuro@karatekrk.pl)

Badania Sportowe - zapisy !!!

W sobotę 22 listopada w budynku Krakbudu ul. Lea 112, 3 piętro, odbędą się sportowe badania lekarskie. Zapraszamy wszystkich ćwiczących karateków, a obowiązkowo zawodników.


Lekarz będzie przyjmował od godziny 10.00. Trzeba się zapisać na konkretną godzinę. Zapisy telefonicznie u Pani Magdy Rys tel. 502 253 773

Dobrze jest zabrać - jesli ktoś ma - aktualne wyniki badań:

• aktualne wyniki badań: morfologia, OB, poziom glukozy, analiza moczu.

Osoby posiadające jakiekolwiek dodatkowe badania proszone są o zabranie ich ze sobą.

Koszt: 40 zł (opłata będzie pobrana na miejscu)

Prosimy zabrać ze sobą paszporty karate (kto posiada), aby lekarz mógł wbić w nich pieczątkę z aktualnymi badaniami.

28 medali ze Szwajcarii przywiózł Krakowski Klub Karate Tradycyjnego!

Puchar Świata Dzieci. Ponad 300 zawodników z 14  krajów. Groźne reprezentacje Izraela, Czech, Armenii, Słowenii, Litwy i świetnie przygotowani zawodnicy z polskich klubów. Wśród nich nasi – Krakowski Klub Karate Tradycyjnego. 29 małych wojowników. Atmosfera była naprawdę gorąca – cudowny, niemal letni dzień, rozgrzana sportowym emocjami hala i gorący doping zebranej publiczności. Starty rozpoczęły najmłodsze dzieci, wśród nich Weronika Zapała (5,5 lat) i Ewka Czechowska(7 lat), jedyne dziewczynki, walczący z chłopakami. Były świetne, ale tym razem mężczyźni byli górą…. Potem worek z medalami się rozwiązał i … staliśmy na podium 23 razy!  Złote medale w kata indywidualnym zdobyli: Karol Chłopicki, Martynka Świątek, Sebastian Romaniak, Bartosz Kozioł, Asia Łyżwińska i Dominika Kmiecik...

Wizyta w Japonii

Zakończył się tygodniowy pobyt kilkunastoosobowej  delegacji Polskiego Związku Karate Tradycyjnego w Tokio. Japonię odwiedził zarząd PZKT z prezesem Włodzimierzem Kwiecińskim i najlepsi zawodnicy, wśród nich sensei Rafał Wajda, prezes Krakowskiego Klubu Karate Tradycyjnego. Wyjazd w celu nawiązania współpracy z japońskimi szkołami karate i innymi sztukami Budo obfitował  w  spotkania i zwiedzanie obiektów ważnych dla japońskiej kultury i oczywiście ważnych dla karate. Wśród oficjalnych spotkań należy wymienić wizytę w japońskim parlamencie u  senatora Yoshikaki Haradą , który był wiceministrem zdrowia oraz edukacji. Rozmawiano o współpracy pomiędzy Polską a Japonią w zakresie popularyzowania programów zajęć ogólnorozwojowych z elementami sztuk walki. Istotne dla celów delegacji było z pewnością spotkanie z członkami komitetu organizacyjnego olimpiady Tokio 2020 - panami Yukihiko Nunomura  i Toru Kobayashi.


zapraszamy do galerii...
Powered by RapidGoal
design: holinej.com