Relacja MMM - strefa D Kraków

Dziś w Krakowie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate Tradycyjnym – strefa D, dla roczników 2006 i 2005. Startowali karatecy  z pięciu województw: lubuskiego, dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego i małopolskiego. Były to dla nas bardzo ważne zawody, ponieważ po raz pierwszy, pilotażowo rozgrywana była konkurencja kumite dla tej kategorii wiekowej. Ważnym gościem był wizytator  Ministerstwa Sportu i Turystyki Lech Salamonowicz, który, jak nam powiedział, był pod wielkim wrażeniem organizacyjnym i sportowym imprezy. Obecnością zaszczycili  nas także Wiceprezes Polskiego Związku Karate Tradycyjnego sensei Andrzej Maciejewski, Wiceprezes ds. sportu Małopolskiego Związku Stowarzyszeń Kultury Fizycznej Piotr Ludwig oraz Prezes Małopolskiego Związku Karate Tradycyjnego sensei Józef Rączka. Swoja wiedza i doswiadczeniem wspierał nas Prezes Okregowego Zwiazku Karate woj Łódzkiego- sensei Mariusz Lewandowski". 


Były to niezwykłe zawody, zarówno dla startujących jak i coachów. Nowe konkurencje to nowe doświadczenia i nowe wyzwania!


Organizatorem imprezy był Małopolski Związek Karate Tradycyjnego i Krakowski KKT.

Zapisy na zawody- XI Puchar Mistrza Wrocław 2018

Zachęcamy karateków  trenujących w naszym klubie do wzięcia udziału w tych zawodach. Jechać mogą wszyscy!


Data: 13 października (sobota) 2018


Miejsce: Hala Sportowa Uniwersytetu Przyrodniczego, ul. Chełmońskiego 43, 


Konkurencje: (podział na chłopców i dziewczynki)

Zapisy: MMM-strefa D

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate Tradycyjnym – strefa D
Dla osob z rocznika: 2006 i 2005 (12,13 lat) 
Podział na stopnie: 9-7 kyu, 6-4 kyu , 3-1 kyu
Konkurencje: kata i kumite
Opłata startowa: pokrywa klub
Data: 30.09.2018
Miejsce: Kraków, ul. Stanisława Skarbińskiego 5 - Liceum Ogólnokształcące nr VII 
Start: godzina 10:30
Organizator: Małopolski Związek Karate Tradycyjnego 
Kontakt – Rafał Wajda, Tel. 606-248-108
Termin nadsyłania zgłoszeń do dnia 21.09.2018 na adres e-mail: rafalwajda@op.pl

Komunikat MMM Kraków 2018

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików strefa D Kraków 2018komunikat

Powołania do Kadry Narodowej na MŚ Kanada 2018

Zawodnicy KKKT cały weekend przebywali w Dojo Stara Wieś na Zgrupowaniu Kadry Narodowej przygotowująć sie do zbliżających MŚ w Kanadzie. Na koniec intesywnego zgrupowania został ogłoszony skład Reprezentacji Polski, wśród której nie zabrakło zawodników z naszego klubu. 
Senior:
Rafał Wajda: kata indywidualne 
Klaudia Mleko: kumite indywidualne i kumite drużynowe 
Junior:
Arkadiusz Wilkosz: Fukugo i kumite indywidualne 
Kadet:
Joanna Łyżwińska: kata indywidualne, fukugo i kumite indywidualne
Kamil Rak: kata indywidualne 
Bartosz Kozioł: kata indywidualne, kumite indywidualne i fukugo
Leon Chłopicki: kumite indywidualne i fukugo

Nowe czarne pasy w KKKT!

Gratulacje-dla nowych czarnych pasów w naszym klubie. Joanna Łyżwińska, Kamil Rak, Bartosz Kozioł i Leon Chłopicki uzyskali stopień mistrzowski 1 dan podczas Summer Camp Gasshku w Dojo Stara Wieś , ,,teraz dopiero rozpoczyna się karate...''

OKINAWA-relacja!

Okinawa. Miejsce narodzin karate. Każdy karateka marzy, żeby choć raz w życiu się tam znaleźć. Potrenować. Powalczyć. I nam się udało! 28 lipca ekipa instruktorów KKKT w składzie: Rafał Wajda, Krzysztof Buczek, Magda Mielnik i Klaudia Mleko poleciała do Japonii. Wyjazd zorganizował PZKT. 20 osobowa grupa z Polski brała udział w licznych seminariów prowadzonych przez mistrzów okinawskiego karate, takich jak: Morio Higaonna sensei, Masannobu Sakugawa sensei czy Minoru Higa sensei. Oprócz szkoleń reprezentacja KKK miała okazję wystartować wraz z 1750 innymi zawodnikami z 50 krajów w I Międzynarodowym Turnieju Karate na Okinawie. Poziom zawodów był bardzo wysoki, trudno było wywalczyć pozycję gwarantującą wyjście z grupy. Pewien sukces był: Rafał Wajda zakwalifikował się do 32, a Magda Mielnik do 16. Niestety później odpadli w rundzie na chorągiewki z zawodnikami, którzy, jak się okazało w finałach, uplasowali się na podium.
Powered by RapidGoal
design: holinej.com