Bytom - Wyniki!!!

"Silesia Cup" już z nami. Był to nasz ostatni sprawdzian przed najważniejszymi zawodami jakimi są Puchar Polski Dzieci i Mistrzostwa Polski. Zdobyliśmy 53 medale i tytuł najlepszego klubu turnieju.

I Mistrzostwa Województwa Małopolskiego

Za nami I Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Karate Tradycyjnym. Dla młodszych był to jeden z ostatnich sprawdzianów przed Pucharem Polski Dzieci, który już w czerwcu we Wrocławiu, a dla starszych zawodników odbyły się eliminacje do Mistrzostw Polski. Zawody możemy uznać za bardzo udane ! Zdobyliśmy 83 medale! 33 złote, 25 srebrnych, 25 brązowych.

Szkolenie Kluczbork!!

Za nami bardzo pracowity weekend. Krakowscy karatecy trenowali na Seminarium Mistrzowskim w Kluczborku, podczas którego odbył się Finał Polskiej Ligii Karate Tradycyjnego w którym wystartowało 3 naszych zawodników. Wśród pań 8 miejsce przypadło Karolinie Wyporek, 3 miejsce wywalczyła Klaudia Mleko, która również otrzymała powołanie na czerwcowe Mistrzostwa Europy w Rumunii🇷🇴. Michał Kłosek zajął miejsce 6.Oprócz tego nasz klubowy kolega Michał Biesaga zdał egzamin na czarny pas. Serdecznie gratulujemy‼️


Wspiera NAS!
AVENHANSEN Szkolenia

Wywiad!

Zpraszamy do przeczytania wywiadu w Gazecie Wyborczej z senseiem Rafałem Wajdą!
 

Zapisy na zawody w Bytomiu!

W sobotę 25 maja w Bytomiu odbędzie się turniej Silesia Cup 2019, w którym od lat bierzemy udział. Zachęcamy wszystkich karateków z KKKT do udziału, zawody rozgrywane będą we wszystkich kategoriach wiekowych od dzieci 7 lat i mniej aż po seniorów .


Organizator: MUKS Ippon Bytom


Miejsce: „Na Skarpie", ul. Frycza-Modrzewskiego 5a, Bytom

Warsa i Sawa oraz PLKT

13 kwietnia w Warszawie odbył się VI Turniej o Puchar Warsa i Sawy. Wróciliśmy z 11 medalami : 3 złote , 3 srebrne i 5 brązowych. Równolegle rozgrywał się II Turniej Polskiej Ligii Karate, w którym wystartowały dwie nasze zawodniczki oraz zawodnik Michał Kłosek: Karolina Wyporek uplasowała się na miejscu piątym, a Klaudia Mleko na miejscu trzecim natomiast Michał Kłosek na miejscu szóstym . Serdecznie wszystkim gratulujemy oraz dziękujemy firmie Avenhansen za wsparcie naszych zawodników!

Wyniki Oleśnica 2019

Kolejny wielki sukces naszego klubu podczas 7 Pucharu karate tradycyjnego w Oleśnicy! Na macie walczyło 65 karateków z KKKT, z czego najmłodsi mieli 4 lata a najstarsi 18 Wieziemy worek medali, w sumie 45 razy stawaliśmy na podium !! ( 18 złotych, 13 srebrnych i 14 brązowych) , oraz otrzymalismy tytuł dla najlepszego klubu zawodów

Powered by RapidGoal
design: holinej.com