V Mistrzostwa świata w Karate Fudokan - medalowe sukcesy KKKT!

Znów okazało się, że ciężkie treningi przynoszą efekty. I znów cieszymy się, że  możemy liczyć na naszych utalentowanych juniorów Klaudię Mleko i Krzysztofa Buczka oraz ich trenera Rafała Wajdę. Federacja Karate Fudokan pierwszy raz od wielu lat zaprosiła na swoje mistrzostwa zawodników karate tradycyjnego, co nas bardzo ucieszyło i pojechaliśmy się sprawdzić w nowym gronie, na nowym terenie. 

Skład reprezentacji na Mistrzostwa świata karate Fudokan i Mistrzostwa Europy ITKF

Znamy już skład reprezentacji Polski na najbliższe Mistrzostwa świata karate Fudokan i Mistrzostwa Europy ITKF! 
Krakowski Klub Karate Tradycyjnego oraz nasz kraj reprezentować będą:

- Klaudia Mleko
- Krzysztof Buczek 
- oraz trener naszego klubu Rafał Wajda 

Plebiscyt Asy Małopolski - głosujemy na senseia RAFAŁA !

 „10 Asów Małopolski” to plebiscyt wyłaniający najlepszych sportowców, organizowany co roku przez  „Dziennik Polski”. Wśród trzydziestu sześciu kandydatów po raz kolejny znalazł się karateka Rafał Wajda - aktualny srebrny medalista Pucharu Świata, Mistrz Polski w kata drużynowym i brązowy w kata indywidualnym, zdobywca drugiego miejsca w PLKT oraz trener i  założyciel Krakowskiego Klubu Karate Tradycyjnego.

Jak głosować?
1.
Wysyłając SMS o treści: AS.32 na numer 72355 ( koszt 2,46 z VAT)
2. Wysyłając wypełnione kupony wycięte z Dziennika Polskiego

Ostatnie zgrupowanie kadry narodowej w tym roku

Dzisiaj w Dojo-Stara Wieś rozpoczyna się ostatnie zgrupowanie kadry narodowej PZKT przed zbliżającymi się XXXI Mistrzostwami Europy w Karate Tradycyjnym, które odbędą się w Pradze w dniach 4-9 grudnia br. Podczas zgrupowania ogłoszony zostanie skład kadry na ME. Zgrupowanie zakończy się 24 listopada. Z naszego klubu na zgrupowaniu przebywają sensei Rafał, Klaudia i Krzysiek.

Puchar Europy Dzieci w Anglii - Relacja z ostatniego dnia w Anglii

Świętowaliśmy zwycięstwa w sobotni wieczór na dyskotece, którą zorganizowano dla nas w hotelu, a potem dłuuugo bawiliśmy się sami, bo sensei powiedział, że w TAKI dzień możemy iść później spać. W końcu mistrzostwa Europy są tylko raz w roku i nie zawsze jest tak, że każdy, absolutnie każdy z drużyny ma większy lub mniejszy  powód do radości.

Puchar Europy Dzieci w Anglii - Dzień startów i wyniki

Puchar Europy Dzieci 2013 zakończony. Powiedzieć, że przeszliśmy go  jak burza, to za mało. To była nawałnica z piorunami:) NIKT z naszej 14 osobowej ekipy nie wraca do Polski bez medalu, a rekordziści przywożą nawet cztery. Mamy 8 złotych, 6 srebrnych i 5 pięć brązowych.

Puchar Europy Dzieci w Anglii - Relacja dzień I, II i III

Podróż i Cambridge
W środę  o godzinie 12.00 reprezentanci naszego klubu stawili się punktualnie na zbiórkę pod AKT w Niepołomicach, gdzie rozpoczynała się ich długa podróż do Anglii. Cała polska reprezentacja młodych karateków  jechała łącznie w 3 autokarach, które zbierały zawodników z całego kraju, aby następnie spotkać się w Berlinie i dalszą część trasy jechać razem.

Powered by RapidGoal
design: holinej.com