PLKT I Turniej- marzec 2018

Bardzo dobry, początek sezonu startowego zawodniczek KKKT Klaudii Mleko i Magdaleny Mielnik podczas I turnieju Polskiej Ligi Karate Tradycyjnego w Dojo Stara Wieś. Klaudia zajęła 2, a Magda 5 miejsce. Gratulujemy!
Kolejny turniej w Warszawie 7 kwietnia.

Weekend majowy w Dojo Stara Wieś - Zapisy !!!

Zapraszamy wszystkich chętnych do spędzenia z nami majowego weekendu (1-3 maj) w najpiękniejszym na świecie DOJO STARA WIEŚ. To będzie czynny wypoczynek- treningi, piłka nożna, siatkówka, rower, jakuzzi (zabieramy stroje kąpielowe), sauna, fitness, spacery po cudownym lesie, integracja! Miejsca nie trzeba reklamować, ale na wszelki wypadek przypominamy o japońskich domkach, doskonałym jedzeniu i bajecznym położeniu...

Wratislavia Cup!

Bardzo udana sobota‼️ Turnieje to najlepszy trening, wiadomo. Z zawodów Wratislavia Cup (jak sama nazwa wskazuje - we Wrocławiu:) przywieźliśmy 39 medali‼️ Wszyscy dzielnie walczyli i dawali z siebie maxa na matach. Gratulujemy zwycięzcom i nie zapominamy o dalszym treningu. Na szczególną uwagę zasługuje nasza klubowa reprezentacja VIP(35+) Rodzice pokazali na co ich stać  i zawstydzali młodszych wspaniałym duchem walki.

Podsumowanie III Ogólnopolskiego Pucharu Krakowa

III Ogólnopolski Puchar Krakowa – nasza flagowa klubowa impreza niniejszym odchodzi do historii i jest to historia wspaniałych ludzi, ich pracy i dobrej energii. Pod światłym kierownictwem sensiea Rafała, który umie zdopingować do roboty, oj umie...


Pobiliśmy kilka rekordów, co nie znaczy, ze za rok nie będzie lepiej!


1051 zawodników z 48 klubów, 8 mat, 50 sędziów, kilkudziesięciu wolontariuszy, hojni sponsorzy, morze emocji i oceany dziecięcego szczęścia.

Relacja z obozu zimowego -Zawoja 2018

Obóz zleciał nam bardzo szybko . Każdy dzień był pełen zabaw i treningów. Zaczynaliśmy o 7.40 rozruchem i biegami. Mimo śniegu i niskiej temperatury wszyscy biegacze zawsze docierali na czas na śniadanie. Górka, łyżwy, lepienie bałwana, do wyboru do koloru. W samo południe swój trening miała najstarsza grupa-brązowe i czarne pasy, która wytrwale trenowała pod okiem senseia Damiana Stasiaka doskonaląc kumite. Na obiady nie narzekaliśmy, bo były przepyszne i dzięki temu wszyscy mieliśmy siłę do trenowania. Po południu bloki treningowe odbywały się z podziałem na stopnie, a brązowe i czarne pasy nie zwalniały tempa na ćwiczeniach motorycznych, które wzmacniały siłę i kondycję. 

ZAPISY NA OBOZY LETNIE z KKKT 2018

UWAGA!!!  Od dziś (środa) ruszają bardzo oczekiwane :) zapisy na obozy letnie z KKKT 2018. Szczegóły w zakładce OBOZY.

Przypominam również - zapisy tak jak jest podane w informacji o obozach odbywają sie osobiście w DOJO KRAKÓW lub telefonicznie 727-712-000 w godzinach pracy recepcji (16.00 - 19.30)  oss. sensei Rafał Wajda :)

Relacja-Spotkanie Noworoczne KKKT 2018

Spotkanie Noworoczne udało się wyśmienicie. Od 15 do Reduty zaczęły nadciągać tłumy, a wszyscy nieśli coś do położenia na stołach. Zaczęliśmy od podsumowania roku. Tym razem o poszczególnych wydarzeniach minionego sezonu opowiadały dzieci i rodzice. Przypomnieliśmy sobie obozy, dzięki energetycznemu występowi dziewczynek-Kasi Pudełko, Zuzi Czapanik,Werci Zapały, Ewki Czechowskiej,Oli Kosydar i Emilki Krzyworzeki. Mateusz Taranczewski z Zośką i Natalią Firlit opowiedzieli o zawodach, Marek Biesaga z Michałem o pokazach i pikniku, Ania Romańska z Natalią Zapałą mówiły o tym, co dzieje się w dojo (gimnastyka taneczna, kursy masażu japońskiego i samoobrony, jujitsu, karate dla seniorów). Darek Romaniak i Kaśka Wierzbicka zdali sprawozdanie z akcji 1% i działalności Funduszu Rozwoju Klubu. 

Powered by RapidGoal
design: holinej.com