Zapisy: MMM-strefa D

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate Tradycyjnym – strefa D
Dla osob z rocznika: 2006 i 2005 (12,13 lat) 
Podział na stopnie: 9-7 kyu, 6-4 kyu , 3-1 kyu
Konkurencje: kata i kumite
Opłata startowa: pokrywa klub
Data: 30.09.2018
Miejsce: Kraków, ul. Stanisława Skarbińskiego 5 - Liceum Ogólnokształcące nr VII 
Start: godzina 10:30
Organizator: Małopolski Związek Karate Tradycyjnego 
Kontakt – Rafał Wajda, Tel. 606-248-108
Termin nadsyłania zgłoszeń do dnia 21.09.2018 na adres e-mail: rafalwajda@op.pl

Komunikat MMM Kraków 2018

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików strefa D Kraków 2018komunikat

Powołania do Kadry Narodowej na MŚ Kanada 2018

Zawodnicy KKKT cały weekend przebywali w Dojo Stara Wieś na Zgrupowaniu Kadry Narodowej przygotowująć sie do zbliżających MŚ w Kanadzie. Na koniec intesywnego zgrupowania został ogłoszony skład Reprezentacji Polski, wśród której nie zabrakło zawodników z naszego klubu. 
Senior:
Rafał Wajda: kata indywidualne 
Klaudia Mleko: kumite indywidualne i kumite drużynowe 
Junior:
Arkadiusz Wilkosz: Fukugo i kumite indywidualne 
Kadet:
Joanna Łyżwińska: kata indywidualne, fukugo i kumite indywidualne
Kamil Rak: kata indywidualne 
Bartosz Kozioł: kata indywidualne, kumite indywidualne i fukugo
Leon Chłopicki: kumite indywidualne i fukugo

Nowe czarne pasy w KKKT!

Gratulacje-dla nowych czarnych pasów w naszym klubie. Joanna Łyżwińska, Kamil Rak, Bartosz Kozioł i Leon Chłopicki uzyskali stopień mistrzowski 1 dan podczas Summer Camp Gasshku w Dojo Stara Wieś , ,,teraz dopiero rozpoczyna się karate...''

OKINAWA-relacja!

Okinawa. Miejsce narodzin karate. Każdy karateka marzy, żeby choć raz w życiu się tam znaleźć. Potrenować. Powalczyć. I nam się udało! 28 lipca ekipa instruktorów KKKT w składzie: Rafał Wajda, Krzysztof Buczek, Magda Mielnik i Klaudia Mleko poleciała do Japonii. Wyjazd zorganizował PZKT. 20 osobowa grupa z Polski brała udział w licznych seminariów prowadzonych przez mistrzów okinawskiego karate, takich jak: Morio Higaonna sensei, Masannobu Sakugawa sensei czy Minoru Higa sensei. Oprócz szkoleń reprezentacja KKK miała okazję wystartować wraz z 1750 innymi zawodnikami z 50 krajów w I Międzynarodowym Turnieju Karate na Okinawie. Poziom zawodów był bardzo wysoki, trudno było wywalczyć pozycję gwarantującą wyjście z grupy. Pewien sukces był: Rafał Wajda zakwalifikował się do 32, a Magda Mielnik do 16. Niestety później odpadli w rundzie na chorągiewki z zawodnikami, którzy, jak się okazało w finałach, uplasowali się na podium.

Obóz Dojo Stara Wieś - II Turnus - relacja

Ohayō, Dojo Stara Wieś! Dawno nas tu nie było! Dojechaliśmy szybko i szczęśliwie, wypakowaliśmy walizki pobiegliśmy do naszych domków. Przed nami drugi turnus treningowy KKKT. Zaczeliśmy oczywiście odprawą, podczas której sensei opowiedział nam o czekających na nas przyjemnościach ale też o obowiązkach. 

Obóz Rodzinny w Dojo Stara Wieś z KKKT - relacja

Obóz rodzinny w Dojo Stara Wieś 2018 był fantastyczny. Złożyło się na to wiele czynników- takie, na które nie mieliśmy wpływu (rewelacyjna pogoda non stop) i takie, które można było przewidzieć (doborowe towarzystwo). Obóz trwał od piątku do czwartku, niektórzy żałowali, że tak krótko, bo gdy tylko organizmy przywykły do intensywnego wysiłku i minął ból mięśni - już trzeba się było pakować. Dysponujący żelazną kondycją żałowali, że zostawiają za sobą poranne biegi i parę godzin treningu dziennie pod okiem najlepszych trenerów.
Powered by RapidGoal
design: holinej.com