Ubezpieczenie Sportowe -obowiązkowe !!

Przypominamy o konieczności posiadania ubezpieczenia sportowego obowiązującego wszystkich trenujących w naszym klubie. Można skorzystać z naszej oferty - grupowej polisy PZU. To całodobowa polisa, która działa na terenie Polski i całego świata, a obejmuje nie tylko treningi, ale również zawody i – co bardzo ważne - obozy. (Ubezpieczenia NNW zawierane w szkołach nie obejmują treningów w klubach, zawodów, obozów sportowych i w ogóle żadnych sportów uprawianych w sposób zorganizowany poza szkołą.)

Ubezpieczenie oferujemy w dwóch wariantach:
I - obejmuje tylko treningi, zawody i obozy - 20 zł
II - obejmuje treningi, zawody, obozy, dom i szkołę - 40 zł i w tym przypadku rodzice nie muszą już kupować ubezpieczenia w szkołach!


Powyższą kwotę wpłacamy na konto klubu lub w recepcji DOJO KRAKÓW – koniecznie wpisując w tytule: imię, nazwisko ubezpieczenie 2018/2019!

Szczegółowe informacje www.pzu.pl/dla-ciebie-i-rodziny/zycie-i-zdrowie/ochrona-dla-ciebie-i-twoich-bliskich/ubezpieczenie-nnw-dla-sportowcow
Dariusz Romaniak - tel. 509531350

Obozy Zimowe 2019- ZAPISY !

Zapraszamy do spędzenia z nami ferii zimowych , szczegółowe infornacje znajdują sie w zakładce OBOZY
 
 

KANADA- wyniki naszych zawodników!

33 medale!!! Na gorąco przedstawiamy wyniki naszych zawodników z Kanady: W Mistrzostwach Świata wywalczyliśmy w sumie 12 medali a w Pucharze Świata Dzieci 21 medali.

Wyniki - Puchar Mistrza 2018

We Wrocławiu odbył się XI Puchar Mistrza, jedne z ważniejszych zawodów, w których bierzemy udział w naszym rocznym cyklu szkoleniowym. Udało się wywalczyć 33 medale- nie brakowało emocji, nerwów i uśmiechow szczęścia. Dla części zawodników był to ostatni sprawdzian przed wylotem na Puchar Świata w Karate Tradycyjnym, do St. Johns w Kanadzie🇨🇦. Miłym akcentem i zarazem niespodzianką było oficjalne wręczenie nominacji na te ważne zawody. Naładowani pozytywną energią pojedziemy zwyciężać za Wielką Wodą‼️

Relacja MMM - strefa D Kraków

Dziś w Krakowie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate Tradycyjnym – strefa D, dla roczników 2006 i 2005. Startowali karatecy  z pięciu województw: lubuskiego, dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego i małopolskiego. Były to dla nas bardzo ważne zawody, ponieważ po raz pierwszy, pilotażowo rozgrywana była konkurencja kumite dla tej kategorii wiekowej. Ważnym gościem był wizytator  Ministerstwa Sportu i Turystyki Lech Salamonowicz, który, jak nam powiedział, był pod wielkim wrażeniem organizacyjnym i sportowym imprezy. Obecnością zaszczycili  nas także Wiceprezes Polskiego Związku Karate Tradycyjnego sensei Andrzej Maciejewski, Wiceprezes ds. sportu Małopolskiego Związku Stowarzyszeń Kultury Fizycznej Piotr Ludwig oraz Prezes Małopolskiego Związku Karate Tradycyjnego sensei Józef Rączka. Swoja wiedza i doswiadczeniem wspierał nas Prezes Okregowego Zwiazku Karate woj Łódzkiego- sensei Mariusz Lewandowski". 


Były to niezwykłe zawody, zarówno dla startujących jak i coachów. Nowe konkurencje to nowe doświadczenia i nowe wyzwania!


Organizatorem imprezy był Małopolski Związek Karate Tradycyjnego i Krakowski KKT.

Zapisy na zawody- XI Puchar Mistrza Wrocław 2018

Zachęcamy karateków  trenujących w naszym klubie do wzięcia udziału w tych zawodach. Jechać mogą wszyscy!


Data: 13 października (sobota) 2018


Miejsce: Hala Sportowa Uniwersytetu Przyrodniczego, ul. Chełmońskiego 43, 


Konkurencje: (podział na chłopców i dziewczynki)

Zapisy: MMM-strefa D

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate Tradycyjnym – strefa D
Dla osob z rocznika: 2006 i 2005 (12,13 lat) 
Podział na stopnie: 9-7 kyu, 6-4 kyu , 3-1 kyu
Konkurencje: kata i kumite
Opłata startowa: pokrywa klub
Data: 30.09.2018
Miejsce: Kraków, ul. Stanisława Skarbińskiego 5 - Liceum Ogólnokształcące nr VII 
Start: godzina 10:30
Organizator: Małopolski Związek Karate Tradycyjnego 
Kontakt – Rafał Wajda, Tel. 606-248-108
Termin nadsyłania zgłoszeń do dnia 21.09.2018 na adres e-mail: rafalwajda@op.pl
Powered by RapidGoal
design: holinej.com