Akcja fotografia – cd.

Fotografie z treningów dostają teraz mali karatecy ćwiczący w Szkole Podstawowej nr 2 na Czerwonym Prądniku. Mają karate od 3 lat w kilku grupach, głównie klasami i nie muszą nigdzie chodzić – to sensei przyjeżdża do nich. Dlatego ci Rodzice powinni się szczególnie ucieszyć ze zdjęć – bo niektórzy nie mieli zbyt wielu okazji, żeby zobaczyć w akcji swoich sportowców. W prądnickiej drużynie są już zawodnicy startujący w zawodach, a liczymy, że będzie ich więcej!

Sportowe Talenty na zgrupowaniu w Starej Wsi

Sportowe Talenty na zgrupowaniu w Starej Wsi. Od czwartku do niedzieli szlifowaliśmy formę na zgrupowaniu Sportowy Talent w Dojo – Stara Wieś. Wszyscy mieli 3 treningi dziennie, a brązowe pasy aż 4 – bo zaczynali dzień o 7 rano! Grupy prowadzili sensei Andrzej Maciejewski, sensei Justyna Marciniak i sensei Rafał Wajda. Wspólne zajęcia z kolegami i koleżankami z Warszawy, Lublina, Szczecina, Wrocławia, Łodzi i innych były świetnym doświadczeniem, bo można było się porównać do innych i zobaczyć, gdzie jesteśmy i dokąd zmierzamy. Było ponad 100 dzieci, a najmłodsza była nasz Ewka, która pracowała nad rzeźbą, zapewniając, że ma już całkiem niezłe bicepsy na ....nogach!

HEIAN FOTOGRAFIAN…

O magicznym wpływie obecności aparatu fotograficznego na sali przekonaliśmy się w ostatnich tygodniach robiąc zdjęcia wszystkim dzieciom podczas treningu. Magia polega na mocniejszych technikach i straszliwszych minach.


W najbliższych tygodniach będziemy prezentować grupy ćwiczące w Krakowskim KKT , żeby wszyscy ćwiczący mogli się na naszych stronach odnaleźć. Trochę nas jest, więc cała akcja pod hasłem heian fotografian potrwa jeszcze chwilę.

Pierwszy w sporcie, pierwszy w spocie!

Krzysiek Buczek – nasz okręt flagowy w kategorii młodzieżowców zadebiutował w spocie reklamowym    powiatu bocheńskiego. Dostał propozycję zagrania w materiale reklamującym pomaturalne szkoły. Żeby je wszystkie zaprezentować musiał się nieźle nabiegać. Przy okazji zaprezentował też swą niewątpliwą  sprawność fizyczną, urok osobisty – i na koniec karate!

Sportowy Talent edycja wiosenna 2014r.

Z przyjemnością informujemy, że nasi zawodnicy będą mieli okazje wziąć udział w zgrupowaniu "sportowy talent". Dwie edycje szkolenia odbędą się w Starej Wsi w kwietniu i w sierpniu. Sensei Rafał Wajda został trenerem najzdolniejszych polskich karateków,  oczywiście zabierze ze sobą silną reprezentacje  Krakowskiego KKT. W końcu talentów u nas nie brakuje....dodać jeszcze jakieś 99% ciężkiej pracy - i sukces murowany.

Fundusz Rozwoju Klubu

Wszyscy, którzy dołączyli do regularnie wpłacających na Fundusz Rozwoju Klubu, a jest nas już 34 osóby dostają w prezencie nasz pierwszy, unikalny klubowy kubek i list z podziękowaniem. Bo naprawdę - jest za co! Dzięki Waszym wpłatom możemy więcej zrobić. A chce się tak wiele! Dlatego zapraszamy wszystkich Rodziców trenujących dzieci i sympatyków naszego klubu wspierajcie Fundusz regularnymi darowiznami - i zobaczcie, jak miło jest pomagać. Wystarczy nacisnąć WPŁAĆ i trzymac się tej decyzji.

Medalowe oczko czyli 21 ( medali ) we Wrocławiu

Międzynarodowy Turniej dla Dzieci i Młodzieży w Karate Tradycyjnym  Wratislavia Cup 2014 (byli też Czesi i Litwini, Ukraińcy nie dojechali, z wiadomych względów) -  zgromadził w hali wrocławskiego AWF-u ponad 350 zawodników. Nasza ekipa liczyła 35 osób, więc można powiedzieć – dziesięciu na jednego! A my z bardzo wielu pojedynków wychodziliśmy zwycięsko. Do obiadu młodsi zdobyli 8 pucharów za 1 miejsce (Lolo Chłopicki, Antek Czechowski, Ania Godyń, Bartosz Kozioł, Dominika Kmiecik, Hubert Romaniak (2 złota!!!), Wikusia Zachariasz), 5 srebrnych medali (Bartek Chojnacki, Grzesiek Glica, Kamil Rak, Martynka Świątek)  i 5 brązowych (Leon Chłopicki, Ewa Czechowska, Asia Łyżwińska, Sebastian Romaniak, Arek Wilkosz). Po obiedzie starsi tez dzielnie walczyli – Klaudia Mleko zdobyła 2 złota!!! – w kata i w kumite w kategorii juniorów, Karolina Wyporek junior młodszy złoto w kumite, a Krzysiek Buczek brąz w kata w młodzieżowcach. Reasumując – oczko. 21 sztuk.

Powered by RapidGoal
design: holinej.com