Wratislavia Cup 2019

Już jesteśmy po pierwszych zawodach w tym roku. I to dużych! Startowało ponad 600 zawodników z różnych stron Polski. Na dokładkę byli również goście z Ukrainy i Litwy! Zawody rozpoczął pokaż tańca japońskiego, przynosząc nam dotyk japońskiej kultury. A potem pozostało już tylko walczyć! Przywieźliśmy że sobą 35 medali, z czego 7 złotych, 14 srebrnych i 14 brązowych. Należy też dodać, że po raz kolejny rozegrano konkurencję MIĘDZY POKOLENIAMI, dla rodziców startujących dzieci - każdy miał więc szansę zmierzyć się ze stresem i nerwami. Podczas zawodów wystartowała I edycja PLKT , gdzie nasi zawodnicy zdobyli kolejne miejsca: Klaudia Mleko trzecie, Karolina Wyporek piątek i Michał Kłosek szóste. A przed nami kolejne wyzwania! Do zobaczenia na treningu! Oss!

Sportowiec Małopolski 2018!

Miło jest Nam poinformować ,że zawodnik Kamil Rak w kategorii ‘’sportowiec junior roku’’ zajął pierwsze miejsce w etapie powiatowym a czwarte w etapie wojewódzkim w plebiscycie Dziennika Polskiego i Gazety Krakowskiej. Impreza z udziałem około 400 osób z całego województwa po raz pierwszy odbyła się w Karcher Hali Cracovii Centrum Sportu Niepełnosprawnych.


Gratulujemy!!!

ZAPISY NA OBOZY LETNIE z KKKT 2019

UWAGA‼️ Od poniedziałku ruszają bardzo oczekiwane :) zapisy na obozy letnie z KKKT 2019. Szczegóły w zakładce OBOZY.


Przypominamy również - zapisy tak jak jest podane w informacji o obozach odbywają się osobiście w DOJO KRAKÓW lub telefonicznie 727-712-000 w godzinach pracy recepcji (16.00 - 19.30). oss. sensei Rafał Wajda :)

KKKT Najlepszym Klubem w Polsce

Podsumowanie dokonań sportowych i organizacyjnych PZKT w 2018 roku


Uroczyste podsumowanie aktywności Polskiego Związku Karate Tradycyjnego w 2018 roku odbyło się 16 lutego 2019 r. w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo- Stara Wieś". Uroczystość składała się z części oficjalnej, podczas której przypomniano osoby, kluby i wydarzenia, które wywarły największy wpływ na rozwój karate tradycyjnego w 2018 roku. Po raz pierwszy Polski Związek Karate Tradycyjnego uhonorował osoby, które całokształtem swojej pracy wywarły istotny wpływ na funkcjonowanie karate tradycyjnego w Polsce, przez 40 i więcej lat wykazywały aktywność, zaangażowanie i działalność na rzecz rozwoju karate na różnych płaszczyznach, jako zawodnicy, trenerzy, sędziowie i działacze.

Zawoja 2019 podsumowanie

Jak zima to w Zawoi! Na obóz do Krakowianki zabraliśmy w pierwszym tygodniu ferii  120 osób, a najmłodsi karatecy mieli po 5 lat! Gratulujemy im- kochani, byliście WIELCY:)! Pogodę mieliśmy wymarzoną , lekki mróz poradził sobie z wszystkimi wirusami i oddychaliśmy świetnym, górskim powietrzem. Poza oddychaniem, spaniem i pysznym jedzeniem oczywiście - były treningi.

Indywidualne licencje członkowskie PZKT na rok 2019

Przypominamy o konieczności posiadania indywidualnej licencji członkowskiej Polskiego Związku Karate Tradycyjnego na rok 2019. Obowiązuje ona WSZYSTKICH trenujących karate (zgodnie z zarządzeniem PZKT).


Wykupienie licencji jest warunkiem udziału w treningach w klubach macierzystych, przystąpienia do egzaminu na stopnie uczniowskie i mistrzowskie, rejestracji egzaminu w PZKT, udziału w zawodach itd.


Informujemy, że wpłat za licencję w wysokości 40 zł rocznie, dokonują ćwiczący w recepcji Dojo Kraków i Dojo Prądnik , lub na konto klubu. Koniecznie należy podać następujące dane: imię i nazwisko, data urodzenia. 

Karate Cup Chełmiec - II Mikołajkowy Turniej 2018

Ho! Ho! Ho! Albo lepiej... Oss! Oss! Oss! Karate Cup Chełmiec - II Mikołajkowy Turniej w gminie Chełmiec już za nami. Nie zabrakło zawodników z naszego Klubu, którzy chcieli stanąć twarzą w twarz z ulubionym Świętym. No, może nie bezpośrednio, ale by uczcić ten dzień. Rozegrano konkurencje w kata dla wszystkich, natomiast w kumite miały szansę sprawdzić się dzieci starsze z roczników 2005 i 2006. Przywieźliśmy 23 medale, 8 złotych,  8 srebrnych,  7 brązowych
Powered by RapidGoal
design: holinej.com