I Mistrzostwa Województwa Małopolskiego

Za nami I Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Karate Tradycyjnym. Dla młodszych był to jeden z ostatnich sprawdzianów przed Pucharem Polski Dzieci, który już w czerwcu we Wrocławiu, a dla starszych zawodników odbyły się eliminacje do Mistrzostw Polski. Zawody możemy uznać za bardzo udane ! Zdobyliśmy 83 medale! 33 złote, 25 srebrnych, 25 brązowych.

Szkolenie Kluczbork!!

Za nami bardzo pracowity weekend. Krakowscy karatecy trenowali na Seminarium Mistrzowskim w Kluczborku, podczas którego odbył się Finał Polskiej Ligii Karate Tradycyjnego w którym wystartowało 3 naszych zawodników. Wśród pań 8 miejsce przypadło Karolinie Wyporek, 3 miejsce wywalczyła Klaudia Mleko, która również otrzymała powołanie na czerwcowe Mistrzostwa Europy w Rumunii🇷🇴. Michał Kłosek zajął miejsce 6.Oprócz tego nasz klubowy kolega Michał Biesaga zdał egzamin na czarny pas. Serdecznie gratulujemy‼️


Wspiera NAS!
AVENHANSEN Szkolenia

Wywiad!

Zpraszamy do przeczytania wywiadu w Gazecie Wyborczej z senseiem Rafałem Wajdą!
 

Zapisy na zawody w Bytomiu!

W sobotę 25 maja w Bytomiu odbędzie się turniej Silesia Cup 2019, w którym od lat bierzemy udział. Zachęcamy wszystkich karateków z KKKT do udziału, zawody rozgrywane będą we wszystkich kategoriach wiekowych od dzieci 7 lat i mniej aż po seniorów .


Organizator: MUKS Ippon Bytom


Miejsce: „Na Skarpie", ul. Frycza-Modrzewskiego 5a, Bytom

Warsa i Sawa oraz PLKT

13 kwietnia w Warszawie odbył się VI Turniej o Puchar Warsa i Sawy. Wróciliśmy z 11 medalami : 3 złote , 3 srebrne i 5 brązowych. Równolegle rozgrywał się II Turniej Polskiej Ligii Karate, w którym wystartowały dwie nasze zawodniczki oraz zawodnik Michał Kłosek: Karolina Wyporek uplasowała się na miejscu piątym, a Klaudia Mleko na miejscu trzecim natomiast Michał Kłosek na miejscu szóstym . Serdecznie wszystkim gratulujemy oraz dziękujemy firmie Avenhansen za wsparcie naszych zawodników!

Wyniki Oleśnica 2019

Kolejny wielki sukces naszego klubu podczas 7 Pucharu karate tradycyjnego w Oleśnicy! Na macie walczyło 65 karateków z KKKT, z czego najmłodsi mieli 4 lata a najstarsi 18 Wieziemy worek medali, w sumie 45 razy stawaliśmy na podium !! ( 18 złotych, 13 srebrnych i 14 brązowych) , oraz otrzymalismy tytuł dla najlepszego klubu zawodów

Podsumowanie i Podziękowanie -IV Puchar Krakowa

Pobiliśmy rekord. Takich zawodów jeszcze nie było! Ponad 1200 uczestników, 50 klubów, cały sztab wolontariuszy, trybuny pełne kibiców, hojni sponsorzy i fantastyczna atmosfera sportowej rywalizacji. Rozpoczęliśmy punktualnie o 10 i na ośmiu matach niemal do 19 toczyły się zacięte pojedynki. Głównym sędzią zawodów był sensei Józef Rączka, prezes Małopolskiego Związku Karate Tradycyjnego. Dla wielu dzieci były to pierwsze poważne zawody! Wszyscy dostali pamiątkowe medale, więc każdy zawodnik wyszedł jako zwycięzca z pięknie odnowionej hali Hutnika. I o to chodziło! Zwycięzcy otrzymali puchary, dyplomy i wiele nagród. 
Powered by RapidGoal
design: holinej.com