Klubowy kalendarz – 2018, czyli fotoweekend w Dojo Kraków:

Zapraszamy wszystkich ćwiczących w KKKT do wzięcia udziału w sesji fotograficznej, która odbędzie się w DOJO KRAKÓW przy ulicy Racławickiej 26 – w sobotę i w niedzielę - 11 i 12 listopada. Kalendarz 2018 jest nie tylko pamiątką, ale także miłym świątecznym podarunkiem dla rodziny i przyjaciół.

Rodzinny Weekend KKKT w Starej Wsi

Jesienny weekend 24-26  października kilkanaście rodzin trenujących w naszym klubie spędziło w Dojo Stara Wieś. To miejsce znane wszystkim karatekom. Centrum Dalekowschodnich Sztuk Walki! Cudowny, luksusowy ośrodek w środku lasu, domki urządzone po japońsku, wspaniałe jedzenie, sauna, jacuzzi i piękne dojo do treningów. To wszystko to tylko ( i aż) wyposażenie, które byłby niczym, gdyby nie ludzie. Gdyby nie energia, chęć wspólnej zabawy, śmiech i radość ze wspólnych ćwiczeń. Rodzinne treningi to niezwykle miłe doświadczenie- dzieci uczyły rodziców podstawowych pozycji, razem ćwiczyli refleks i szybkość. Sensei  Rafał sprawił, że wszyscy - ci bardzo sprawni i ci dopiero co oderwani od biurek - czuli się fantastycznie. 


zdjęcia:

Bartek Siedlik

Adam Latos

Relacja V Puchar Europy Dzieci -Lublin 2017

V Puchar Europy Dzieci i Klubowe Mistrzostwa Europy w Lublinie zgromadziły w hali Globus ponad 600 małych i młodych karateków. Przyjechali z 11 krajów, m.in z Czech, Anglii, Rosji, Izraela, Armenii, Mołdawii, żeby rywalizować na matach, poznawać się  i wspólnie przez 2 dni zanurzyć się w pięknym świecie karate. Najmłodsi mieli 6 lat i dla wielu był to pierwszy sportowy występ. Towarzyszyły nam ogromne emocje, radość, czasem łzy rozczarowania, rodzicielska duma i wreszcie postanowienia - zaczynam trenować więcej! Nasza kadra liczyła 47 osób i ten doborowy skład wywalczył w sumie 24 medale! Ich rozkład sugeruje pewną zasadę- ale- uwierzcie nam to przypadek:) Mamy:

7x 1 miejsce

8x 2 miejsce

9x 3 miejsce

10 x 4 miejsce


Dobrze spisali się także juniorzy i seniorzy, zdobywając 3 medale na Klubowych Mistrzostwach Europy.

zdjęcia...  Bartek Siedlik.

Obóz Zimowy 2018- ZAPISY !

Zapraszamy do spędzenia z nami pierwszego tygodnia ferii zimowych w jednej z najładniej położonych polskich wsi - Zawoi pod Babią Górą.

X Puchar Mistrza i MMM 2017

Klub Karate Tradycyjnego KOBU Wrocław : czyli X Puchar Mistrza i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Krakowscy karatecy zdobyli łącznie 36 medali . 5 złotych, 12 srebrnych i 18 brązowychJuż za tydzień kadra KKKT będzie walczyć w Lublinie na Pucharze Europy Dzieci. Gratulujemy i trzymamy kciuki dalej...

 
fotorelacja Bartek Siedlik

Mazovia Cup- Puchar Polski w Kumite drużynowym

2 x brąz, podczas XV Pucharu Polski w Kumite Drużynowym. Seniorki w składzie : Klaudia Mleko, Magda Mielnik, Karolina Wyporek oraz drużyna juniorów : Sebastian Romaniak, Arek Wilkosz, Jakub Piszczek, Bartłomiej Chojnacki. Był to dobry  sprawdzian przed Klubowymi Mistrzostwami Europy

Ubezpieczenie Sportowe -obowiązkowe !!

Przypominamy o konieczności posiadania ubezpieczenia sportowego obowiązującego wszystkich trenujących w naszym klubie. Można skorzystać z naszej oferty -  grupowej polisy PZU. To całodobowa polisa, która działa na terenie Polski i całego świata, a obejmuje nie tylko treningi, ale również zawody i – co bardzo ważne - obozy. (Ubezpieczenia NNW zawierane w szkołach nie obejmują treningów w klubach, zawodów, obozów sportowych i w ogóle żadnych sportów uprawianych w sposób zorganizowany poza szkołą.)


Ubezpieczenie oferujemy w dwóch wariantach:
I - obejmuje tylko treningi, zawody i obozy - 20 zł

II - obejmuje treningi, zawody, obozy, dom i szkołę - 40 zł i w tym przypadku rodzice nie muszą już kupować ubezpieczenia w szkołach!


Powyższą kwotę wpłacamy na konto klubu lub w recepcji DOJO KRAKÓW – koniecznie wpisując w tytule: imię, nazwisko ubezpieczenie 2017/2018.!


Szczegółowymi informacjami służy -  Dariusz Romaniak - tel. 509531350 

Powered by RapidGoal
design: holinej.com