Piosenka klubowa

Prezentujemy naszą klubową piosenkę. Pierwsze zwrotki powstały już kilka lat temu. Krzysztof, jeden z uczestników obozu, ułożył kolejne. Piosenka towarzyszy nam przy różnych okazjach. Śpiewamy ją podczas spacerów, wypraw i biegania, a także przy wspólnej zabawie. Zawsze dodaje nam energii i motywuje do wysiłku.

Relacja z obozu - II Turnus Dzień 8 i 9

Dzień VIII

Kolejny słoneczny dzień rozpoczęliśmy porannym treningiem o godzinie 8.00. Każdy uczestnik obozu od samego rana krzewił ducha wysiłku, a w szczególności starsi.

Następnie, tuż po smacznym śniadaniu, udaliśmy się na wyczerpujący trening. Zostaliśmy podzieleni na grupy, w których ćwiczyliśmy do egzaminu na wyższy pas. Na rozluźnienie tradycyjnie oblegaliśmy basen oraz jezioro.

Relacja z obozu - II Turnus Dzień 5, 6 i 7

Dzień V, VI i VII

W trakcie dni wielkich upałów słońca nie brakuje już na pierwszym porannym treningu. Upał ogrzewa nasze twarze zwłaszcza wtedy gdy wybiegamy z lasu i mamy ostatnią prostą do ośrodka ...

Relacja z obozu - II Turnus Dzień 3 i 4

Dzień III
Poranny rozruch jak zwykle o 8, a następnie przepyszne śniadanko. O godzinie 10.00 odbył się nasz pierwszy trening, na którym starsza grupa ćwiczyła samoobronę pod czujnym okiem Senseia z Ukrainy.

Po treningu zregenerowaliśmy siły nad jeziorkiem i w basenie w promieniach gorącego słońca. W tym samym czasie grupka karateków
udała się na lekcje jazdy konnej. Tak spędziliśmy czas do obiadu, a po nim poobiednia siesta:)

Rozpoczęliśmy II turnus obozu w Starej Wsi - Relacja Dzień 1 i 2

Dzień I
Zaraz po wyjściu z autokarów 110-osobowa ekipa starszych karateków została powitana śpiewem przez karateków z pierwszego turnusu obozu. Zadziwieniem patrzyliśmy na młodsze koleżanki i kolegów, którzy mają wielki zapał do trenigów, a podczas ostatnich 11 dni obozu potwierdzili, że są naprawdę dzielnymi karatekami. 
 
Przed ich starszymi kolegami i koleżankami jest nie lada wyzwanie, aby dorównać zapałem maluchom!

Relacje z obozu w Starej Wsi - I turnus

Zapraszamy do przeczytania relacji dzień po dniu.

Kontakty do opiekunów - Obóz Stara Wieś

Podajemy kontakt do opiekunów, z którymi będzie się można kontaktować w czasie obozu w Starej Wsi:

Rafał Wajda 606 248 108

Powered by RapidGoal
design: holinej.com