Mistrzostwa Polski Opole 2018

Podczas XXIX mistrzostw Polski seniorów, młodzieżowców, juniorów i juniorów młodszych, które odbyły się w Opolu, ekipa Krakowskiego Klubu Karate Tradycyjnego zdobyła 19 medali medali, w tym 7 złotych, 7 srebrnych i 5 brązowych. Na sukces KKKT złożyło się 5 krążków (2-1-2) w rywalizacji seniorów i młodzieżowców oraz 14 (5-6-3) w zmaganiach juniorów i juniorów młodszych.


Mistrzowie Polski
Rafał Wajda kata indywidualne senior

Klaudia Mleko kumite indywidualne senior

Joanna Łyżwińska kata indywidualne junior młodszy

Joanna Łyżwińska, Natalia Firlit i Dominika Kmiecik kata drużynowe junior i junior młodszy

Joanna Łyżwińska, Kamil Rak enbu junior młodszy

Kamil Rak, Michał Biesaga enbu junior młodszy

Arek Wilkosz, Bartosz Kozioł, Leon Chłopicki, Michał Biesaga kumite drużynowe junior i junior młodszy

Piknik Klubowy KKKT w Krzyworzece 2018

Wybraliśmy najpiękniejszy, jak dotychczas dzień w roku. Świeciło słońce, było naprawdę cieplutko, ratował nas cień drzew i basen. Trudno zliczyć ile rodzin przyjechało do Krzyworzeki, pewnie koło trzystu osób! Dzięki Ani Czechowskiej, która koordynowała piknikowe menu niczego nie zabrakło. Wspaniale mięsa na grill, sałatki, domowe ciasta i chleby, karateckie mamy przywiozły swoje popisowe wyroby. Mimo upału energia nas rozpierała - graliśmy w masę gier plenerowych. Na boisku do piłki nożnej cały czas toczyły się mecze i konkursy karnych. Był też turniej siatkówki.

 

foto Bartosz Siedlik

foto Adam Latos

Klaudia Mleko wygrywa Puchar Europy!

W Pucharze Europy w Tradycyjnym Karate-Do ORLEN 2018 zwyciężyli Klaudia Mleko z Krakowskiego KKT oraz Michał Sowa z MUKS Bytom. 

„Do Pucharu Europy przygotowywałam się od początku roku. Duże znaczenie miały tutaj starty w turniejach Polskiej Ligi Karate Tradycyjnego, ponieważ pokazywały, co należy jeszcze poprawić, a poza tym cały czas trzeba było być w formie. Do startu przygotowywałam się w Krakowskim Klubie Karate Tradycyjnego i przy tej okazji chciałabym bardzo podziękować mojemu trenerowi Rafałowi Wajdzie, moim klubowym partnerom treningowym i wszystkim, którzy przyczynili się to tej wygranej” – powiedziała Klaudia Mleko z Krakowskiego KKT. 

info PZKT

Puchar Polski Dzieci- Gdańsk 2018

Dzień Dziecka dla młodych karateków był bardzo pracowity i to dzieci zrobiły cudowne prezenty swoim najbliższym. W najważniejszych zawodach sezonu- Pucharze Polski kadra KKKT zdobyła najwięcej w kraju złotych medali- aż 18. Ponadto - 3 srebrne i 12 brązowych. Zmagania na 8 matach trwały od 10 do 19.30, karatecka kondycja przydała się wszystkim. Startowało blisko 1000 dzieci z ponad 60 klubów, ostra konkurencja, bardzo wysoki poziom. Były chwile wielkiej radości, były małe smutki i wspaniale uczucie klubowego przeżywania wszystkich startów.

Egzaminy na stopnie uczniowskie !

Prosimy o zapoznanie się z warunkami przystąpienia do egzaminu na stopnie uczniowskie oraz terminami i godzinami dla poszczególnych stopni.


DOJO KŁAJ 
13 czerwca (środa) dorośli

21 czerwca (czwartek) dzieci


DOJO KRAKÓW – ul, Racławicka 26.  
14 czerwca (czwartek) dorośli

19 czerwca (wtorek) dzieci

Relacja z zawodów w Bytomiu

Grad medali w Bytomiu! Z zawodów Silesia Cup przywieźliśmy ze sobą 53 sztuki- 22 złotych, 13 srebrnych i 18 brązowych. Startowaliśmy we wszystkich kategoriach wiekowych, poczynając od najmłodszych - aż po rodziców, którzy po raz kolejny pokazali mocnego ducha walki. Tytuł najlepszego klubu zawodów w klasyfikacji medalowej przypadł KKKT, a najlepszym zawodnikiem w kategorii dziecięcej został Wiktor Wolanin. Za tydzień najmłodszych czekają najważniejsze zawody w roku - Puchar Polski Dzieci. Starsi za trzy tygodnie będą walczyć w Opolu o tytuł Mistrza Polski. Życzymy powodzenia:)

Zapisy na zawody w Bytomiu!

W sobotę 26 maja w Bytomiu odbędzie się turniej Silesia Cup, w którym od lat bierzemy udział. Zachęcamy wszystkich karateków z KKKT  do udziału, zawody rozgrywane będą we wszystkich kategoriach wiekowych od dzieci 6 lat i mniej aż po seniorów .


Organizator: MUKS Ippon Bytom

Miejsce: „Na Skarpie", ul. Frycza-Modrzewskiego 5a, Bytom

Powered by RapidGoal
design: holinej.com