Obowiązkowe badania Sportowe - zapisy !!!

9 i 10 grudnia (sobota, niedziela) w DOJO KRAKÓW ul. Racławicka 26,  odbędą się obowiązkowe sportowe badania lekarskie.  Prosimy zapisywać się na konkretną godzinę, zapraszamy wszystkich ćwiczących – dzieci i dorosłych.
ZAPISY - w Dojo Kraków i pod nr telefonu: 727 712 000 w godzinach 16.00-20.00
Osoby posiadające jakiekolwiek dodatkowe badania (np. morfologia, mocz) proszone są o zabranie ich ze sobą.
Koszt: 40 zł (płatne przy zapisie)
Prosimy zabrać ze sobą paszporty karate (kto posiada), aby lekarz mógł wbić w nich pieczątkę poświadczającą aktualne badanie.

Zapisy na Turniej Mikołajkowy do Nowego Sącza 2017

Zachęcamy karateków (2004 i młodszych od białego do brązowego pasa) trenujących w naszym klubie do wzięcia udziału w nowosądeckim turnieju. Oprócz samego turnieju organizatorzy planują szereg atrakcji. Dla każdego uczestnika pamiątkowy medal oraz gadżety, a dla zwycięzców puchary i nagrody rzeczowe.


Data: 09 grudnia (sobota) 2017


Miejsce: Zespół Szkół w Świniarsku (ŚWINIARSKO 132, 33-395 CHEŁMIEC)

Szkolenie Sędziowskie

Uwaga! 3 grudnia (niedziela) w Dojo Kraków odbędzie się szkolenie sędziowskie organizowane przez Małopolski Związek Karate Tradycyjnego. Prowadzącym będzie sędzia klasy międzynarodowej sensei Józef Rączka 5 Dan. Sensei jest jednym z najbardziej charyzmatycznych i doświadczonych światowych sędziów, Prezesem MZKT. Dowiemy się wiele o kryteriach oceny wszystkich konkurencji na zawodach w teorii i praktyce. Dlatego prosimy o zabranie: notatnika, coś do pisania, gwizdka.


W kursie mogą i powinni !!! wziąć  udział zawodnicy – od juniora młodszego w górę (minimum 6 kyu, zielony pas) oraz kandydaci na sędziów, sędziowie i instruktorzy. Koszt 50 zł. W imieniu Małopolskiego Związku Karate Tradycyjnego zapraszam i zachęcam – sensei Rafał Wajda 

Wyniki zawodów w Szczecinie

18 listopada 2017 nasi zawodnicy wystartowali w VIII Pucharze Pomorza w Karate Tradycyjnym w Szczecinie. Puchar Pomorza jest największą imprezą cykliczną karate tradycyjnego na terenie Polski Północnej odbywającą się zamiennie w jednym z trzech głównych pomorskich ośrodków karate tradycyjnego: Gdańsku, Koszalinie i Szczecinie.


Puchar, który odbył się pod patronatem Polskiego Związku Karate Tradycyjnego został objęty Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Szczecin oraz Zachodniopomorskiego Kuratorium Oświaty. Organizatorem tegorocznej edycji turnieju był klub karate tradycyjnego UKS Pomerania-Szczecin. W zawodach wystartowało około 400 zawodników z 20 klubów z całej Polski.

Egzaminy na stopnie uczniowskie listopad 2017

25 listopada odbędą się egzaminy na żółty i wyższe pasy. Prosimy o zapoznanie się z warunkami przystąpienia do egzaminów oraz o sprawdzenie godzin zdawania dla poszczególnych stopni.
Uwaga: Egzaminy na białe (i kolorowe) pasy odbędą się w styczniu 2018.

Zapisujemy się w Dojo Kraków oraz u swoich instruktorów do 24 listopada.

Treningi z senseiem Jackiem Wierzbickim 5 Dan

W sobotę i niedzielę 18-19 listopada zapraszamy wszystkich ćwiczących (także z innych klubów) do Krakowa na treningi z senseiem Jackiem Wierzbickim 5 Dan. Sensei jest doskonałym trenerem, mistrzem świata (Montreal 1992), wielokrotnym medalistą mistrzostw Europy i Polski, a jako były policjant – także i instruktorem taktyki i techniki interwencji policyjnej i instruktorem samoobrony.


Treningi odbędą się w Dojo Kraków ul. Racławicka 26

Udział: 30 zł.

Zapisy odbędą się przed rozpoczęciem w recepcji klubu.

Mistrzostwa w Rumuni- wyniki

4-5 listopada w Kluż Napoca w Rumunii odbyły się XXXIII Mistrzostwa Europy w Karate Tradycyjnym oraz VII Mistrzostwach Świata Karate Fudokan. Nasi zawodnicy  odnotowali kolejny sukces -  reprezentanci Krakowskiego Klubu Karate Tradycyjnego przywieźli w sumie 13 medali! W Mistrzostwach Europy w  Karate Tradycyjnym i Mistrzostwach Świata Karate Fudokanu startowało ponad 1000 karateków z 56 krajów. Dało to możliwość sprawdzenia się na macie z najlepszymi zawodnikami zarówno w karate tradycyjnym, jak i w fudokanie, niewiele różniącym się od naszego stylu. Wielka satysfakcja i nagroda za całoroczną ciężką pracę. Gratulujemy!

Powered by RapidGoal
design: holinej.com