ZAPISY NA OBOZY LETNIE z KKKT 2019

UWAGA‼️ Od poniedziałku ruszają bardzo oczekiwane :) zapisy na obozy letnie z KKKT 2019. Szczegóły w zakładce OBOZY.


Przypominamy również - zapisy tak jak jest podane w informacji o obozach odbywają się osobiście w DOJO KRAKÓW lub telefonicznie 727-712-000 w godzinach pracy recepcji (16.00 - 19.30). oss. sensei Rafał Wajda :)

KKKT Najlepszym Klubem w Polsce

Podsumowanie dokonań sportowych i organizacyjnych PZKT w 2018 roku


Uroczyste podsumowanie aktywności Polskiego Związku Karate Tradycyjnego w 2018 roku odbyło się 16 lutego 2019 r. w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo- Stara Wieś". Uroczystość składała się z części oficjalnej, podczas której przypomniano osoby, kluby i wydarzenia, które wywarły największy wpływ na rozwój karate tradycyjnego w 2018 roku. Po raz pierwszy Polski Związek Karate Tradycyjnego uhonorował osoby, które całokształtem swojej pracy wywarły istotny wpływ na funkcjonowanie karate tradycyjnego w Polsce, przez 40 i więcej lat wykazywały aktywność, zaangażowanie i działalność na rzecz rozwoju karate na różnych płaszczyznach, jako zawodnicy, trenerzy, sędziowie i działacze.

Zawoja 2019 podsumowanie

Jak zima to w Zawoi! Na obóz do Krakowianki zabraliśmy w pierwszym tygodniu ferii  120 osób, a najmłodsi karatecy mieli po 5 lat! Gratulujemy im- kochani, byliście WIELCY:)! Pogodę mieliśmy wymarzoną , lekki mróz poradził sobie z wszystkimi wirusami i oddychaliśmy świetnym, górskim powietrzem. Poza oddychaniem, spaniem i pysznym jedzeniem oczywiście - były treningi.

Indywidualne licencje członkowskie PZKT na rok 2019

Przypominamy o konieczności posiadania indywidualnej licencji członkowskiej Polskiego Związku Karate Tradycyjnego na rok 2019. Obowiązuje ona WSZYSTKICH trenujących karate (zgodnie z zarządzeniem PZKT).


Wykupienie licencji jest warunkiem udziału w treningach w klubach macierzystych, przystąpienia do egzaminu na stopnie uczniowskie i mistrzowskie, rejestracji egzaminu w PZKT, udziału w zawodach itd.


Informujemy, że wpłat za licencję w wysokości 40 zł rocznie, dokonują ćwiczący w recepcji Dojo Kraków i Dojo Prądnik , lub na konto klubu. Koniecznie należy podać następujące dane: imię i nazwisko, data urodzenia. 

Karate Cup Chełmiec - II Mikołajkowy Turniej 2018

Ho! Ho! Ho! Albo lepiej... Oss! Oss! Oss! Karate Cup Chełmiec - II Mikołajkowy Turniej w gminie Chełmiec już za nami. Nie zabrakło zawodników z naszego Klubu, którzy chcieli stanąć twarzą w twarz z ulubionym Świętym. No, może nie bezpośrednio, ale by uczcić ten dzień. Rozegrano konkurencje w kata dla wszystkich, natomiast w kumite miały szansę sprawdzić się dzieci starsze z roczników 2005 i 2006. Przywieźliśmy 23 medale, 8 złotych,  8 srebrnych,  7 brązowych

Mistrzostwa Europy w Karate Fudokan , 5-10 grudnia w Słowenii

Mistrzostwa Europy w Karate Fudokan , 5-10 grudnia w Słowenii . Podczas tych zawodów nasi zawodnicy wywalczyli 15 medali.  Zawody odbyły się na bardzo wysokim poziomie sportowym, tym bardziej cieszymy się z sukcesu młodszych i starszych zawodników.  ‘’Cieszę się , że nasi zawodnicy mogli wystartować w tych zawodach, była to bardzo dobra lekcja przed kolejnym sezonem startowym. Wiemy nad czym trzeba pracować , co poprawiać.  Nieraz przegrana z dobrym przeciwnikiem daje nam dużo więcej niż wygrywanie ze słabszymi’’-podsumował sensei Rafał Wajda

1 World Budo Karate Children's Cup 2018

W dniach 23-24 listopada w Wilnie odbył się 1 World Budo Karate Children's Cup 2018, w którym wystartowały 3 zawodniczki z KKKT. Dziewczyny w składzie Antonina Majewska, Julia Cieśla, Nadia Lis wywalczyły w sumie 5 medali. Gratulujemy!


Wyniki

Kata drużynowe 1 miejsce

- Lis Nadia, Cieśla Julia, Majewska Antonina

Kata Indywidualne 2 Miejsce :

-Lis Nadia ( 7 kyu)  dziewczynki 2011 i młodsi

-Cieśla Julia ( 7 kyu dziewczynki) 2009 i 2010

Kata Indywidualne 3 miejsce :

-Majewska Antonina 7 (kyu) dziewczynki 2009 i 2010

Kumite 3 miejsce:

Nadia Lis  ( 7 kyu)  dziewczynki 2011 i młodsi

Powered by RapidGoal
design: holinej.com