Fundusz Rozwoju Klubu

Wszyscy, którzy dołączyli do regularnie wpłacających na Fundusz Rozwoju Klubu, a jest nas już 34 osóby dostają w prezencie nasz pierwszy, unikalny klubowy kubek i list z podziękowaniem. Bo naprawdę - jest za co! Dzięki Waszym wpłatom możemy więcej zrobić. A chce się tak wiele! Dlatego zapraszamy wszystkich Rodziców trenujących dzieci i sympatyków naszego klubu wspierajcie Fundusz regularnymi darowiznami - i zobaczcie, jak miło jest pomagać. Wystarczy nacisnąć WPŁAĆ i trzymac się tej decyzji.

Medalowe oczko czyli 21 ( medali ) we Wrocławiu

Międzynarodowy Turniej dla Dzieci i Młodzieży w Karate Tradycyjnym  Wratislavia Cup 2014 (byli też Czesi i Litwini, Ukraińcy nie dojechali, z wiadomych względów) -  zgromadził w hali wrocławskiego AWF-u ponad 350 zawodników. Nasza ekipa liczyła 35 osób, więc można powiedzieć – dziesięciu na jednego! A my z bardzo wielu pojedynków wychodziliśmy zwycięsko. Do obiadu młodsi zdobyli 8 pucharów za 1 miejsce (Lolo Chłopicki, Antek Czechowski, Ania Godyń, Bartosz Kozioł, Dominika Kmiecik, Hubert Romaniak (2 złota!!!), Wikusia Zachariasz), 5 srebrnych medali (Bartek Chojnacki, Grzesiek Glica, Kamil Rak, Martynka Świątek)  i 5 brązowych (Leon Chłopicki, Ewa Czechowska, Asia Łyżwińska, Sebastian Romaniak, Arek Wilkosz). Po obiedzie starsi tez dzielnie walczyli – Klaudia Mleko zdobyła 2 złota!!! – w kata i w kumite w kategorii juniorów, Karolina Wyporek junior młodszy złoto w kumite, a Krzysiek Buczek brąz w kata w młodzieżowcach. Reasumując – oczko. 21 sztuk.

Razem dla ANETY!

Turniej złotych medali i złotych serc! Charytatywne zawody w Plazie, z których dochód będzie przeznaczony dla ciężko chorej Anety Zatwarnickiej pokazały, jak dobrze mieć przyjaciół i jak karatecy potrafią sobie pomagać. Był to turniej, gdzie nie wyniki były najważniejsze- a udział i bycie razem....., AKT Niepołomice dziękujemy za zorganizowanie tak wspaniałej imprezy i danie możliwości pomocy Anecie. W pomoc bardzo zaangażowała się też Anna Lewandowska, która poprowadziła pokazowy FriendsTraining. Mamy nadzieje, że ta cała dobra energia, którą wysłaliśmy z Krakowa pomoże Anecie w walce z chorobą.

Zapisy na zawody - WRATISLAVIA CUP 2014

Cykl zawodów 2014 - rozpoczyna turniej Vratislavia Cup we Wrocławiu. Każdy z ćwiczących w Krakowskim KKT może z nami jechać, żeby się sprawdzić. Kadra startuje obowiązkowo! Pamiętajcie - zawody, to też rodzaj treningu i to takiego - najlepszego, bo na 150 procent.

Charytatywny turniej karate tradycyjnego "Dla Anety"

8 marca w Centrum Handlowym Plaza-Kraków odbędzie się Charytatywny Turniej Karate Tradycyjnego na rzecz Anety Zatwarnickiej – zawodniczki i instruktorki karate tradycyjnego – która w wyniku przebytej choroby straciła obie dłonie i nogi.

Pieniądze zebrane podczas turnieju zostaną przeznaczone na kosztowną rehabilitację i protezy, które ułatwią jej powrót do sprawności.

Obozowa piosenka edukacyjno - marszowa vol.1 i 2 Ochotnica Górna 2014

Piosenka pod roboczym tytułem : "Icz - to po japońsku raz" stała się prawdziwym hitem. Dzięki niej liczymy po japońsku do dziesięciu, nawet obudzeni o północy. Na Facebooku wyświetlono ją ponad 5000 razy. Nawet, jeśli były osoby, które decydowały się na dokładniejszą analizę linii melodycznej, czyli kilkukrotne słuchanie - to i tak spora popularność. Teraz zimowy przebój Krakowskiego KKT dostępny także na Youtubie, dla tych, którzy nie maja konta na fejsie.

   

Ochotnica Górna Dzień VI

Dzień VI

Dzisiaj można było pospać dłużej! Pobudka nastąpiła dopiero o godzinie 8:00, bo trzeba się było porządnie wyspać przed egzaminami. Po śniadaniu poszliśmy na górkę na ostanie zjazdy. Wtedy właśnie zdarzyła się niesamowita rzecz – w dzień św. Walentego opodal przejeżdżała zapewne Królowa Śniegu i zgubiła ogromne serce z lodu. Traf chciał, że znalazł je sensei Rafał, podniósł (dowód na zdjęciu) i po namyśle – całe szczęście - wrzucił do strumyka, zanim zdążyło przemrozić jego własne. Potem przejęci wróciliśmy na ostatni trening przed egzaminem. Przed obiadem grupa 12 twardzieli pobiegła w miejsce zwane Ciurusiówką, gdzie po rozgrzewce całe stado morsów weszło wesoło rozgarniając krę do rzeczki – Ochotniczanki. Po obiedzie EGZAMINY! A następnie - przygotowania do walentynek.

Powered by RapidGoal
design: holinej.com