Odprawa przed Pucharem Europu Dzieci Anglia 2013

W niedzielę, 13 października zawodnicy Krakowskiego Klubu Karate Tradycyjnego spotkali się wieczorem w Kłaju na jednym z ostatnich treningów przed wyjazdem na Puchar Europy Dzieci do Anglii. Nie był to zwyczajny trening, bo trwał krótko, ale charakteryzował się większa niż zwykle surowością senseia Rafała. Podejrzewamy, że wpływ na jego dzisiejszą ostra krytykę naszych kata i enbu ma kilka czynników:

Zdobyliśmy Wrocław!

Tak to trzeba nazwać. Z VI Pucharu Mistrza gdzie startowało blisko 500 zawodników z całej Polski przywieźliśmy 22 medale: 8 złotych, 6 srebrnych i 8 brązowych! Ten rewelacyjny wynik dał nam tytuł Najlepszego Klubu i tym samym prezes Polskiego Związku Karate Tradycyjnego Włodzimierz Kwieciński uroczyście wręczył senseiowi Rafałowi Wajdzie przechodni Puchar Mistrza. Trzydziestu sześciu wspaniałych zawodników, Krakowskiego Klubu Karate Tradycyjnego, którzy pod opieką senseiów: Klaudii Mleko, Krzyśka Buczka, Mateusza Bąka i senseia Rafała (który był też sędzią zawodów) - dało z siebie wszystko, przykładając się do każdego startu. 

STOP zwolnieniom z WF-u

Polski Związek Karate Tradycyjnego oraz Krakowski Klub Karate Tradycyjnego przyłączyli się do akcji organizowanej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki „STOP zwolnieniom z WF-u”. Zachęcamy do odwiedzenia fanpage: https://www.facebook.com/stopzwolnieniom.

Zapisy w roku szkolnym 2013/2014 !

Krakowski Klub Karate Tradycyjnego (KKKT) zaprasza na treningi karate dla dzieci w roku szkolnym 2013/2014 !

Karate ćwiczyć mogą dzieci już w wieku 4 lat. Nasi instruktorzy posiadają licencje Polskiego Związku Karate Tradycyjnego oraz są wielokrotnymi medalistami Mistrzostw Polski, Europy i świata. Dzięki temu połączeniu możemy zagwarantować wysoką jakość prowadzonych zajęć. 

Dokładne lokalizacje oraz grafik zajęć znajdują się w zakładce TRENINGI.

Jeśli maja państwo jakieś pytania zapraszamy do zakładki KONTAKT.

Puchar Europy Dzieci dla chętnych zawodników

19 października 2013 roku w Anglii odbędzie się III Puchar Europy Dzieci w Karate Tradycyjnym.
Zgłoszenia chętnych karateków i osób towarzyszących (w miarę wolnych miejsc) będą przyjmowane do 30 sierpnia.

Koszt wyjazdu to 1200 zł.

Szczegółowe informacje i zapisy u senseia Rafała Wajdy, tel. 606 248 108 oraz senseia Pawła Janusza, tel. 501 616 789.

Gasshuku 2013

Po raz kolejny w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo – Stara Wieś” spotkali się mistrzowie karate tradycyjnego na corocznym Gasshuku. W szkoleniu prowadzonym przez znakomitych instruktorów: Senseia Roberta Fusaro 9 Dan (USA) i Senseia Aviego Rokah 7 Dan (USA) udział wzięło blisko 300 karateków z 17 krajów: Austrii, Brazylii, Czech, Izraela, Japonii, Kanady, Litwy, Rumunii, Rosji, Serbii, Turkmenistanu, Ukrainy, Urugwaju, Wenezueli, Wielkiej Brytanii, USA i Polski. Gośćmi specjalnymi Gasshuku byli Sensei Katsuya Ishiyama 9 Dan (Wenezuela), Soke prof. Ilija Jorga 10 Dan (Serbia) oraz Sensei Keibun Oura 7 Dan (Okinawa - Japonia).

Piosenka klubowa

Prezentujemy naszą klubową piosenkę. Pierwsze zwrotki powstały już kilka lat temu. Krzysztof, jeden z uczestników obozu, ułożył kolejne. Piosenka towarzyszy nam przy różnych okazjach. Śpiewamy ją podczas spacerów, wypraw i biegania, a także przy wspólnej zabawie. Zawsze dodaje nam energii i motywuje do wysiłku.
Powered by RapidGoal
design: holinej.com