Zapisy na zawody w Bytomiu!

W sobotę 25 maja w Bytomiu odbędzie się turniej Silesia Cup 2019, w którym od lat bierzemy udział. Zachęcamy wszystkich karateków z KKKT do udziału, zawody rozgrywane będą we wszystkich kategoriach wiekowych od dzieci 7 lat i mniej aż po seniorów .


Organizator: MUKS Ippon Bytom


Miejsce: „Na Skarpie", ul. Frycza-Modrzewskiego 5a, Bytom

Warsa i Sawa oraz PLKT

13 kwietnia w Warszawie odbył się VI Turniej o Puchar Warsa i Sawy. Wróciliśmy z 11 medalami : 3 złote , 3 srebrne i 5 brązowych. Równolegle rozgrywał się II Turniej Polskiej Ligii Karate, w którym wystartowały dwie nasze zawodniczki oraz zawodnik Michał Kłosek: Karolina Wyporek uplasowała się na miejscu piątym, a Klaudia Mleko na miejscu trzecim natomiast Michał Kłosek na miejscu szóstym . Serdecznie wszystkim gratulujemy oraz dziękujemy firmie Avenhansen za wsparcie naszych zawodników!

Wyniki Oleśnica 2019

Kolejny wielki sukces naszego klubu podczas 7 Pucharu karate tradycyjnego w Oleśnicy! Na macie walczyło 65 karateków z KKKT, z czego najmłodsi mieli 4 lata a najstarsi 18 Wieziemy worek medali, w sumie 45 razy stawaliśmy na podium !! ( 18 złotych, 13 srebrnych i 14 brązowych) , oraz otrzymalismy tytuł dla najlepszego klubu zawodów

Podsumowanie i Podziękowanie -IV Puchar Krakowa

Pobiliśmy rekord. Takich zawodów jeszcze nie było! Ponad 1200 uczestników, 50 klubów, cały sztab wolontariuszy, trybuny pełne kibiców, hojni sponsorzy i fantastyczna atmosfera sportowej rywalizacji. Rozpoczęliśmy punktualnie o 10 i na ośmiu matach niemal do 19 toczyły się zacięte pojedynki. Głównym sędzią zawodów był sensei Józef Rączka, prezes Małopolskiego Związku Karate Tradycyjnego. Dla wielu dzieci były to pierwsze poważne zawody! Wszyscy dostali pamiątkowe medale, więc każdy zawodnik wyszedł jako zwycięzca z pięknie odnowionej hali Hutnika. I o to chodziło! Zwycięzcy otrzymali puchary, dyplomy i wiele nagród. 

Zapisy na VII Turniej Karate Tradycyjnego w Oleśnicy

Serdecznie zapraszamy na Turniej Karate Tradycyjnego, który odbędzie się w Oleśnicy.


Organizator: Klub Sportowy Hikari Oleśnica

Miejsce: Hala Sportowa OKR ATOL, ul. J. Kochanowskiego 2, 56-400 Oleśnica

Termin: 06.04.2019 


Osoba chcąca wystartować w turnieju musi posiadać min 8 kyu ( żółty pas)


Dzieci startują tylko w kata

Junior młodszy i junior – kata i kumite

Seniorzy (gr. rekreacyjna) – kata i kumite

Wratislavia Cup 2019

Już jesteśmy po pierwszych zawodach w tym roku. I to dużych! Startowało ponad 600 zawodników z różnych stron Polski. Na dokładkę byli również goście z Ukrainy i Litwy! Zawody rozpoczął pokaż tańca japońskiego, przynosząc nam dotyk japońskiej kultury. A potem pozostało już tylko walczyć! Przywieźliśmy że sobą 35 medali, z czego 7 złotych, 14 srebrnych i 14 brązowych. Należy też dodać, że po raz kolejny rozegrano konkurencję MIĘDZY POKOLENIAMI, dla rodziców startujących dzieci - każdy miał więc szansę zmierzyć się ze stresem i nerwami. Podczas zawodów wystartowała I edycja PLKT , gdzie nasi zawodnicy zdobyli kolejne miejsca: Klaudia Mleko trzecie, Karolina Wyporek piątek i Michał Kłosek szóste. A przed nami kolejne wyzwania! Do zobaczenia na treningu! Oss!

Sportowiec Małopolski 2018!

Miło jest Nam poinformować ,że zawodnik Kamil Rak w kategorii ‘’sportowiec junior roku’’ zajął pierwsze miejsce w etapie powiatowym a czwarte w etapie wojewódzkim w plebiscycie Dziennika Polskiego i Gazety Krakowskiej. Impreza z udziałem około 400 osób z całego województwa po raz pierwszy odbyła się w Karcher Hali Cracovii Centrum Sportu Niepełnosprawnych.


Gratulujemy!!!

Powered by RapidGoal
design: holinej.com