Silesia Cup w Bytomiu

25 medali – w tym 12 złotych (rekord zawodów!!!!) , 5 srebrnych i 8 brązowych zdobyliśmy w Bytomiu na ostatnich treningowych zawodach przed Pucharem Polski Dzieci i Mistrzostwami Polski Juniorów i Seniorów. Dało nam to tytuł Najlepszego Klubu, ex  aequo z AKT Niepołomice, której gratulujemy wyniku.

Rafał Wajda i Klaudia Mleko uhonorowani przez Powiat Wielicki!

W środę 16 kwietnia na uroczystym posiedzeniu Rady Powiatu Wielickiego rozdano nagrody i wyróżnienia dla trenerów i sportowców mogących poszczycić się wybitnymi osiągnięciami w 2013 roku. Wśród sześciu nagrodzonych osób znaleźli się sensei Rafał Wajda i najlepsza zawodniczka Krakowskiego KKT Klaudia Mleko. Klaudia w zeszłym roku zdobyła Mistrzostwo Europy i Wicemistrzostwo świata w karate tradycyjnym. Sensei Rafał Wajda dzięki wynikom swoich podopiecznych, którzy zdobyli Puchar Europy Dzieci, Mistrzostwa Europy i Mistrzostwo Świata –został uchwałą Rady Powiatu - wyróżniony za osiągnięcia w działalności sportowej. Miło.

Akcja fotografia – cd.

Fotografie z treningów dostają teraz mali karatecy ćwiczący w Szkole Podstawowej nr 2 na Czerwonym Prądniku. Mają karate od 3 lat w kilku grupach, głównie klasami i nie muszą nigdzie chodzić – to sensei przyjeżdża do nich. Dlatego ci Rodzice powinni się szczególnie ucieszyć ze zdjęć – bo niektórzy nie mieli zbyt wielu okazji, żeby zobaczyć w akcji swoich sportowców. W prądnickiej drużynie są już zawodnicy startujący w zawodach, a liczymy, że będzie ich więcej!

Sportowe Talenty na zgrupowaniu w Starej Wsi

Sportowe Talenty na zgrupowaniu w Starej Wsi. Od czwartku do niedzieli szlifowaliśmy formę na zgrupowaniu Sportowy Talent w Dojo – Stara Wieś. Wszyscy mieli 3 treningi dziennie, a brązowe pasy aż 4 – bo zaczynali dzień o 7 rano! Grupy prowadzili sensei Andrzej Maciejewski, sensei Justyna Marciniak i sensei Rafał Wajda. Wspólne zajęcia z kolegami i koleżankami z Warszawy, Lublina, Szczecina, Wrocławia, Łodzi i innych były świetnym doświadczeniem, bo można było się porównać do innych i zobaczyć, gdzie jesteśmy i dokąd zmierzamy. Było ponad 100 dzieci, a najmłodsza była nasz Ewka, która pracowała nad rzeźbą, zapewniając, że ma już całkiem niezłe bicepsy na ....nogach!

HEIAN FOTOGRAFIAN…

O magicznym wpływie obecności aparatu fotograficznego na sali przekonaliśmy się w ostatnich tygodniach robiąc zdjęcia wszystkim dzieciom podczas treningu. Magia polega na mocniejszych technikach i straszliwszych minach.


W najbliższych tygodniach będziemy prezentować grupy ćwiczące w Krakowskim KKT , żeby wszyscy ćwiczący mogli się na naszych stronach odnaleźć. Trochę nas jest, więc cała akcja pod hasłem heian fotografian potrwa jeszcze chwilę.

Pierwszy w sporcie, pierwszy w spocie!

Krzysiek Buczek – nasz okręt flagowy w kategorii młodzieżowców zadebiutował w spocie reklamowym    powiatu bocheńskiego. Dostał propozycję zagrania w materiale reklamującym pomaturalne szkoły. Żeby je wszystkie zaprezentować musiał się nieźle nabiegać. Przy okazji zaprezentował też swą niewątpliwą  sprawność fizyczną, urok osobisty – i na koniec karate!

Sportowy Talent edycja wiosenna 2014r.

Z przyjemnością informujemy, że nasi zawodnicy będą mieli okazje wziąć udział w zgrupowaniu "sportowy talent". Dwie edycje szkolenia odbędą się w Starej Wsi w kwietniu i w sierpniu. Sensei Rafał Wajda został trenerem najzdolniejszych polskich karateków,  oczywiście zabierze ze sobą silną reprezentacje  Krakowskiego KKT. W końcu talentów u nas nie brakuje....dodać jeszcze jakieś 99% ciężkiej pracy - i sukces murowany.

Powered by RapidGoal
design: holinej.com