Finał PLKT

Finał tegorocznej edycji ligi rozegrany został w Gdańsku, w Hali Widowiskowo-Sportowej AWFiS, tuż po zakończeniu Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Między Wschodem i Zachodem – tradycyjne dalekowschodnie sztuki walki jako tekst kultury, filozofia, sztuka i sport”. Trzecie miejsce w tych rozgrywkach wywalczyła Klaudia Mleko a na 5 miejscu uplasowała się Magdalena Mielnik. Gratulacje

Relacja z egzaminów w Dojo Kraków

20 karateków z KKKT jest o krok dalej na drodze do mistrzostwa...W niedziele w Dojo Kraków sensei Rafał Wajda przeprowadził egzamin na kolejne stopnie uczniowskie, było dużo emocji, zobaczcie relację Bartka Siedlika. Gratulujemy wszystkim!


link do zdjeć www.facebook.com/pg/Krakowski.KKT

Relacja z Turnieju w Łodzi i Oleśnicy

Super treningowo - startowa sobota. Przywieźliśmy aż 41 medali! Mniejszą połowę:)- 20 z III Wiosennego Pucharu Łodzi, a większą z V Wiosennego Turnieju w Oleśnicy. No, teraz tu już wiosna musi przyjść, będzie się bała wygłupiać z tym śniegiem.

Dziękujemy obu klubom - United Gym i Hikari za zaproszenia! Oss.

II Turniej PLKT i Warsa i Sava

Wieści z Polskiej Ligi Karate - Klaudia Mleko trzecia, a Magda Mielnik szósta. Równolegle wczoraj w Mysiadle odbywał się turniej Warsa i Sawy, gdzie wystartowali nasi juniorzy i kadeci. Arek Wilkosz i Natalia Firlit przywieźli po dwa złota, Sebastian Romaniak był pierwszy w kata, a Leon Chłopicki zdobył brąz w kumite. Gratulujemy! Finał ligi czeka nas 29 kwietnia w Gdańsku, a kolejne turnieje w Oleśnicy,Łodzi i Bytomiu. Karatecy - do roboty! Trening jest najważniejszy. Oss

Akcja JAPONIA!

Plan jest taki – w 2018 roku jedziemy do Japonii. Zabierzemy grupę małych zawodników, wystartujemy w zawodach, zwiedzimy Tokio i okolice. To ma być podróż życia, niesamowita i cudowna, ale także kosztowna. Klub musi dofinansować ten wyjazd, dlatego już zaczynamy zbierać fundusze. Zaczynamy ostro! Bierzemy udział w akcji Kilometry Dobra. Układamy ze złotówek drogę w kierunku Kraju Kwitnącej Wiśni.
WPŁACAM.
Kilometry Dobra to ogólnopolska akcja charytatywna pomagająca organizacjom zbierać pieniądze na dobroczynne cele.  Dzięki niej przybliżymy się do naszego marzenia.

Zielona Góra - Wyniki!

Nasi zawodnicy wystartowali dzisiaj w V Ogólnopolskim Turnieju Sztuk Walki o Puchar Prezydenta Miasta Zielonej Góry a oto wyniki:

Michał Łach 1 miejsce w kumite i kata
Natalia Firlit
  1miejsce w kata, 2 miejsce w kumite
Pola Madej
 2 miejsce w kumite i kata
Sebastian Romaniak 1 miejsce w kumite i kata

Bank Zachodni WBK jest z Nami !

Wiadomość wielkiej wagi z ostatniej chwili!!! Sponsorem i głównym ofiarodawcą finansowym Pucharu Krakowa został Bank Zachodni WBK, Grupa Santander. Naszą wdzięczność ma na bank, bankowo i jak w banku:)! Dziękujemy
Powered by RapidGoal
design: holinej.com