Pokaz karate w szkole im. św.Wincentego Pallottiego w Krakowie

W poniedziałek 13 stycznia kilkunastoosobowa grupa karateków z KKKT przygotowała dla uczniów klas 1-4 mistrzowski pokaz kata, enbu i samoobrony. Swoje umiejętności prezentowali między innymi aktualni mistrzowie Europy i zdobywcy Pucharu Europy Dzieci.

Występ był entuzjastycznie przyjęty, tym bardziej, że już od wtorku w szkole św.Pallottiego rozpoczynają się regularne treningi dla dzieci.

EGZAMINY na stopnie uczniowskie w Krakowie i Kłaju

KRAKÓW
data:18 stycznia 2014 o godzinie 15.30
miejsce: DOM HARCERZA – ul. Reymonta 18, tuż obok Parku Jordana i stadionu Wisły
zapisy u swoich instruktorów do 14 stycznia

KŁAJ
data: 25 stycznia 2014 o godzinie 8.30
miejsce: Sala do Karate (ośrodek zdrowia w Kłaju )
Zapisy u swoich instruktorów do 21 stycznia

Świąteczna gra w bowling zawodników Krakowskiego KKT

PINK bowling & club w Plazie w Krakowie podarował nam wspaniały prezent świąteczny! Zawodnicy Krakowskiego Karate Tradycyjnego wraz z rodzicami i trenerami w poniedziałkowe przedpołudnie spędzili pełne emocji i radości chwile grając w bowling (zwany popularnie, chociaż niesłusznie kręglami).

Sensei Rafał Wajda w doborowym towarzystwie dziesięciu najlepszych sportowców Małopolski !

W plebiscycie Asy Małopolski sensei Rafał Wajda zajął szóste miejsce, w pierwszej trójce znaleźli się Kamil Stoch, Justyna Kowalczyk i Agnieszka Radwańska. Rozdanie Asów odbyło się podczas uroczystej gali w hotelu Galaxy.

Odbierając wyróżnienie sensei powiedział, że bardzo dziękuje wszystkim, którzy na niego głosowali i dodał, że to był pracowity rok startów, zgrupowań i ostrych treningów nie tylko zresztą dla niego, ale także dla jego uczniów ćwiczących w Krakowskim Klubie Karate Tradycyjnego i że być może kiedyś właśnie któryś z nich znajdzie się w gronie najlepszych sportowców Małopolski.

XXXI Mistrzostwa Europy – Praga 2013- KKKT zawsze na podium!

7 i 8 grudnia odbyły się w stolicy Czech Mistrzostwa Europy ITKF – jedne z najważniejszych zawodów w roku. Startowali w nich zawodnicy z kilkudziesięciu krajów w swoich najmocniejszych narodowych składach. Nie było więc łatwo, ale dzięki systematycznej całorocznej pracy nasi karatecy kilkakrotnie stawali na najwyższym podium, tym samym w piękny sposób podsumowując cały miniony sezon.

Krakowska szopka w wykonaniu karateków z KKKT

Mali karatecy z KKKT połączyli miłość do karate z zamiłowaniem do starej krakowskiej tradycji szopkarstwa. Choć w regulaminie corocznego konkursu na najładniejszą szopkę jest powiedziane, że powinna ona nawiązywać do architektury Krakowa - chłopaki - Lolo i Leon Chłopiccy razem z Michałem Biesagą - odważnie poszli swoją drogą. I zrobili coś tak oryginalnego, że wzbudziła to zainteresowanie mediów - Kroniki Krakowskiej i TVN 24.

V Mistrzostwa świata w Karate Fudokan - medalowe sukcesy KKKT!

Znów okazało się, że ciężkie treningi przynoszą efekty. I znów cieszymy się, że  możemy liczyć na naszych utalentowanych juniorów Klaudię Mleko i Krzysztofa Buczka oraz ich trenera Rafała Wajdę. Federacja Karate Fudokan pierwszy raz od wielu lat zaprosiła na swoje mistrzostwa zawodników karate tradycyjnego, co nas bardzo ucieszyło i pojechaliśmy się sprawdzić w nowym gronie, na nowym terenie. 
Powered by RapidGoal
design: holinej.com