Informacja nr 2

Szanowni Rodzice i wszyscy trenujący w naszym klubie!

Przeżywamy bardzo trudny czas i nikt nie wie, jak długo jeszcze to potrwa. To ciężki okres i dla Was i dla nas (nie mamy możliwości pracować).

Wiemy, że nas wspieracie i zawsze można na Was liczyć.

Dlatego ze wszystkimi trenerami podjęliśmy decyzję, że składki miesięczne w czasie epidemii będą dobrowolne – każdy z Państwa zdecyduje, ile może zapłacić. Wam też na pewno nie jest łatwo. Wierzymy, że razem przetrwamy. 

Dziękujemy życząc i wam i sobie zdrowia oraz szybkiego zobaczenia się na sali treningowej. 

Trenerzy KKKT 
Rafał Wajda, Mateusz Bąk, Krzysztof Buczek, Rafał Kamysz, Klaudia Wajda, Magdalena Mielnik, Damian Latos, Karolina Wyporek, Ewa Latos, Katarzyna Wierzbicka, Patryk Jarosz, Hubert Romaniak, Michał Kłosek
  

INFORMACJA nr 1

W związku z ostatnimi wydarzeniami, niezależnymi od nas i trudnymi dla wszystkich informujemy, że składka członkowska w naszym klubie za marzec pozostaje bez zmian. W maju rozpoczniemy cykl bezpłatnych treningów sobotnich ( w Dojo Kraków i Dojo Prądnik). W lipcu wszystkie treningi będą się odbywać bezpłatnie.

Będziemy Państwa informować o wszelkich zmianach, a tymczasem życzymy zdrowia i nie zapominajcie o aktywności fizycznej. 

W imieniu Zarządu KKKT
Rafał Wajda
  

Decyzją Rządu o zamknięciu szkół

W związku z decyzją Rządu o zamknięciu szkół z powodu epidemii koronawirusa informujemy, że od 12.03.2020 (czwartek), treningi w szkołach i przedszkolach zostają zawieszone do czasu ponownego otwarcia tych placówek. Zajęcia w Dojo Kraków i Dojo Prądnik odbywają się tylko do 13 marca ( piątek). O dalszych decyzjach będziemy Państwa informować.

 

Podziękowanie

V Ogólnopolski Puchar Krakowa - flagowa impreza naszego klubu odbył się bez przeszkód i według opinii, jakie już do nas dotarły zakończył się sukcesem. Cieszymy się, że zdążyliśmy zorganizować tak duże zawody przed ograniczeniami z powodu nadciągającej epidemii, która - wciąż mamy nadzieję nas nie pokona .
Do Krakowa zjechali zawodnicy z 60 klubów z całego kraju i - w tym roku także zza granicy: z Litwy, Czech i Ukrainy. Bardzo się cieszymy z rosnącej popularności! W sumie na ośmiu matach pod okiem 45 sędziów walczyło 900 zawodników.

Zapisy - Obozy 2020!

Zapisy na obozy letnie z KKKT 2020. Szczegóły w zakładce OBOZY.


Przypominamy również - zapisy tak jak jest podane w informacji o obozach odbywają się osobiście w DOJO KRAKÓW lub telefonicznie 727-712-000 w godzinach pracy recepcji (16.30 - 19.45).

Liczba miejsc ograniczona!!!

Spotkanie organizacyjne przed V Pucharem Krakowa

Szanowni Państwo,

Wszystkich chętnych do pomocy przy organizacji V Pucharu Krakowa zapraszam serdecznie na spotkanie, które odbędzie się 22.01.2020 (środa) o godz. 20.00 w DOJO Kraków.


Każda Pomoc jest dla nas bardzo ważna!
- pomoc materialna ( nagrody dla zawodników )

- pomoc organizacyjna

- pomoc finansowa

- transportowa

- przygotowanie hali do zawodów oraz sprzątanie po zawodach itd.,


Chętne osoby prosimy o kontakt:  mail: puchar2020@gmail.com Pani Magdalena Dudek


Pozdrawiam,

Rafał Wajda

Prezes KKKT

18 stycznia odbyło się spotkanie noworoczne KKKT

Tradycji stało się zadość. W ubiegłą sobotę jak co roku odbyło się nasze coroczne spotkanie. Wydarzenie to ma dla nas ogromne znaczenie, ponieważ oprócz podsumowania roku ubiegłego, możemy spotkać się razem z Wami i porozmawiać. Jak zwykle rozpoczęliśmy od zademonstrowania naszych umiejętności.

 

Powered by RapidGoal
design: holinej.com