Po złoto do Szwajcarii !!!

Robimy akcję crowdfundingową, czyli zbieramy pieniądze od tłumu;). 26 października czekają nas najważniejsze w roku zawody , Puchar Świata Dzieci w Karate Tradycyjnym w Genewie. Nasi zawodnicy, 28 osób muszą być tam w komplecie, bo nie może być inaczej. Wszyscy za jednego, jeden za wszystkich. Koszt wyjazdu jednej osoby to 1300 zł. Nie wszystkich stać na opłacenie całości, więc – prosimy o pomoc. Wyliczyliśmy, że brakuje nam 5 800 zł. Jeśli uda się nam zebrać więcej, deklarujemy dalszą pomoc, w opłacie za obóz zimowy.
Akcję prowadzimy na portalu Polakpotrafi, który pomaga finansować obywatelskie projekty...
www.polakpotrafi/karate-dzieci
Jeśli czytacie Państwo te słowa na naszej stronie , to znaczy, że jesteśmy już dobrymi znajomymi. Prosimy więc o pomoc. Oprócz wsparcia finansowego będziemy wdzięczni za rozesłanie tej informacji do swoich znajomych- prywatnych i służbowych. Na tym właśnie polega ta idea – na dotarciu do dużej ilości osób. To zapewni nam sukces.
Jeśli czytacie Państwo te słowa, to znaczy, że możecie tez wpłacić od razu na nasze konto, używając przycisku „WPŁAĆ" po prawej stronie poprzez Fundusz Rozwoju Klubu.
Bardzo dziękujemy.

Nasza najmłodsza kadra na zgrupowaniu Sportowy Talent!

Nasi najmłodsi zawodnicy w liczbie 27 ostatnie dni wakacji spędzają bardzo pracowicie. Nie jest to jeszcze siedzenie nad książkami, tylko ćwiczenia na sali treningowej, ale za to – po sześć, a nawet siedem godzin dziennie! Tak wygląda bowiem plan dnia na zgrupowaniu „Sportowy Talent” – gdzie młoda kadra z całej Polski przygotowuje się do Pucharu Świata Dzieci , który odbędzie się 26 października w Genewie. Najlepsi polscy szkoleniowcy przez cztery dni codziennie trenują, poprawiają błędy, obserwują, motywują, czasem ocierają łzy przyszłych członków narodowej, a czasem dyscyplinują w razie potrzeby. Jesteśmy oczywiście w Dojo – Stara Wieś, w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki...

ZAPISY !!!


Zapraszamy do nowych grup treningowych w nowych miejscach i do kontynuowania treningów w naszych stałych lokalizacjach.

Gasshuku 2014 i Międzynarodowy kurs ITKF –International Summer Camp

Zawodnicy i instruktorzy Krakowskiego KKT szkolą się Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo-Stara Wieś“. To coroczne, pięciodniowe spotkanie z najlepszymi w naszej dyscyplinie mistrzami, którzy dają nam siłę, motywację i wskazówki do pracy na kolejny sezon szkoleniowy i startowy. Przyjechał sensei Mahamoud Tabassi( 7 Dan ) z USA-członek Zarządu ITKF, wiceprzewodniczący Komitetu Technicznego Amerykańskiej Federacji Karate Tradycyjnego oraz Japończycy: sensei Masakazu Hashimoto ( 6 dan) Wadokai (Wado-ryu) i sensei JYUJI IZUMI 5 Dan Shito-ryu . Jest także Sensei Avi Rokah 7 dan i oczywiście Sensei Włodzimierz Kwieciński 7 Dan, Prezes PZKT.

Obóz Stara Wieś 2014 - Dzień 5

Dzień 5

Był rozruch, było śniadanie i był trening w grupach. Poza tym było gorąco. Po pierwsze upał, który przesiedzieliśmy w basenie, a po drugie- egzaminy! Sensei Rafał sprawdził surowo przygotowanie wszystkich przystępujących na kolejny stopień karate i - wszyscy zdali. Dwoje rodziców na biały pas! Gratulujemy i witamy w naszym doborowym gronie. Co do kąpieli w akwenie wodnym przy saunie- odbył się pokaz skoków w rożnym stylu, najczęściej jednak na "bombę" - czyli tak, żeby wygenerować jak najwięcej chlapania. Senseiom też nieźle szło, a doping był głośny. Potem trzeba się było wstępnie spakować, odszukać swoje rzeczy i uświadomić sobie, że to już niedługo koniec naszego tu pobytu.. Niektórzy przed kolacją poszli sobie pograć na boisku, ci bardziej zmęczeni oglądali film "Rysiek lwie Serce", a jeszcze inni moczyli się w jakuzzi.

Obóz Stara Wieś 2014 - Dzień 4

Dzień 4

Piękna pogoda sprawiła, że karatecy mieli dziś rozruch na dworze (ponieważ jesteśmy z Krakowa powinniśmy napisać na polu:). Rodzice w tym czasie rozciągali się w dojo. Po śniadaniu - oczywiście trening, a potem- bardzo miła uroczystość: podwójne urodziny. Karol i Nadia Tomaszek, bliźnięta skończyli 6 lat! Odśpiewaliśmy im 100 lat ( razem 200) - a oni poczęstowali nas pysznym tortem. Jeden był udekorowany figurami karateków, a drugi - gimnastyczkami. Nadia i jej starsza siostra Ala są utytułowanymi zawodniczkami w gimnastyce artystycznej. Potem ....

Obóz Stara Wieś 2014 - Dzień 3

Dzień 3

Wstaliśmy. O 7:30. Rozruch. Śniadanie. Trening. Do tego momentu wszystko było jak zawsze- ale potem! Potem poszliśmy do lasu na spacer (niektórzy zostali, żeby grać w piłkę). W lesie - kiedy przyszliśmy były jeżyny, brusznice, borówki i maliny. Kiedy wychodziliśmy było ich zdecydowanie mniej. Ale i tak wróciliśmy na obiad, bo tyle tu spalamy kalorii, że te 20 kilo jagódek nie załatwi sprawy....Od obiadu była już bardzo dobra pogoda . Zostały rozdane obozowe koszulki i poszliśmy na boisko na mecz: senseiowie wraz z rodzicami kontra dzieci! Przed kolacją odbył się krótki trening z podziałem na 3 grupy (rodzice poszli z senseiem Rafałem wyciskać siódme poty, osoby szykujące się do egzaminu ćwiczyły z senseiem Mateuszem, a pozostali z sensei Klaudią i senseiem Krzyśkiem. Po kolacji młodsi relaksowali się w jakuzzi, a o 20 zaczął się wieczorek sushi poprowadzony przez sensei Małgosię Zabrocką. Poznaliśmy...
Powered by RapidGoal
design: holinej.com