Pora na Szkołę Podstawową im św. Wincentego Pallottiego

W fotograficznym cyklu - nasze treningi, pora na Szkołę Podstawową im św. Wincentego Pallottiego. Sensei Mateusz Bąk prowadzi tu treningi dla dzieci z klas 1-6, głównie pierwszoklasistów. Ćwiczą od stycznia, dwa razy w tygodniu. Zachęceni pokazem naszej kadry, która odwiedziła ich na początku roku przykładają się do pracy, dajmy im jeszcze trochę czasu, a na pewno pokażą, na co ich stać. Sądząc po minach - stać ich na wiele... sensei Mateusz twierdzi, że są tam niezłe egzemplarze;)

Seminarium z Avim Rokah Dojo-Stara Wies 2014

9-11 maja instruktorzy i zawodnicy Krakowskiego Klubu Karate Tradycyjnego uczestniczyli w międzynarodowym seminarium z senseiem Avi Rokah w Centrum Japońskich Sztuk walki Dojo Stara Wieś. Teraz będzie dla wtajemniczonych: doskonalili swoje techniki na bazie kata: tekki sandan i hangetsu oraz ich aplikacje, przenosząc je do kumite. W kumite sensei zwracał uwagę na poruszanie się, pracę całego  ciała oraz taiming reakcji. Nie było lekko - treningi odbywały się w dłuuuugich blokach: porannym i popołudniowym. Sporo ruchu.

Szkoła w Szarowie czyli wylęgarnia talentów!

Prezentujemy najmłodszych z szarowskiej szkoły, którzy trenują pod okiem senseia Mateusza Bąka. Grupa początkująca ma zajęcia dwa razy w tygodniu i całkiem nieźle sobie radzi.  A ma z kogo brać przykład! To tu zaczynały ćwiczyć Klaudia Mleko, Wikusia Zachariasz, Natalia Jach i Natalia Firlit. No i sensei Rafał i Mateusz też chodzili do tej szkoły dawno, dawno temu…Na pewno wśród tych małych karateków też są już przyszli zwycięzcy. Zobaczmy. O to galeria...

Zamawiamy klubowe bluzy

Istnieje możliwość zamówienia klubowej bluzy dresowej, biało-szaro-czerwonej, z logo KKKT – jak na zdjęciu. Koszt – 140 zł, tabelę z rozmiarami podajemy poniżej. Chętni mogą zobaczyć na żywo i przymierzyć dresy konkretnych wielkości – bo niektórzy zawodnicy już je mają. Jak nasze nowe reprezentacyjne stroje wyglądają – widać na zdjęciach z zawodów w Bytomiu, dostępnych już w galerii i na FB. Prosimy o zamówienia- wyłącznie mailem (rafalwajda@op.pl) - do 15 maja, będziemy zlecać uszycie kolejnej partii bluz.

 

Ajajaj dojo Kłaj!

Tą przeróbką kibicowskiego zawołania miłośników jednego z piłkarskich klubów zachęcamy do zobaczenia, jak trenują mali karatecy z Kłaja i okolic…. Kłaj to bardzo mocny ośrodek, można powiedzieć mistrzowski. Tu ćwiczą Klaudia i Krzysiek, nasi najbardziej obwieszeni medalami. Tu też jest silna reprezentacja młodszej kadry (Ania, Dominika, Kamil, Grzesiek, Arek, Bartek, Wikusia, Asia, Karolina, Sara, Małgosia,  Natalie, Michał)– ich zdjęcia też można zobaczyć w galerii... Ale – tym razem to nie nasze gwiazdy są bohaterami, a mniejsze gwiazdeczki – przedszkolaki i wczesna podstawówka.

Silesia Cup w Bytomiu

25 medali – w tym 12 złotych (rekord zawodów!!!!) , 5 srebrnych i 8 brązowych zdobyliśmy w Bytomiu na ostatnich treningowych zawodach przed Pucharem Polski Dzieci i Mistrzostwami Polski Juniorów i Seniorów. Dało nam to tytuł Najlepszego Klubu, ex  aequo z AKT Niepołomice, której gratulujemy wyniku.

Rafał Wajda i Klaudia Mleko uhonorowani przez Powiat Wielicki!

W środę 16 kwietnia na uroczystym posiedzeniu Rady Powiatu Wielickiego rozdano nagrody i wyróżnienia dla trenerów i sportowców mogących poszczycić się wybitnymi osiągnięciami w 2013 roku. Wśród sześciu nagrodzonych osób znaleźli się sensei Rafał Wajda i najlepsza zawodniczka Krakowskiego KKT Klaudia Mleko. Klaudia w zeszłym roku zdobyła Mistrzostwo Europy i Wicemistrzostwo świata w karate tradycyjnym. Sensei Rafał Wajda dzięki wynikom swoich podopiecznych, którzy zdobyli Puchar Europy Dzieci, Mistrzostwa Europy i Mistrzostwo Świata –został uchwałą Rady Powiatu - wyróżniony za osiągnięcia w działalności sportowej. Miło.

Powered by RapidGoal
design: holinej.com