STOP zwolnieniom z WF-u

Polski Związek Karate Tradycyjnego oraz Krakowski Klub Karate Tradycyjnego przyłączyli się do akcji organizowanej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki „STOP zwolnieniom z WF-u”. Zachęcamy do odwiedzenia fanpage: https://www.facebook.com/stopzwolnieniom.

Zapisy w roku szkolnym 2013/2014 !

Krakowski Klub Karate Tradycyjnego (KKKT) zaprasza na treningi karate dla dzieci w roku szkolnym 2013/2014 !

Karate ćwiczyć mogą dzieci już w wieku 4 lat. Nasi instruktorzy posiadają licencje Polskiego Związku Karate Tradycyjnego oraz są wielokrotnymi medalistami Mistrzostw Polski, Europy i świata. Dzięki temu połączeniu możemy zagwarantować wysoką jakość prowadzonych zajęć. 

Dokładne lokalizacje oraz grafik zajęć znajdują się w zakładce TRENINGI.

Jeśli maja państwo jakieś pytania zapraszamy do zakładki KONTAKT.

Puchar Europy Dzieci dla chętnych zawodników

19 października 2013 roku w Anglii odbędzie się III Puchar Europy Dzieci w Karate Tradycyjnym.
Zgłoszenia chętnych karateków i osób towarzyszących (w miarę wolnych miejsc) będą przyjmowane do 30 sierpnia.

Koszt wyjazdu to 1200 zł.

Szczegółowe informacje i zapisy u senseia Rafała Wajdy, tel. 606 248 108 oraz senseia Pawła Janusza, tel. 501 616 789.

Gasshuku 2013

Po raz kolejny w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo – Stara Wieś” spotkali się mistrzowie karate tradycyjnego na corocznym Gasshuku. W szkoleniu prowadzonym przez znakomitych instruktorów: Senseia Roberta Fusaro 9 Dan (USA) i Senseia Aviego Rokah 7 Dan (USA) udział wzięło blisko 300 karateków z 17 krajów: Austrii, Brazylii, Czech, Izraela, Japonii, Kanady, Litwy, Rumunii, Rosji, Serbii, Turkmenistanu, Ukrainy, Urugwaju, Wenezueli, Wielkiej Brytanii, USA i Polski. Gośćmi specjalnymi Gasshuku byli Sensei Katsuya Ishiyama 9 Dan (Wenezuela), Soke prof. Ilija Jorga 10 Dan (Serbia) oraz Sensei Keibun Oura 7 Dan (Okinawa - Japonia).

Piosenka klubowa

Prezentujemy naszą klubową piosenkę. Pierwsze zwrotki powstały już kilka lat temu. Krzysztof, jeden z uczestników obozu, ułożył kolejne. Piosenka towarzyszy nam przy różnych okazjach. Śpiewamy ją podczas spacerów, wypraw i biegania, a także przy wspólnej zabawie. Zawsze dodaje nam energii i motywuje do wysiłku.

Relacja z obozu - II Turnus Dzień 8 i 9

Dzień VIII

Kolejny słoneczny dzień rozpoczęliśmy porannym treningiem o godzinie 8.00. Każdy uczestnik obozu od samego rana krzewił ducha wysiłku, a w szczególności starsi.

Następnie, tuż po smacznym śniadaniu, udaliśmy się na wyczerpujący trening. Zostaliśmy podzieleni na grupy, w których ćwiczyliśmy do egzaminu na wyższy pas. Na rozluźnienie tradycyjnie oblegaliśmy basen oraz jezioro.

Relacja z obozu - II Turnus Dzień 5, 6 i 7

Dzień V, VI i VII

W trakcie dni wielkich upałów słońca nie brakuje już na pierwszym porannym treningu. Upał ogrzewa nasze twarze zwłaszcza wtedy gdy wybiegamy z lasu i mamy ostatnią prostą do ośrodka ...
Powered by RapidGoal
design: holinej.com